Skocz do zawartości
Gargulec

[RFP] Gargulec - #1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: Wielkimi krokami zbliża się kanciaste dwadzieścia trzy :)

 

Staż na forum: Dokładnie 23 Stycznia minie pierwszy miesiąc.

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Mym jedynym osiągnięciem na Multi-head.pl jest Administrator 4F, którego mam po dziś dzień.

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: Myślę, iż będzie to 7, bądź 8.

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Na forum jestem praktycznie cały czas, a na fp od dwóch do sześciu godzin dziennie.

 

Jaki dział forum chcesz redagować(zmiany personalne,konkursy, itp.): Mi odpowiada każdy dział do redagowania.

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Myślę, że wprowadzę miłą atmosferę, trochę śmiesznych scenek, a przede wszystkim różne ciekawostki :).

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam, Gargulec.

 

Tushirek, zawiodę Cię i powiem, że spałem nie raz na Polskim, bądź matematyce :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na plus ode mnie:)

 

 

przydałby się codzienny suchar związany z grami FPS na przykład. Wiadomo, że każdy coś ciekawego/śmiesznego wrzuca - czasami lepiej to wychodzi, innym razem gorzej...

 

 

 

świeża krew, niech się wykaże:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że jesteś ogarniętą osobą, masz potencjał, posiadasz admina, dobrze się z niego wywiązujesz, aczkolwiek, pamiętaj, żebyś nie zaniedbywał starych funkcji. Na tak, powodzenia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...