Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, SQNFUN napisał:

Mam pytanko, co się dzieje z forum od kilku dni?
Błędy są zgłaszane ale niestety nienaprawiane.
@LOLSON @Freezu @aquax

nie jestem technikiem, ale się wypowiem
wasze zgłoszenia błędów w stylu są zbędne, bo styl kodowany jest na nowo i będzie w nim wszystko co było przed ostatnią naprawą forum
jeśli chodzi o uprawnienia, to wszystko zostanie naprawione w swoim czasie - jest tam tyle do zrobienia że głowa mała

także proponowałbym tymczasowo zamknąć temat, bo tylko nabijacie sobie tutaj posty na tą chwilę
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Freezu napisał:

nie jestem technikiem, ale się wypowiem
wasze zgłoszenia błędów w stylu są zbędne, bo styl kodowany jest na nowo i będzie w nim wszystko co było przed ostatnią naprawą forum
jeśli chodzi o uprawnienia, to wszystko zostanie naprawione w swoim czasie - jest tam tyle do zrobienia że głowa mała

także proponowałbym tymczasowo zamknąć temat, bo tylko nabijacie sobie tutaj posty na tą chwilę
 

Tydzień temu wszystko z forum było w porządku ale nagle się coś z chrzaniło.
Dzięki że dałeś info na temat tego co się dzieje z forum, bo nikt wcześniej tego nie zrobił.
Również jestem za zamknięciem tematu do rozwiązania wszystkich problemów które były zgłaszane wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam dostępu do działu admina na wszystkich serwerach. Na niektórych jest, a na niektórych nie mam.

Nie widać tabeli z topką graczy, którzy mają najwięcej reakcji.

Czcionka jest trochę mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko na telefonie sie zlewa awatary są sciśnięte i każdy dział leży jeden pod drugim. 

Ktoś doda nam "reakcje" jest powiadomienie po angielsku. 

Nie ma notatek :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 godziny temu, Doman napisał:

Nie mam dostępu do działu admina na wszystkich serwerach

No i w sumie po co Supportom dostęp do tych działów.

Nie widzę działu adminów CS:GO MOD DM.

 

@@ ZROBIONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 godziny temu, SUNN. #URLOP napisał:

Nie widzę działu adminów CS:GO MOD DM.

Tak samo i ja, dostęp do działu adminów CS:GO DM - brak.
+ brak notatek, o których wyżej wspomniano. :P


Jeszcze coś od siebie:
Proponuję zrobić jak za dawnych czasów - możliwość zaznaczenia opcji, by nie było widoczności edytowanych postów. 
Tak jak teraz ---> "Edytowane teraz przez Inte Tillgänglig Danke:*" (opcja ukrycia tego byłaby bardzo przydatna). Oczywiście dla OP i wyższych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam notatek.

Dodatkowo nie wiem czy będzie to naprawiane, ale lepiej zgłoszę.

QzWmBFn.png

Całe forum tak wygląda, dobrze by było, aby wróciło do swojego pierwotnego stanu, oraz aby nie trzeba było przybliżać do 90%, ale by było na ustawieniach podstawowych (100%).

Jestem za tym co napisała Madzia, przydałoby się to przy np. różnego rodzaju konkursów, aby wyglądało estetyczniej, bo widać gdy ktoś edytuje to tak średnio wygląda. :/

Dodatkowo zgłaszam, że mimo ciągłego "trąbienia" to nadal w dziale serwera #9 brak banneru.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam motyli przy nicku nad czym bardzo ubolewam :D:D

Nie widzę ip użytkowników.

Panel moda nadal jest bardzo słabo widoczny.

Po użyciu szbalonu bez/ub nie sortuje tematów (pisałem wyżej, ale wole odświeżyć)

Brak poradnika "gdzie znajdują sie screenshoty" w dziale ubt.

UbT nie ma funkcji moderacyjnych w dziale 'skargi i problemy' 

Po przeniesiu tematu w kosz pozostaje odnośnik o tym informujący co robi lekki syf w działach. 

Proszę o zablokowanie dodawania tematów w tych podforach.

http://multi-head.pl/index.php?/forum/127-archiwum/ 

http://multi-head.pl/index.php?/forum/159-ub/

http://multi-head.pl/index.php?/forum/160-bez-ub/

http://multi-head.pl/index.php?/forum/141-archiwum-odwołań/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To wszytko jest robione w takim tempie, że nic się nie dzieje i rozjeżdża mi się jeszcze bardziej na telefonie. Białe tło w wieku miejscach uniemożliwia jakiekolwiek przeglądanie treści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako OP cod 400 nie mogę pisać w tematach zamkniętych ani otwierać ich ponownie.

" Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi."

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten sam problem co wyżej ↑

Jako grafik nie mogę zamknąć tematu zrealizowane/niezrealizowane

Czy byłaby możliwość zmiany czcionki? Na tę chwilę "a" wygląda jak "o", tak samo z "," i "." <-- na pierwszy rzut oka wygląda to tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obaj stracili range . Megustowi widnieje na profilu dalej Opiekun,a Pawłowi wyświetla się tutaj . Marcin nie ma już rangi,lecz tutaj nadal widnieje jako opiekun

Screenshot_20170602-230230.png

Screenshot_20170602-230019.png

 

SUNN: @Lalcia rangę już mu zdjąłem, natomiast z tabel serwerów muszą ich usunąć technicy.

2017-06-03 07_54_37-Forum - Multi-Head.pl.png

Edytowane przez Lalcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Malu Przed drugim razem przywracania forum mogłem pisać w zamkniętych tematach w dziale "admin cod400" teraz nie mogę nawet ich ponownie otwierać :D

ps. Będzie dodana opcja "kto zobaczył temat"? Fakt faktem że dużo ona nie wprowadza,ale czasem jest bardzo przydatną opcją. ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Freezu nie jest taka zła :D w notatkach taka była jak prosiłem o zmiane temat ucichł ;)

Dużo nowych osób nie ma opcji edytuj naprawcie to w miare możliwości, bo w tematach robi sie spam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli ktoś z S@ lub Opiekun serwera napisze w danym dziale dla adminów i wyświetla się to po prawej stronie "Najnowsze posty" i się kliknie to normalnie można wbić o to przykład . A nie powinno tak być 

2017-06-04 09_43_56-Nagroda za waszą aktywność + Godziny Tygodniowe #2 - Admin [COD 45K LVL] - Multi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...