Skocz do zawartości
:)(:

Podanie Buzka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: :)(:

Wiek: prawie 18

Doświadczenie (w byciu adminem): oceniam sie na 5, byłem adminem na wielu serwerowniach, nawet miałem kilka razy opiekuna.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 pluginow nie pisze

Staż w CS-sie: no 9 lat peknie z przerwami dośc długimi

Steam / NonSteam: STEAM_0:1:34999587

Dlaczego Ty: Poszukujecie adminów a ja sie napewno sprawdze, jestem miłą ogarnięta oraz pomocniczą osobą, często przebywam na serwerze.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5

Kontakt: pw/steam

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%3A%29%28%3A/80.72.40.110:27026/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Widuje Cię" na servie, godzinki są, wymagania ogólnie spełniasz.. lecz wydaje mi sie że czasami nadużywasz mikro. Ale myślę że można dać Ci szanse. Choć szczerze wydaje mi się że dość już admów jest ;) 14+2 opiekunów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji tego,że zdarzają sie co raz częściej sytuacje ,że dostajecie admina i nagle znikacie i aktywność leży ustaliliśmy z Ola tak : dostajesz admina na próbę na 2 tygodnie w tym czasie masz wykazać,że potrafisz . Po tym czasie podejmiemy ostateczna decyzja ,czy przedłużamy. Zapraszam więc na priv.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...