Skocz do zawartości
Gość

Perki i klasa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Mam kilka propozycji co do perków.

 

 

 

Nazwa: Scout Master

 

Opis: Otrzymuje scouta oraz 1/1 z niego.

 

 

 

 

 

Nazwa: Autodestrukcja 

 

Opis: Natychmiastowa śmierć twoja i wrogów w twoim otoczeniu.

 

 

 

 

 

Nazwa: Tajemnica Admirała 

 

Opis: Za każde zabujstwo pełen magazynek

 

 

 

 

 

Nazwa: Zwinne Palce 

 

Opis: Natychmiastowe przeładowanie broni

 

 

 

 

 

Nazwa: Bezlik Ammo 

 

Opis: Nieskończona amunicja

 

 

 

 

 

Oraz Klasa:

 

 

 

Bohater:

 

Inta:10

 

Zdrowie: 20

 

Wytrzymałość: 10

 

Kondycja: 10

 

Broń: XM1014, deagle

 

Opis: Otrzymuje 1/4 z xm

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jest już AWP

 

2. Czy ktoś z tego bedzie korzystał?

 

3. Po zabójstwie dostajesz pełny magazynek i mała ilość hp. Jest na serwerze.

 

4 i 5 Sam pisałem prośbę o perk i trzeba czekać na wybór Opiekuna. Tu jest wyjaśniona sprawa > http://multi-head.pl/topic/22103-zamkni%C4%99typerk/

 

 

 

Pomysł dobry tylko trzeba podkręcić trochę staty. Mimo że na serwerze jest dużo klas to gra się tylko najczęściej 4 klasami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jest AWP, ale scout też może się przydać bo sam go wolę niż "Awke"

 

2. Nie wiem xD

 

3. Nie zauważyłem sorry

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mówiąc amadeusz max lvl z pułkami tytankami i bezlikiem ? jakos tego nie widze... jak dla mnie bezlik nie na ten serwer. Klasa fajna tylko xm ma niecale 7 naboi czy nie za malo jak na dm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezlik jest już wgrany na serwer.

 

 

 

A co do klasy to zgadzam się z Evolution.

 

Jest wiele klas na serwerze a używa się tylko od 3 do 4 klas. Lepsze rozwiązanie byłoby polepszenie pozostałych klas względem amadeusza czy elektryka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem również tego samego zdania co Evolution, ale ogólnie bezlik już jest taki perk wgrany

 

Autodestrukcja słaby perk

 

Tajemnice Admirała jest podobny taki perk

 

Zwinne palce dobry pomysł ale nie nadaje się na wszystkie klasy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio pograłem na tym serwie 40 min i nabiłem z bezlikiem max lvl zwinne palce to jest to samo co belzlik więc myślę że jest zbędny na serwer.

 

A co do scout Mastera myślę że by można nim było wbić szybciej niż na bazliku i pułkach chyba, że byście zrobili aby był cięższy do zdobycia niż resztę perków. Ponieważ ciężko by było zabić takiego gracza który ma max lvl i scouta 1/1 bez celownika śmiało wybije prawie każdego.

 

Reszta myślę, że jest niepotrzebna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja znów proponował bym żeby klasy premium nie mialy tak łatwo zabijać zamiast 1/3 to zrobić 1/10 też mają zysk bo tak prawda iż jak w jednej drużynie zbierze się 2 czy 3 graczy z klasą premium to nie da się grać nawet jak gra się amadeuszem zresztą prawie wszyscy gracze w top15 to vipy tylko ja i jeszcze jeden albo 2 nie mam klas premium. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hube.. pewnie chodzi Ci o klasę SWAT. Jak dla mnie nie trzeba przy niej nic zmieniać. Podobnie możesz grać Amadeuszem i mając perki:bezlik, pulki i tytany jesteś takim samym "kozakiem" co gracz ze SWAT'em.

 

 

 

A co do klasy.

 

Można dać na 1/10-12 z XM, dodać zwinne palce i klasa nawet nie musi być premium.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie jest niepotrzebne dodawanie tego perku. Grając nawet przed chwilą na serwerze to 4 graczy z 8 mialo ten perk. A do tego jest tajemnica kapitana. Można zrobić inne rozwiązanie. AWP Snajper i Tajemnica kapitana często się bugują jak mamy te 2 perki naraz, powodują że jak wywali sie TK to nie dostaniemy już awp a jak zostawimy TK to zamiast 1/1 z awp z perku AS to mamy 1/2.  Lepiej zastąpić Awp Snajper perkiem Scoutem niż dodawać kolejny podobny perk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pos zgodzę się z tym co powiedziałeś tyle że gracze z klasą SWAT bugują respa drużyny przeciwnej i niekiedy nawet dobrze z respa nie wyjdziesz a tu już nie żyjesz i to jest trochę wkurzające :P A druga sprawa jest taka iż na serwerze jest za mało adminów a cziterów coraz więcej ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hube to też widzę, ale zmniejszenie im z 1/3 do 1/10 to będzie trochę słabą klasą na tle innych z superpremium.

 

A druga sprawa to prawda adminów brakuje, ale rekrutacja jest otwarta to można składać podania. Grając na serwerze to rzadko kiedy ktoś pisze na u@ że ktoś spalony gra.

 

Fenomons trochę do przesady, 2 takie same perki na serwerze? Wyrzucić AWP Snajper i za ten perk już wgrać Scouta byłoby lepszym rozwiązaniem, a do tego nie bugowały by się perki z awp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No Pos pasuje bo to wkurzajace jak ma sie awp i tajemnice kapitana to sie zbuguje i nie masz Awki to trzeba wniesc o zamiane AWP na Scout master :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...