Skocz do zawartości
aquax

Edycja serwera (Propozycje)

Rekomendowane odpowiedzi

A co wy na to żeby tego coda zamienić na coda 1001lvl lub 3001.Zabrać dm, napisać od nowa klasy.Mam kilka klas (pomysły) które h@ możliwe że się spodobają.Dodać awanse klas.Jakby był cod 1001lvl to np amadeusz 5dmg+int wyszkolony amadeusz 10dmg+int(250lvl lub 500) expert amadeusz 17dmg+int (500lvl lub 1250) mistrzowski amadeusz 25dmg+int (750lvl lub 1800) mistrz amadeusz 35dmg+int (999lvl lub 2899).Mam więcej pomysłów, jak się wam to podoba mogę się rozpisać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pogrzebie troszke jeszcze w ustawieniach, poniewaz jeszcze nie ogarniam wszystkiego zwiazanego tutaj z expem hehe. Mam jeszcze pytanko czy sa jeszcze takie czeste crashe jak mialo to miejsce pare dni temu ? bo mi sie wydaje ze juz nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo fajne pomysły, lecz 1 punkt nie jest aż tak przydatny. Każdy z obecnych graczy zaczynał od 1 lvl i bardzo szybko idzę się wybić. co do reszty się zgadzam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem za ich wprowadzenie bo naprzykład inną klasą niż Bin Ladenem jest ciężko zabić jakąś osobę.

 

 

ja gram obrońcą i jest git :)

 

 

 

// Odświeżanie starych tematów - Upomnienie LOVO .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry pomysł, gdyż nowy gracz nie ma szans nikogo zabic wtedy sie wkurza i wychodzi z servera, przez co spada ludność i server może upaść ale najlepsze jest rozmieszczenie respów na całej mapie bo gdy ktoś puści astrike to cały team ginie.

 

 

 

Odświeżanie starych tematów. /BounDer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...