Skocz do zawartości
Gość

Wywiad ? Zobacz z kim :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]8wam.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zapraszam do czytania drugiego wywiadu z Twórcą MH !

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor: Czerwonyy.

[/align]

 

[align=center]Udzielający: TWS

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć to tak tradycyjne pytanie, czy mógłbym przeprowadzić z Tobą wywiad?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięukuje. Zacznijmy od tego jak zostałeś awansowany na tak wysoką rangę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zaczęło się od zwykłego grania na serwerze COD 200, grałem tam sporo czasu i napisałem podanie na admina które zostało rozpatrzone pozytywnie.

[/align]

 

[align=center]Później wróciłem na starą sieć i zrezygnowałem z admina na Multi Head. Jednak cały czas byłem w kontakcie z Aquaxem który co jakiś czas namawiał mnie 

[/align]

 

[align=center]abym wrócił na MH aż w końcu zawitałem na ts3 porozmawiałem z Aquaxem i zdecydowałem się zostać, wtedy zostałem super adminem, później co było widać 

[/align]

 

[align=center]razem z administracją staraliśmy się jak najlepiej rozwijać sieć i mój wkład poskutkował awansem na h@ który był dla mnie wielkim zakoczeniem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A co Cię podkusiło, aby dołączyć do naszej sieci?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zupełnie przypadkiem natknąłem się na serwer Cod Mod, nie znałem wcześniej tej modyfikacji więc postanowiłem pograć,

[/align]

 

[align=center]spodobał mi się serwer a także podejście właściciela do graczy i tak już zostałem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak współpracowało się z całą resztą Administracji?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No tutaj nie miałem żadnych zastrzeżeń, Aquax zebrał naprawdę ogarniętych znających się na rzeczy ludzi. Współpraca z nimi była naprawdę świetna.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co sobie pomyślałeś, gdy aquax powiedział, że nie przyjmujecie "obcych" serwerów?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moim zdaniem było to bardzo dobre posunięcie. Aquax od początku strał się o to żeby serwery były wyłącznie własnością MH.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobrze, czy Użytkownicy jeszcze piszą do Ciebie w sprawach serwera/forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak bardzo dużo osób piszę jeszcze do mnie w sprawach serwera myślę, że z przyzwyczajenia, oczywiście jeżeli mam możliwość staram się pomóc.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo ciekawe, a teraz może powiesz dlaczego zrezygnowałeś z funkcji H@ sieci?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Funkcja H@ wymaga dużej ilości czasu którego ostatnio trochę mi brakuje, jest dużo obowiązków przy tak dużej sieci, z czasem zaczęło mi to trochę przeszkadzać,

[/align]

 

[align=center]i zatęskniłem za byciem zwykłym używtkownikiem. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak dajesz sobie radę nie pełniąc tej funkcji?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z jednej strony mam wiecęj luzu i czas który spędzam na komputerze mogę przeznaczyć dla siebie. Z drugiej jest chęć powrotu na stanowisko by uczestniczyć w życiu MH.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiedz, co dobrego spotkało Cię na naszej sieci?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najważniejsze to chyba to, że poznałem wiele naprawde wartościowych osób z którymi trzymam cały czas kontakt.

[/align]

 

[align=center]Również nauczyłem się tutaj bardzo dużo będąc h@ za co dziękuje Aquaxowi i Consecuete, że dali mi tą szansę. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Teraz może coś z "życia prywatnego", powiesz nam jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imię Krzysiek za 13 dni skończę 22 lata, mieszkam w Jeleniej Górze.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie są Twoje plany na przyszłość?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym wróć do zawodowego snowboard'ingu lecz narazie zdrowie mi na to nie pozwala.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niech nasz były Administrator, powie jakie są jego cele życowie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że mój cel życiowy nie będzie jakoś specjalnie się wyróżniał, chciałbym mieć spokojny rodzinny dom, zdrowe dzieciaki i luźnie bez stresowe życie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy uprawiasz jakiś sport?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Snowboard zimą a latem koszykówka.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje Ci, że znalazłeś czas. Życzę powodzenia oraz dalszych sukcesów. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje bardzo i pozdrawiam.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest kilka literówek i błędów ortograficznych, znów zbyt dużo pytań o sieci a zbyt mało tych ogólnych ale nie jest źle ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo fajny wywiad,podoba mi sie pytania tez fajne tylko za duzo zwiazane z cs.I mam pytanie czego na niego mówicie Antek a ma na imie Krzysiek?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...