Skocz do zawartości
Szwedzki movement

Turniej 5on5 cs 1.6 mr 12

Rekomendowane odpowiedzi

Czekasz na opinię?

 

Ok :)

 

 

 

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

 

 

No to tak, że ten...

 

 

 

Chętni się na pewno znajdą :)

 

A drużyn ile będzie hohohoh...

 

 

 

Ale i tak :mg:  z tego wyjdzie :D

 

 

 

Na tej sieci nie da się zorganizować turnieju, ponieważ gracze są nieodpowiedzialni, niedojrzali, itd., itp.

 

 

 

Oczywiście życzę powodzenia :)

 

Może AKURAT się uda ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znaleźć ludzi to nie problem, wielu było takich co to proponowało a później mialo to w dupie. Taki turniej trzeba rozplanować od początku do końca. :) Fajna sprawa, porywalizować, ale uwierz mi, że podjęcie się tego to nie lada wyzwanie.

 

 

 

// nynek mordo :D doceniam twoje zdanie, ale po co od razu pisać takie pogardy, nawet nie dajesz szansy, wiem jak z tym bywało, ale jak się nie spróbuje to będzie gorsze gówno, niż jest, gracze nigdy nie dojrzeją. :P

 

 

 

 

 

Turniej 5 on 5, kto gra mixy, powinien wiedzieć o co chodzi. Bartolinciu, jeżeli chodzi o Ciebie, to albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo robisz się z Siebie kretyna -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem ZA i chętnie wziął bym udział.

 

Aby nie było lipy jak w przypadku turnieju AWP można by jasno określić że np. w Sobotę i Niedzielę o danych godzinach zaczynają się mecze i jeżeli ktoś wie że go nie będzie to niech się po prostu nie zapisuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ustalić twarde zasady, jeżeli drużyny się nie zjawią walkower.

 

 

 

 

 

 

 

Najlepiej jak organizacją zajmie się kilka osób, a nie jedna.

 

 

 

/ @@nynek, wszystko wyżej wyjaśniłem, zgadzam się, różne rzeczy się na sieci działy, ale czas zmienić niektóre stareotypy, jak nie teraz to nigdy :D ja chcę dać szanse, tak samo jak i Ty, jeżeli nie wypali gg wp!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ Mordeczko Kochana.

 

 

Jak nie daję szansy? Napisałem przecież powodzenia i, że może się akurat uda.

 

 

Nie mam nic przeciwko takiemu turniejowi. Proszę bardzo.

 

 

Proszę jednak, żeby osoby, którym nie spodobał się mój post, w razie niepowodzenia turnieju, napisały post w tym temacie, że mnie przepraszają i, że miałem rację. Jeśli jednak wypali, to przyznam się do błędu.

 

 

Wiesz co jest najgorsze w tamtym poście? To, że nikt nie ma jaj, żeby taki turniej zorganizować i udowodnić mi, dziecku, które potrafi tylko hejtować, że nie mam racji i można taki turniej zrobić bez problemu.

 

A wiesz dlaczego?

 

 

PONIEWAŻ MAM RACJĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@bydlak jak każdy będzie miał takie podejście, to nigdy nic nie wypali.

 

 

 

Trzeba wszystko na spokojnie przygotować, ustalić, bez pośpiechu małymi kroczkami, a na pewno efekt będzie inny niż przypuszczacie. Sam bym się nawet mógł podjąć, ale nwm czy w przyszłym czasie nie będę zajęty, aczkolwiek mogę być do pomocy. W ogóle, takie turnieje powinne być organizowane co jakiś czas, może wtedy by miały większą szansę na powodzenie. Zawsze jestem pozytywnie nastawiony, tylko mówię, zebrać się w kilka osób i wszystko na spokojnie ustalić. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żeby była jasność, gram pod nickiem "Szwedzki movement" z tego co zauważyłem na serwerze również gra ktoś pod nickiem "movement szwecja", zapewne koleś grał kiedyś ze mną na jakimś serwerze i po prostu ściągnął ode mnie nick.

 

 

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/feaa091ea8c3cbbe- Tak niech wygląda tabela.

 

 

 

16 drużyn  x 5 osób = 80 osób.

 

 

 

Zauważcie jedną rzecz, jest mnóstwo adminów, moderatorów też możecie stworzyć swoje drużyny, sieć ma mnóstwo serwerów na pewno znajdą się chętni  i to zdecydowane osoby. 

 

 

 

 

 

Jest sporo chętnych do organizacji, także myślę, że jak mi pomogą z dwie trzy osoby będzie dobrze - chciałbym aby wśród pomagających znalazł się jakiś moderator i admin.

 

 

 

Kolejna kwestia to kwestia nagród - tutaj już pytanie do rządzących, czy jesteście w stanie coś przekazać, jeśli turniej wypali będzie można pomyśleć o kolejnym konkursie z wpisowymi np 30zł za drużynę - nie jest to dużo, ale x 16 - prawie 500zł - można już coś fajnego kupić dla wygranych.

 

 

 

Co o tym myslicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo chętny, nie brakuje, jak już mówiłem mogę pomóc, ale to niech Movement się do mnie odezwie na priv. :)

 

 

 

Tylko, że Ci co się zgłaszają będą przygotowani na terminy, którą mogą nie odpowiadać, wtedy kwestia dogadania się.

 

 

 

 

 

@@Murzyn^^ możecie nie wracać do tamtej sytuacji? Wcale nie pomagacie. Przemilcz takie bzdury, szkoda nerwów.

 

 

 

Movement, chodzi mi, że jak pomysł zostanie zaakceptowany :) Z serverem nie będzie problemu, tak myślę. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@@nynek

 

@@bydlak

 

O czym Wy mówicie? Nie moja wina, że @@nynek źle zorganizował konkurs, jeśli poda się konkretną datę to nie trudno zagrać ten meczyk, no ale jeśli daje się wolną łapę to tak się potem dzieje :P

 

 

 

 

Źle zorganizował? Nie wiesz co mówisz...

 

To ignorancja zespołów, które się zgłosiły sprawiła, że turniej nie wypalił.

 

 

 

 

 

EDIT: Lovely, po prostu nie mogę patrzeć na takie wypisane bzdury.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...