Skocz do zawartości
Szwedzki movement

Turniej 5on5 cs 1.6 mr 12

Rekomendowane odpowiedzi

 

NIe odzywam się, bo ja nie wiele zdziałam bez akceptacji tutaj rządzących.

 

 

 

Potrzebujemy przede wszystkim serwera, na których nie bedzie oczywiście żadnych modow.

 

 

 

Pomysł jest, zainteresowanie jest, czekamy na decyzje góry.

 

 

Serwer jest mixowy także :wegorz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam jestem tu nowy :)

Osobiscie uważam, ze jest to bardzo dobry pomysł ale już na wielu sieciach widziałem dokładnie ten sam...

Niestety pomysł na innych sieciach upadał głównie z 2 powodów i chce was ostrzedz by i was nie spotkała 

ta przykrość.

Po pierwsze mysicie przeprowadzic chociaż wstepne zapisy tak byście wiedzieli jak wiele serwerów musicie 

zorganizować.

Drugim "przeciwnikiem" sa nieodpowiedzialne drużyny dlatego podczas zapisów każdy 

kapitan drużyny powinien poswiadczyc o odpowiedzialnosci i dyspozycyjnosci :)

 

Jesli pomysł powiedzie sie sam wraz ze swoja druzyna chetnie wezme udział :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie oszukujmy się- chętnych wiele, ale gdy przyjdzie już do grania to odpadnie połowa drużyn, ponieważ ludzie nie będą mieli czasu (lub nie będzie im się chciało spędzić połowy dnia przed cs'em).

 

Nie mówię nie, byłoby fajnie, gdyby wypaliło. Tylko wyznaczyć odpowiedni termin- i tutaj leżymy. Za tydzień ja nie będę mógł, za 2 tygodnie nynek, lovo i Wandi, a za 3 tygodnie kolejne 10 osób nie będzie mogło grać i ostatecznie konkurs zostanie rozwiązanie lub weźmie w nim udział tylko kilka drużyn.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie oszukujmy się- chętnych wiele, ale gdy przyjdzie już do grania to odpadnie połowa drużyn, ponieważ ludzie nie będą mieli czasu (lub nie będzie im się chciało spędzić połowy dnia przed cs'em).

 

Nie mówię nie, byłoby fajnie, gdyby wypaliło. Tylko wyznaczyć odpowiedni termin- i tutaj leżymy. Za tydzień ja nie będę mógł, za 2 tygodnie nynek, lovo i Wandi, a za 3 tygodnie kolejne 10 osób nie będzie mogło grać i ostatecznie konkurs zostanie rozwiązanie lub weźmie w nim udział tylko kilka drużyn.

 

 

Moim zdaniem, trzeba tak rozplanować, żeby grało się góra 2 mecze dziennie, aby nic nie było na ścisk. Mamy teamspeka, gdzie będzie zawsze można z kimś porozmawiać, coś przełozyc góra dzień później, a jak nie to wtedy dziękujemy danej drużynie, albo szukamy innego terminu. Trzeba cos komuś narzucić, bo takie lelum palelum nie ma sensu. :P

 

 

 

Jeszcze co do ilości drużyn, nie ma co przesadzać, pierwszy turniej nie trzeba od razu walić ch*j wie ile zespołów. Mam małą wizję jakby to miało wyglądać. Bez grup, kto przegrywa odpada. :)

 

 

 

@@dupa mój mistrz :D

 

 

 

 

 

Dla tego twarda organizacja, na spokojnie, a powinno wypalić, znając graczy którzy się zgłoszą to nołlajfy którzy codziennie nawalają mixiory. :D :D

 

 

 

 

 

GamerJJ spokojnie, jeszcze podyskutujmy, nie ma co się śpieszyć.

 

 

 

 

 

 

 

@@dupadupadupadupa w sumie jak będzie możliwość to jednego dnia, będzie można rozegrać więcej spotkań, jak będzie każdemu pasowało, mówię, kwestia dogadania.

 

 

 

 

 

@@dupadupadupadupa ma się rozumieć, będziesz mvp tego turnieju. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm w sumie dobra myśl. Myślałem, żeby w jeden dzień załatwić sprawę, ale przecież można rozłożyć mecze na kilka dni.

 

W ch*j zespołów i tak nie nazbierasz. Popatrz ile czasu trzeba się namęczyć, żeby 10 na mixa znaleźć :P

 

 

 

@ co to za dupę w poście oznaczasz? :D

 

 

 

//

 

@

 

 

 

Chętnie zagram! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech weżmie jakaś odpowiedzialna osoba naprzykład administrator zacznie robic zapisy i jeżeli dojdzie do meczu i dana druzyna badz osoba nie zjawi sie to inny termin lub dyskfalifikacja i walkowerem wygrywa inna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnym pomyslem jest zrobienie hal of fame to po polsku chyba sciana sławy gdzie trafiało by logo zwycieskiej druzyny. Dany urywek "ściany" znajdowal by sie gdzies na głowej...ale to juz czysty design podstawa to zapisywanie jedynie odpowiedzialnych i zmotywowanych druzyn ktore maja juz jakies doswiadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nadal nie mamy odpowiedzi rządzących, co z tego że są ludzie chętni, jak i osoby do poprowadzenia tego, skoro Head admini to olewają.

 

 

Ej, ej nikt nic nie olewa, temat jest świeży, więc daj trochę czasu na zastanowienie. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli podjeli byscie decyzje pozytywna to tylko chcial bym byscie zadbali o to by dostepne byly dwa odpowiednie serwery bo złosliwosc rzeczy martwych nie zna granic ;)

 

 

Przed podjeciem tej decyzji lepiej by osoby decyzyjne dokładnie to przemyslaly bo przy organizacji tego typu turniejow jest patrzebna anielska cierpliwosc i "jaja ze stali" bo małe upierdliwe rzeczy bd was nękac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@dupadupadupadupa widać, że (chyba) nigdy nie grałeś w takim konkursie :) Pamiętaj, że dla większości nie liczą się nagrody a wspólna zabawa z kolegami. Jeśli dobrze rozgłośni się konkursiwo i da jakieś fajniejsze nagrody to będzie multum drużyn :) Tylko trzeba chęci i czasu bo ogarnięcie konkursu trudne nie jest :P

 

 

@@Szwedzki movement rozmawiałem wczoraj z @ i jak coś to we 2 pomożemy Ci z organizacją imprezy :wegorz:

 

 

 

@@dupadupadupadupa mówisz, że trudno 10 osób ogarnąć na mieszańca? Zapraszam na TS #9 w strefie vip to się przekonasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja jj za i mam pytanie. Czy trzeba zrobić swoją drużynę czy do kogoś dołączyć?

 

 

Jeżeli temat wypali, zaczynaj szukać teamu. :)

 

 

 

Czekamy na wypowiedź h@, OP :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z powodu zajebistego zainteresowania H@ w inicjatywę turnieju, rezygnuje z zajęcia się organizacją . 

 

 

 

Zapewne już rządzący tutaj mają wyjebane na wszystkie pomysły, a forum tętni własnym życiem. 

 

 

 

 

 

Powodzenia przy następnych pomysłach i organizacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z powodu zajebistego zainteresowania H@ w inicjatywę turnieju, rezygnuje z zajęcia się organizacją . 

 

 

 

Zapewne już rządzący tutaj mają wyjebane na wszystkie pomysły, a forum tętni własnym życiem. 

 

 

 

 

 

Powodzenia przy następnych pomysłach i organizacji.

 

 

w związku z takim podejściem kolejnego potencjalnego inicjatora czegoś takiego z góry odrzucam. 

 

 

 

Nie raz już byli chętni, nie raz dostawali przyzwolenie administracji i co? Kończyło się na 2-3 rundzie eliminacji. 

 

 

 

Teraz czekaliśmy na więcej wypowiedzi, a nie tych samych osób, ale jeżeli pan movment wykazuje aż tak niski poziom nie mamy o czym rozmawiać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...