Skocz do zawartości
warniak

KONKURS 1vs1, propozycja mapy dogrywkowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie czy nie wiecie, jesteśmy w trakcie tworzenia konkursu 1vs1 na "AIM" mapach. @@biegam po śniegu, @@Master podjeli się stworzenia tego oto konkursu.

 

 

 

Konkurs będzie wyglądał następująco:

 

gramy mr 12, do dwóch wygranych map.

 

Pierwsza mapa grana będzie "pistoletówką", druga zaś rozegrana ak/m4.

 

 

Problem mamy jedynie z wybraniem mapy dogrywkowej.

 

 

Część jest za mapą awp, druga część skolei za kosówką.

 

 

Pytanie do Was, którą mapę wolicie?

 

 

 

 

 

Ankieta potrwa do 22.04.2016.

 

Reszta szczegółów konkursu będzie ujawniona w najbliższym czasie, pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zagłosowałem na pojedynek na kosy? Dlaczego? Ponieważ liczy się dobra zabawa, niech wygra ten, który ma więcej szczęścia. Do tego jeszcze zorganizować to  na mapce 35hp i super. Co to mapki na pistolety prawdopodobnie wybraliście aim_map_usp, ale lepiej pod względem efektowności, a co do mapy to np.

.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym widział to tak że każdy z każdym leci 3 mapy do 6ciu lub 11stu wygranych - #pistolety #ak/m4 #awp

 

Jeżeli miałaby być dogrywka to byłaby na kosy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję wejść na serwery z mapami na kosy, przykładowo 35hp_2, posiedzieć sobie na spec i pooglądać niektórych graczy z góry tabeli. kosy wcale nie są fartem, trzeba wiedzieć kiedy uderzyć, czy się uchylić :) chcieliśmy wprowadzić jakieś urozmaicenie, ale jak chcecie, Wasz wybór ;d moim zdaniem kosy to dobra zabawa, a i skill tam też się liczy :) stąd głos na kosy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze się zmieszczę, zatem oddaje swój głos na kosy, uważam to za bardziej fair play rozgrywka jak akcja na awp. Osobiście sam jestem słaby z awp, a wiem jak potrafią ludzie z tej broni strzelać, stąd mój głos, a dodatkowy FUN tez jest potrzebny :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...