Skocz do zawartości
iluzjonista15

Uwagi odnośnie adminowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

 

strasznie nie lubię pisać, a tym bardziej udawać konfidenta ale...jak mus to mus

 

 

wolę kiedy serwer ma jakieś dobre imię niż żeby był marnym serwerem który omijają wszyscy lepsi gracze (poza cziterami)

 

 

W czym jest problem ?

 

 

Daliście admina takiemu typowi jak Ern -> STEAM_0:1:33475303

 

 

 

Rozumiem, że ocena to iż czitował czy czituje to jest ponad wszystko, a rozpisywania i ogarniania demek nikomu się nie chce...

 

ale lekką przesadą jest dawać admina komuś który ma bany np. na blacklisted (BL).

 

Gdzie jego historia na wielu serwerach daje wiele do życzenia.

 

 

 

Ale pomijając to, jak dzieci rządzić chcą światem, to później zamiast lepiej, jest gorzej, a na końcu płacz i zgrzytanie zębów.

 

 

 

Grałem przed chwilą na dust, i zauważyłem już nie po raz pierwszy że standardowy gracz o nicku "the bill" (który ostatnio o dziwo jest kickowany za mikro z serwera) gra sobie na wallhacku *wh. Widać to perfidnie, więc zgłaszam uwagę na adminsay@ (używając go po raz pierwszy w ciągu tego dnia).

 

Kochany Ern oczywiście coś skomentował z tekstem "że chyba żarty robię" - nic ciekawego. Skomentował to po stałej jego grze pewnie oraz akcji kiedy próbuje skanować standardowe miejsce, ciemnie przy respie TT.

 

 

 

Wystarczająco długo gram w cs aktywnie, nie licząc od kiedy w ogóle gram, i nie mam zamiaru komentować słów które wypowiadają nieogarnięte ? niedojrzałe ? dziecinne ? osoby...

 

 

 

nie można ocenić po jednej akcji czy ktoś ma to wh czy nie, chyba że perfidnie czituje. No to w kolejnym słowie napisałem na admin say

 

gdzie tylko on to widział tekst: "nie rozpoznajesz czitera kiedy sam czitujesz" czy coś w tym design. Można sprawdzić w logach.

 

 

 

Dostałem Kick "bezpodstawne oskarżenia" -> czy to nie jest nadużycie ?

 

 

 

no to wróciłem i napisałem mu znów na admin say "kurwa jesteś debilem" bo inaczej nie da się określić osoby która tak postępuje.

 

 

 

Jak komuś daje się odpowiednie uprawnienia, to za tą odpowiedzialność trzeba odpowiadać.

 

 

 

P.S.

 

a te wasze dziecinna polityka że warny się odrabia reklamami, powinna zmienić się, chyba że chcecie aby na serwerze grali 10-12 latkowie którzy przeważnie w 95% czitują, a takie serwery kiedy jest CS GO upadają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko jest w logach, więc tłumaczyć nie będę, w logach widać, że dostał kicka za obrazę, a dokładniej słowo, które napisał, również można ujrzeć późniejsze wyzwisko,za które dostałeś bana na 5 min.

 

 

 

A co do dzieci, nie nazywaj mnie dzieciakiem, bo się tylko ośmieszasz, a skoro piszesz uwagi, to warto by to podeprzeć konkretnymi dowodami, na które czekam, a jeżeli nie to tak jak napisalem wyżej, jest wszystko w logach, widać, że za darmo kicka, a później 5 minutowego bana bez powodu nie dostałeś. Swoją drogą, stick wszystko widział i może potwierdzić co i jak było.

 

 

 

PS: Twoje słowa brzmiały inaczej, trochę je zmodyfikowałeś, niestety  na swoją korzyść, smutne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 Ern wytłumacz się z tych banów może ? 

 

2 Każdy klnie / wyzywa na serwerze, a jak to druga strona odbiera to już od niego zależy. 

 

3. Jak the bill czitował, Ern nie zareagował, a ILUZJONISTA ma dowody to poproszę, a poleci PERM dla the billa / gremlina i będę za tym, żeby Ern admina stracił bo odpowiednio nie zareagował. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyne co, Ern na przyszłość jak dajesz bany za obrazy to polecam robić sobie ssy. Gdyby ban był dłużyszy i Ilu sie odwołał to masz na 100% warna, ponieważ logi nie są do rozpatrywania spraw o pierdoły:)

 

 

 

A co do Ilu, to jeżeli coś zgłasza to w 99% się pokrywa z rzeczywistością, a kick za "bezpodstawne oskarżenie" jest dla mnie po prostu śmieszny:)

 

 

 

Nie było mnie przy całej sytuacji, więc więcej się nie wypowiadam bez obejrzenia dowodów:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na naszej serwerowni nie patrzymy na BL dlatego Ern nie wyleciał. A co do pozostałości czekam na przedstawienie dowodów ,że gracz rzeczywiście miał czity. Wtedy admin dostanie kare. W przypadku braku dowodów nic nie zdziałam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moze  to zle  ze  nasz serwer nie bierze pod uwagę BL nic  do erna nie mam    ale   mi sie  wydaje   jak  ktos  ma  nie wyjasione  bany   za  jakiekolwiek chaty na innych serwerach nie powinien pełnić  tej  fungcjii sorry  noo  ale  takie  cos  jak jest  idzie  wyjasnic  i miec  czyste  sumienie a  tak po za tym  jest ok mam nadzieje  ze   u nas  graja  czysto  przynajmniej admini  bo powinni :) pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hola, hola Ślepy, wprowadzasz zamieszanie, mimo, że cie nie było wtedy i jak widać również nie potrafisz doczytać ze zrozumieniem faktów.

 

Pierwsze primo, z czego mam się tlumaczyć, jeżeli to nie skarga? Drugi fakt, co do tego punktu, jakich banów?Polecam na przyszłość doczytać co i jak, a potem przemyśleć i dopiero napisać.

 

Co do punktu drugiego, ja sam osobiście, jak z reszta każdy wie, za przeklinanie nie wyrzucam, ale za obrażanie, to już tak.

 

Trzeci punkt - miałem tu nie pisać nic, ale po dwukrotnym przeczytaniu tego, postanowiłem jednak to zrobić.. Jak wiadomo, gremlin na serwerze gra długo, ba, nawet dłużej od Cb, miał kilka razy ssy robione, w tym raz ode mnie. Był zawsze czysty, do tego gdy gram i padam, to patrzę na tych, których mi zgłaszają na u@. Więc odpowiednie reagowanie i niereagowanie to już żenada z Twojej strony, a skoro już o stracie admina, jesteś nim zaledwie kilka dni, a już chcesz wydymać innego admina na miejscu? Kolejny fakt, polecam poczytać na forum, pozwiedzać, a dowiesz się za co można stracić admina i wierz mi, ale za kicka ostrzegawczego, a później 5 minotowego bana za obrażanie stracić admina się nie da, mało tego, to nie skarga a i nie ma dowodów na to wszystko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowodów nie mam  na gremlina   fakt  ss miał  roboione  ale nie oszukujmy  sie   zess  to  nie jest  jakos  dokładne sprawdzenie  chatów  u  gracy  jesli  chodzi o gremlina  to nie  miejsce  na  to zeby  go rozwiazywac własnie  tu  bez sens ale z  drugiej strony  to  dziwny grac  na ogól nie gra  dobrze   patrzac  na  niego  pwoiedział bym no sound  a  czasem  ma  dziwne info  co nie oznacza  ze   ma  wh równiez moze  to być  skype lub ts  a  na to mozna  zrobic  tylko  jedna  zablokowac  kamere  zeby nie podgladac  przeciwnego team  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Hola, hola Ślepy, wprowadzasz zamieszanie, mimo, że cie nie było wtedy i jak widać również nie potrafisz doczytać ze zrozumieniem faktów.

 

Pierwsze primo, z czego mam się tlumaczyć, jeżeli to nie skarga? Drugi fakt, co do tego punktu, jakich banów?Polecam na przyszłość doczytać co i jak, a potem przemyśleć i dopiero napisać.

 

Co do punktu drugiego, ja sam osobiście, jak z reszta każdy wie, za przeklinanie nie wyrzucam, ale za obrażanie, to już tak.

 

Trzeci punkt - miałem tu nie pisać nic, ale po dwukrotnym przeczytaniu tego, postanowiłem jednak to zrobić.. Jak wiadomo, gremlin na serwerze gra długo, ba, nawet dłużej od Cb, miał kilka razy ssy robione, w tym raz ode mnie. Był zawsze czysty, do tego gdy gram i padam, to patrzę na tych, których mi zgłaszają na u@. Więc odpowiednie reagowanie i niereagowanie to już żenada z Twojej strony, a skoro już o stracie admina, jesteś nim zaledwie kilka dni, a już chcesz wydymać innego admina na miejscu? Kolejny fakt, polecam poczytać na forum, pozwiedzać, a dowiesz się za co można stracić admina i wierz mi, ale za kicka ostrzegawczego, a później 5 minotowego bana za obrażanie stracić admina się nie da, mało tego, to nie skarga a i nie ma dowodów na to wszystko.

 

 

 

 

Hola, hola, nie wprowadzam zamieszania. Nie zrozumiałeś czegoś w mojej wypowiedzi ? Co tam jest takiego ciężkiego do zrozumienia ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, lekko przybarwiłem historię w sensie na moją korzyść, pisałem przed wyjściem do znajomych :)

 

Odnośnie moich słów:

 

Screen 1:

 

http://www56.zippyshare.com/v/iQXG9kci/file.html

 

Wtedy sextasy jeszcze zył, ale nie lubię bezpodstawnych oskarżeń że uciekam kiedy mnie przeniosło po 2 rundzie z TT do CT (screen: http://www62.zippyshare.com/v/tsCSIkYh/file.html

 

 

 

I faktycznie wkurzyłem się, bo jak to Ern określił, bezpodstawne oskarżenia nie są fajne.

 

Screen: http://www25.zippyshare.com/v/GNyZGP1b/file.html

 

 

 

Owszem, Ern upomniał mnie, i byłoby ok, gdyby nie zgłoszenie na sayteam@ gracza "The Bill" -> Gremlina

 

Mapka: de_dust, link: http://d1.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-1601221759-de_dust.dem.zip

 

6.35 - po tej sytuacji napisałem, że ma wh - jest ona ewidentnie spalona.

 

 

 

Znów screen: http://www47.zippyshare.com/v/MHDKzMpN/file.html

 

Tutaj np. sextasy upomnienia nie dostał mimo że debilem nazwał gremlina, Ern swoje odpowiedział

 

 

 

Po tym napisałem mu na adminsay@ (dokładnych słów nie pamiętam ale w tym design) - "czitując nie rozpoznajesz już czitera"

 

 

 

I dostałem kicka: screen: http://www82.zippyshare.com/v/cSLA1SqB/file.html

 

 

 

No to zirytował mnie, i po wejściu napisałem mu na adminsay@ "jesteś kurwa debilem"

 

 

 

 

 

Nie będę się bronił, ale nie można kogoś ocenić po jednej sytuacji, a fakt, nie przepadam za Ernem, jak on za mną.

 

Teoretycznie ban jest słuszny, 5 minut to nic. Ale... albo się do wszystkich ma zasady, albo do nikogo, bo ten serwer jest najbardziej lajtowy pod tym względem.

 

 

 

P.S.

 

Rozpisałem Erna przy okazji, i kolejny raz pokazuję że mimo iż ma admina, gra na czitach, tylko jest słaby.

 

http://d1.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-1601221733-de_inferno.dem.zip

 

 

1.47 - granat czysto, ale chowie sie przed wybiegającym modelem - 50/50

 

4.37 - preshot, w dodatku model CT zasłania - wh

 

4.56 - znów preshot na model, mimo że akcja jest na 100% wh ale nie mogę niestety jej uznać - za łatwo z niej się wytłumaczyć

 

8.33 - jak model wychodzi, zachowanie normalne, ale przy cofce znów za szybko zareagowane - 50/50

 

8.51 - słuchać że biję, zabijam, a CT przelatuje koło pochy, więc na dole nie mogę siedzieć. Logiczne jakby wpierw popatrzył się na drabinkę,

 

później celny skan poleciał, mimo że modelu nie widać - czysto

 

10.05 - troszkę za szybko - 50/50

 

12.13 - znów za szybko - 50/50

 

13.22 - info jest, ledwo zauważył i strzelił, ale czyściutko

 

15.09 - zanim soban strzelił, już ustawiony celownik na niego - wh

 

17.51 - mała anegdotka, brak słuchawek, i dopiero jak wybiegł to zareagował a słychać przez sekunde ze biegnie

 

22.01 - znów preshoot - 50/50

 

 

Uwagi: Gra na bardzo dużym sensie, a na takich ustawieniach celne preshoty to często cud.

 

Gra również bez słuchawek, lub ma jakieś dziadowskie z nokii (przy czym róznicy większej nie ma - mniej wyodrębnia pewnych ruchów)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wyjasnijcie sobie najpierw jeden temat zanim zaczniecie kolejne, co do waszej sprawy nie wnikam a co do gracza the bill to nie widzialem aby ktos zglaszal go na u@ malo tego patrzac na jego gre nie widzialem jakis podejrzanych akcji,ale skoro mowicie ze moze posiadac wh to bede mial na niego oko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedno wam powiem, smieszne jest to ze ADMIN serwera (czyli osoba zaufana, zaakceptowana przez administracje itp) musi posiadac jakies dowody na to ze ktos cos tam napisal... odbiegajac od kwesti czy gremlin czituje czy nie, to z jakiej okazji admin ma robic ssy jakims glupim tekstom, tak samo bylo przy obrazaniu przez mikro itp, to jest straszna i niewdzieczna polityka bo bycie ADMINEM bynajmniej dla mnie bylo po prostu dodatkowym obowiazkiem, czesto zamiast grac siedzi sie na spec itp a potem i tak trzeba sie tlumaczyc na forum... co to sytuacji, pamietam ze nie raz patrzylem na gremlina tak jak i na ilu i nie udalo mi sie znalesc 100% pewnosci ze ktos cos ma, wiec Ern mial racje wywalajac kogos kto na u@ go obraza i koniec kropka, nie wprowadzajcie zamieszania jakims BL czy cos za pozno ma juz admina koniec dajcie mu robic swoje.

 

 

 

pozdro!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer sory masz rację ale jeśli ktoś się zobowiązał być adminem a po wyżej wymienionym demku chociaż ono to nie powinno być ty są bardzo mocne dowody na jego nieczyste grę obejrzyj demko i popatrz na to co rozpisane przez ilu i wtedy popatrz na Blogu tak jak mówię w sumie kłótnia do nikąd nie złapałem go za tym ale te demko Rozpisane jest dobrze więc niech gra niech ma admina ale niech będzie czysto i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Semper fidelis, admini nie są w żaden sposób sprawdzani (wystarczy spełnić kilka nic nie znaczących wymogów), więc jestem za tym, że powinni mieć dowody na to co robią. Jedyne co mnie dziwi to to, że np opiekun czy inny admin nie może poświadczyć drugiemu;) Jak sam widzisz admini nie są nawet sprawdzani pod kątem ich przeszłości z banami. Według mnie to powinien być najważniejszy wymóg CZYSTA KARTA bo później nie można im ufać;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Semper fidelis, admini nie są w żaden sposób sprawdzani (wystarczy spełnić kilka nic nie znaczących wymogów), więc jestem za tym, że powinni mieć dowody na to co robią. Jedyne co mnie dziwi to to, że np opiekun czy inny admin nie może poświadczyć drugiemu;) Jak sam widzisz admini nie są nawet sprawdzani pod kątem ich przeszłości z banami. Według mnie to powinien być najważniejszy wymóg CZYSTA KARTA bo później nie można im ufać ;)

 

 

i  tu masz światom racje :P kilka  wymogów i dowody  nie wiem jak ern wyjasni demko gdzie  jest  czrno na białym to zalezy tylko od  ubt według  mnie  to  jest  jasno przedstawione  wystarczy obejrzec i juz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I tym akcentem zakończę waszą dyskusję, ponieważ gracz  Ern` dostał ssy na serwerze dd2 + dm , których " nie posiadał " . 24 godziny, które mu przysługiwały minęły, a więc traci on swoje uprawnienia na serwerze . Dziękuję za uwagę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...