Skocz do zawartości
aquax

[ZAMKNIĘTY]Ciche Bieganie CS 1.6 ( Ruski Bieg )

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przedstawię wam sposób, dzięki któremu będziemy mogli tak jakby poruszać się w troszkę inny sposób. Jak dla mnie trick ten jest najbardziej przydatny wtedy, gdy posiadamy AWP lub Scouta. Umożliwia nam to bardzo ciekawie wychylić się na przykład zza skrzynki. 

Czas na przedstawienie wam dwóch komend, które należy ustawić w "konsoli".

 

Komenda ta zmienia ustawienia w scroll-u gdy będziemy przewijać go do góry.

Cytat

bind "MWHEELUP" "+duck"

 

Komenda ta zmienia ustawienia w scroll-u gdy będziemy przewijać go do dołu.

Cytat

bind "MWHEELDOWN" "+duck" 

Mam nadzieję, że ten poradnik wam się przyda i te osoby, które nie wiedziały co to jest tak zwany "ruski bieg" wreszcie będą mogli poznać jego możliwości. Miłego testowania!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze powiedziawszy przeglądając na google tematy właśnie z tym cichym bieganiem nie znalazłem nic, co mogło by w pełni wytłumaczyć na czym to polega, więc postanowiłem sam napisać poradnik :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I chwała ci za to.

 

Szukam od kilku dni takiego czegoś lecz nie znalazłem a ty spadłem z nieba.

 

Poradniczek fajny.

 

Plus się nalezy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aquax przykro mi, ale to nie jest cichy bieg. To można nazwać co najwyżej scrollowaniem. Cichy bieg jak sama nazwa wskazuje to cichy bieg...

 

Tak więc sprostowanie, cichy bieg lub też russian walk i silent walk to technika bardzo trudna do opanowania, wiem bo sam spróbowałem się jej nauczyć i niezbyt mi to wyszło.

tu macie filmik jak to mniej więcej wygląda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam że "scrollowaniem" też można podobny efekt osiągnąć, więc według mnie nazwa którą zamieściłem może odnosić się zarówno do tego co ja przedstawiłem, jak i twojej odpowiedzi w postaci filmiku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko, każdy ma prawo do zdania, Ja uważam że da się to wykonać tak, jak to przedstawiłem. Możliwe że jestem w błędzie, lecz myślę że nie. Pozdrawiam. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hm.. Aquax, do russian walka nie potrzebny jest mhwheelUP. Ciche bieganie bardzo łatwo zrobic troche w inny sposob - Scrollowanie (+duck) + kucanie na CTRL. Robimy to naprzemian, po jakims czasie to wyczujecie i zobaczycie jaka jest to przydatna rzecz. Gdyby ktos potrzebowal co do tego pomocy prosze pisac, chetnie w czyms pomoge :)

 

 

 

Edit: oo dokladnie tak jak na filmiku umieszczonym przez Why So Serious.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


equinzy masz rację, tak to sie robi, ja też pograłem chyba z 3lata na HNS ganianych, znam się na tym bardzo dobrze, prawie każdy trick czy long jump, count jump itd..

 

Do mnie także można napisać w razie pytań.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...