Skocz do zawartości
aquax

Edycja serwera (Propozycje)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wczoraj nabyliśmy owego cod moda, lecz zauważyłem, że przydało by się parę rzeczy zmienić lub edytować.

 

Poniżej zamieszczę swoje spostrzeżenia i uwagi dotyczące edycji tej modyfikacji.

 

 

 

1

. Gdy gracz wchodzi na serwer mając 1 lvl i przypuśćmy 200 hp ma bardzo małą szansę, aby kogoś zabił. Proponuję, aby każdemu graczowi co wchodzi na serwer dodać od razu 20 000 lvl, aby miał jakieś szanse na przeżycie i ułatwiony dalszy rozwój na serwere

 

2

. Rozmieścić respy na całej mapce w celu uniknięcie tego że dany team od razu po zrespieniu się jest skazany na śmierć.

 

3

. Edycja kilku klas, które jak zauważyłem są bardzo słabe i nie opłaca się nimi grać.

 

4.

Usunięcie pluginów typu (zostawienie jakiś szczątek ciała na serwerze), ponieważ dzięki tym modyfikacjom mamy takie częste crashe serwera.

 

5

. Dodanie różnorodnych konkursów w celu lepszej reklamy serwera i większej frajdy gry tutaj.

 

 

 

Proszę pisać poniżej z czym się zgadzacie a z czym nie. Jeżeli o czymś ważnym zapomniałem  to napiszcie mi na PW wiadomość. Wtedy dodam to to tematu jako kolejny punkt. Liczę na wiele wypowiedzi i spostrzeżeń na temat tego serwera.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

aquax.

 

 

 

@edit 20.10.2013  Dzisiaj rozmiescilem respy i dodalem za trafienie dodatkowy exp. Powinno to wplynac na lepsza gre. Jutro zobaczymy czy efekt ten pomoze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z każdym z tych punktów :P

 

Proponuję także usunąć w klasie premium (nie pamiętam jej nazwy) 1/3 z dowolnej broni i proponuję zmienić to na 1/7 

 

a także fajnie by było zmniejszenie do możliwości posiadania max 2 perków.

 

 

 

A ogólnie to super serwer i strasznie fajnie się na nim gra, lecz na początku jest strasznie ciężko 

 

sam dzisiaj grając ledwo 2 fragi miałem :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z 1 punktem (bardzo dobrze bo gdy  pierwszy raz wbiłem na serwer to mialem staty 0 na 25) 2 tez ok 3 Bardzo ok 4 jak dla mnie to nie ale mozna zawsze to zrobić i 5 Na wielkie TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Git, bo masakra, 15min pograłem i nikogo nie ubiłem i wyszedłem..

 

2. Też ciekawie :)

 

3. Edycja tak i może ulepszenie normalnych, bo też nie ma nic ciekawego do wyboru.

 

4. No te kawałki ciała są zbędne.

 

5. Konkursy by się przydały :)

 

 

 

Wszystkie pomysły są dobre :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak dla mnie ok szczegolnie 1 i 2 punkt , co do reklamy mysle ze sztuczny tlum czyli wchodzenia na serwer przez adminow oraz stalych graczy w wyznaczonych godzinach moze przyniesc duzy sukces z czasem serwer sam sie zapelni bo ludzie beda widzieli ze masa osob gra 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie pomysły są super,A najbardziej mi sie podoba 2,Pierwszy właściciel serwera miał coś takiego zrobić żeby ludzie nie rzucali Rakiet/HE na respa,ale niestety to nie wypalilo:) Może teras jak serwer trafił w dobre ręce to sie zmieni :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wszystkie pomysły są super,A najbardziej mi sie podoba 2,Pierwszy właściciel serwera miał coś takiego zrobić żeby ludzie nie rzucali Rakiet/HE na respa,ale niestety to nie wypalilo:) Może teras jak serwer trafił w dobre ręce to sie zmieni :)

 

 

Myślę że będzie git ;) Ale zastanawiam sie nad tym rozmieszczeniem respow. Rozmawialem dzisiaj z bylym wlascicielem tego serwa i powiedzial ze ludziom sie to nie podobalo, wiec nie wiem co o tym jeszcze myslec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko ładnie napisane 1,3,4,5 na tak ale do 2 wątpliwości ponieważ gdy to się wprowadzi to można usunąć 2 ks co umożliwiają natychmiastowe zabicie wroga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie podpunkty jak najbardziej za ale wracając do tego że rozmieszczenie respów myślę że jest ono nie potrzebne gdyż przy takim lvlu i max w kondycje przemierzenie mapki zajmuje 5 sekund, więc myślę że powinno zostać tak jak jest i proponuje dodać opcje możliwość rzucania HE po 7sek bo jak ktoś ma HE 1/1 to cała drużyna leży.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moją propozycją jest zmniejszenie lvli moim zdaniem grywalność bd przez pierwsze 2 miesiące max potem ludziom się znudzą te duże lvl. Proponuję zrobić max lvl 2k choć lub zmiejszyć bo ten kolosalny dmg mnie rozbraja pograłem chwilę i wyszedłem stwierdziłem że to nie ma najmniejszego sensu bo to nie ma znaczenia czy mam 200k lvl czy 300k jak może mnie ubić 50k bez żadnych problemów. To jest moje zdanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...