Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Brak banneru serwerowego #9, naprawcie to.

Dodatkowo, przydałoby się naprawić funkcję zwijania tabeli serwerów.

Poza tym, chciałbym się zapytać (pytanie kieruję do techników, oraz do administratorów - buraczków) dlaczego teraz znów opiekun nie widzi ostrzeżeń użytkownika? Wróciliśmy do punktu wyjścia znów, przez co byłoby mniej problemów że a to opiekun dał plamę, bo przyjął gościa z warnami na koncie, dlaczego zostały one usunięte? Czyżby lament płaczków, czy decyzja odgórna? Jeśli to nie było zapoczątkowane decyzją czerwonych, to dobrze by było, aby na nowo się to pojawiło jak miało miejsce, bo nikomu (raczej) to nie przeszkadzało.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No więc tak:

  • Znów rozjechały się tabelki po prawej stronie i są na dole forum?
  • Co to za kropki i dlaczego znów rozjechał się szablon? https://scr.hu/L9VWKZ
  • Dlaczego za każdym razem jak gdzieś dam like/napiszę post/coś sprawdzę dostaję tony maili od forum z powiadomieniami z danych działów? MH mi zaśmieca tym szajsem pocztę, gdzie to wyłączyć?
  • Dlaczego w "nowej zawartości" widać teraz każdy post, każde westchnięcie a nie jak dawniej, nowe tematy?
  • Nie mam dostępu do niektórych działów serwerów cs, ale do poddziałów np admin/uwagi i sugestie/problemy i pytania już tak? 
  • Nie mogę być zalogowany jednocześnie na telefonie i na komputerze, zawsze któreś wyloguje. Wcześniej działało..

Przepraszamy, wystąpił mały problem (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Nie masz uprawnień, żeby przeglądać tę zawartość.

Kod błędu: 1F176/3

Więcej błędów nie pamiętam ale dodam jak tylko coś znajdę. Trochę słabe, działać na 2/3 działającego forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nw czy ktoś o tym pisał, ale jak sami widzicie przy pisaniu nowej wiadomości i wybieraniu osoby pojawiają się białe propozycje które praktycznie są nie do odczytania, ledwo widać zarys liter na nich

2017-05-22.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś jest nie tak z uprawnieniami, mimo że nie mam uprawnień mogę wejść w temat np. admin awp itp.( jeżeli temat jest w liście ostatnio dodanych postów , tematów , lub  klikając na link) mimo że nie powinienem mieć dostępu , po kliknięciu w link nic nie blokuje  dostępu .  

5925f4029922a_Beztytuu.jpg.e30d5c5927225c8e002db53aafdf7f93.jpg

Dodatkowo brak edycji postów na Chatbox mimo rangi premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka dni temu dodawanie pkt. reputacji było dobrze ustawione, lecz na tę chwilę nie mam tej opcji, w ogóle nie widzę tego przycisku do dodawania. Można to naprawić?

Dodatkowo, nie widać nic co się pisze na Chatboxie, oraz jakby była możliwość zmiany tego na czym się pisze (Nie orientuję się jak to się nazywa xD) z białego na czarny, jak było przedtem? Lepiej to wygląda, estetycznej, bo wtapia się w tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy ktoś to pisał, ale wypadałoby usunąć poddziały codów Zmiana klasy premium, bo posiadamy dział odpowiedni do tego już :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...