Skocz do zawartości
bye

Bye adminem?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  __________Bye __________

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Moim zdaniem jest wystraczające aby godnie pilnować serwer. MIałem admina na serwerze AWP więc niektórzy powinni znać moje doświadczenie w praktyce

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie:  7

Steam / NonSteam: NS

Dlaczego Ty:  Jestem osobą chętnie przebywająca na waszych serwerach. Ostatnio przypadł mi do gustu serwer dd2 przeważnie tylko tam przesiaduje. Dobrze dogaduje się z graczami. Staram się zachować kulturę czego wypominam dla graczy. Bo jacy gracze taki serwer. Więc staram się aby gracze mieli jak najlepszą kulturę w grze.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4h

Kontakt: pw/ fb(podam na pw)

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/__________Bye__________/80.72.43.106:27032/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie masz za malo godzin, bo masz ich tylko 14, a wymagane jest 30.

 

Do tego admin NonSteam? Jakos nie za bardzo.

 

Kulturka jest, ogar tez.

 

Amx tez w miare dobry.

 

Podsumowujac jestem na NIE. Dlaczego? Glownie przez tego steama. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam ze wypowiadam się ale:

 

 

 

Dlaczego jest wybór między ns/steam w podaniu jeżeli odrazu przekreślacie moje podanie z powodu braku steamu. Jeżeli tak to po proszę zmienić wymagania na admina. Więc za przeproszeniem po ch*j  dajecie możliwość napisania podania która posiada ns, jeżeli podanie jest i tak już odgórnie odrzucone. To tak jakby rzucić głodnego wilka do cyrku, żadna zabawa i tylko same kłopoty. Proszę aby zostało to wyjaśnione i jeżęli rekrutacja jest only steam to prosze mój temat zamknąć i poprawić wszystkie niezbędne rzeczy do tego i nie robić w wała ludzi bo to jest denerwujące i tylko odstrasza graczy którzy nastawiają się na inne komentarze a nie typu "wszystko ok ale nie ma steama jestem na nie"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przepraszam ze wypowiadam się ale:

 

 

 

Dlaczego jest wybór między ns/steam w podaniu jeżeli odrazu przekreślacie moje podanie z powodu braku steamu. Jeżeli tak to po proszę zmienić wymagania na admina. Więc za przeproszeniem po ch*j  dajecie możliwość napisania podania która posiada ns, jeżeli podanie jest i tak już odgórnie odrzucone. To tak jakby rzucić głodnego wilka do cyrku, żadna zabawa i tylko same kłopoty. Proszę aby zostało to wyjaśnione i jeżęli rekrutacja jest only steam to prosze mój temat zamknąć i poprawić wszystkie niezbędne rzeczy do tego i nie robić w wała ludzi bo to jest denerwujące i tylko odstrasza graczy którzy nastawiają się na inne komentarze a nie typu "wszystko ok ale nie ma steama jestem na nie"

 

 

 

 

 

 

W tej chwili to ja Cię nie rozumiem. Po co składasz podanie na admina jeżeli wiesz, że steam jest obowiązkowy, a go nie posiadasz? 

 

Jest jasno napisane - obowiązkowo aktywne konto steam. W czym problem? Czy po prostu masz problem z przeczytaniem jednego krótkiego, ale jakże ważnego podpunktu?

 

 

 

PS: Nad wzorem masz wymagania na admina, przeczytaj dokładnie i się zastanów nad sensem swojej wypowiedzi.

 

 

 

EDIT #2: Dopiero co zrezygnowałeś z admina na AWP Modzie, czy aby nie za szybko z tym podaniem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W tej chwili to ja Cię nie rozumiem. Po co składasz podanie na admina jeżeli wiesz, że steam jest obowiązkowy, a go nie posiadasz? 

 

Jest jasno napisane - obowiązkowo aktywne konto steam. W czym problem? Czy po prostu masz problem z przeczytaniem jednego krótkiego, ale jakże ważnego podpunktu?

 

 

 

PS: Nad wzorem masz wymagania na admina, przeczytaj dokładnie i się zastanów nad sensem swojej wypowiedzi.

 

 

 Wchodzenie raz dziennie na forum;

 

- Minimum 16 lat;

 

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze;

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam;

 

- Posiadanie mikrofonu;

 

Wzór podania:

 

 

Nick:

 

Wiek:

 

Doświadczenie (w byciu adminem):

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):

 

Staż w CS-sie:

Steam / NonSteam:

 

Dlaczego Ty:

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:

 

Kontakt:

 

 

 

Powiedz mi gdzie masz obowiązkowy steam. 

 

 

Ja jednak widze inaczej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serio ty naprawdę jesteś ślepy. Mogę dać wizytówkę do okulisty, sprawdzony, polecam.

 

2 od końca podpunkt.

 

Nie musisz dziękować.

 

 

 

EDIT: Ale po to są kryteria, by je spełniać.  :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Murzyn^^  kryteria a wzór nie pokrywa się ze sobą więc gdzieś są nieścisłości więc proszę je uregulować

 

 

 

@Edit ale wzór to wzór i patrząc na niego zobaczyłem, że jednak jest wybór między steam a non steam. Więc albo tutaj albo tutaj powinno być poprawione

 

 

Zobaczyłem, że na serwerze AWP też jest obowiązkowy steam ale większość graczy dostała admina na ns'ie

 

 

Kilka przykładów:

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/78853-bye-adminem/

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/79358-patryczek27-delta/

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/78552-brain-podanie/

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/77004-gdzie-moja-gitarrra-admin-2x/

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/77258-podanie-cannabis/

 

 

 

Awp serwer jest zbyt mało prestiżowy aby spełniać te kryteria?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że skończymy z tym spamem. :)

 

 

 

@bye - ja tutaj rozwieje Twoje wątpliwości w takim razie.

 

 

 

Serwer ODD2#2

stoi już od dobrych 2 lat

, jest bardzo porządnym serwerem i tutaj jest właśnie ten haczyk posiadania konta STEAM ubiegając się o stanowisko Admina.

 

To nie jest

serwer ONLY AWP, z którego dopiero zrezygnowałeś. Tam owszem - możemy przyjąć również NS'ów, ponieważ serwer stoi o co najmniej 70% krócej i potrzebuje Adminów bardziej niż ten, dlatego dajemy również szansę NS.

 

 

 

Po drugie widząc Twoje GT z ostatniego miesiąca sugeruję, że grasz tutaj tak na prawdę od pięciu dni.

 

Do tego masz 905 minut spędzone na serwerze, a to jest 50% z wymaganych.

 

 

 

 

 

Krótko reasumując:

 

Jeżeli dobijesz godziny oraz zakupisz steam - z przyjemnością zapraszam do ponownego złożenia podania. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam, że się wtrące. Ale czy Ty przypadkiem nie zrezygnowałeś dzisiaj z admina ? http://multi-head.pl/index.php/topic/81595-csgo-mod-awp-rezygnacja-bye-gdziemojagitarrra/#entry430213

 

 

 

A tu kolejne podanie? Dla mnie to jest bynajmniej śmieszne. Steam, jak dla mnie to podstawa w byciu adminem, jednak czasy się zmieniły, więc dlatego miałeś admina na awp na NS. Server only dd2 #2 to całkiem inny świat, prawie ciągle fuul server, np: gracz chce mieć z Tobą kontakt, chce zgłosić czitera na steamie, i jak ma to zrobić, hmm ? W sumie, na każdym serverze steam powinien być obowiązkowy, ale to, że miałeś admina na awp to nie moja sprawa tylko tego co Ci go przyznał, nie wnikam. :P

 

 

 

Jestem na nie. Regulamin mówi jasno. :)

 

 

 

@Danke :* przepraszam, ale skrobałem i nie widziałem :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Wszystko już wyjaśniłam. Myślę, że wystarczy.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...