Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Napisy o podłożeniu bomby.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję usunięcie tych napisów. Nie dość, że jest UAV, to jeszcze napisy, które informują CT o podłożeniu paki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie ta zmiana nie jest potrzebna na serwerze. Przecież czas na dole ekranu za ile wybuchnie bomba też jest widoczny... Nic to nie zmieni. Ne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Według mnie ta zmiana nie jest potrzebna na serwerze. Przecież czas na dole ekranu za ile wybuchnie bomba też jest widoczny... Nic to nie zmieni. Ne.

 

 

 

Chyba nie wiesz, o co Mi chodzi. "OpC* dostał się do celu!" - to nic nie zmieni? Po co CT ma wiedzieć, że jestem na bombsajdzie? Po co mają wiedzieć, że podkładam pakę? Na FFA, TP też są takie napisy? Nie wiadomo, gdzie jest TT - podkłada pakę i dopiero wiadomo, że podłożono bombę, a nie - przebiegnę przez bsa, nie podłoże paki i wiadomo, gdzie jestem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak Myślę ze jest to zbędne po co ktoś ma wiedzieć ze kładziemy pakę masz rację opc Tylko nie wiadomo wgl czy ktoś by się tym zajął :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wedlug mnie to nie przeszkadza w grze . 

 

Ja bym tylko usunal napis typu ze "gracz nick" dotarl na bs'a , jest na bs'ie jakos tak bo to akurat jest niepotrzebne skoro jest tez napis ze gracz podklada pake .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niepotrzebne, taki dreszczyk adrenaliny jest :D, zamknie ktoś ? temat stary i już raczej wyjaśniony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...