Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, señor napisał:

proponuje dodac to: https://w ww.youtube.com/watch?v=IXTJlH7g0tw (usuncie przerwe w miejscu www) do robienia ssow. Zamiast orientuj sie, byloby takie cos XDDDD

Po pierwsze - zły dział.

Po drugie - bez sensu. Tekst trudniej zauważyć a ssy mają być robione z zaskoczenia. Dźwięk tylko pomoże grać on/off. Jeszcze brakuje żebyśmy pytali czy możemy zrobić ssy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


28 minut temu, gunnger napisał:

Mam taką propozycje aby co tydzien zmieniał sie wyglad forum jesli mozna to automatycznie.

Przyznam się, że głupszego pomysłu nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro sie coś dzieje to proszę po raz (4?) o dodanie poradnika ss w dziale screenshotów.

Dziękuję.

I jeszcze mała drobnostka można zrobić, aby wiadomości kopiowane (kopiuj/wklej) nie przenosiły całej zawartości jaką jest kolor czcionki, wielkość, wyśrodkowanie itd? @LOLSON #URLOP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Bezzi napisał:

Skoro sie coś dzieje to proszę po raz (4?) o dodanie poradnika ss w dziale screenshotów.

Dziękuję.

I jeszcze mała drobnostka można zrobić, aby wiadomości kopiowane (kopiuj/wklej) nie przenosiły całej zawartości jaką jest kolor czcionki, wielkość, wyśrodkowanie itd? @LOLSON #URLOP 

Przy wklejaniu tekstu formatowanego otrzymasz pod okienkiem do tworzenia posta informację "Wklejono zawartość z formatowaniem", obok masz magiczny przycisk. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie widzę kto przeglądał zamknięte tematy. 

2. Nie widzę działu adminów AWP i kilku innych serwerów.

3. Dział http://multi-head.pl/index.php?/forum/438-sprawy-ogólne/ widzą wszyscy admini. 
@Freezu @LOLSON #URLOP

4. Znowu się coś zesrało i nie mogę wrzucać filmów z YT - tak samo jak wklejam jakiś temat to nic się nie dzieje. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy użytkownicy z rangą premium powinni mieć dostęp do działu adminów serwera (np. serwera #9, gdzie jego się tyczy)? Jeśli nie, to nie wiem skąd tę możliwość ma Ripton (oraz kilka innych osób), trzeba to naprawić. ;)

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Forum się brzydko rozjeżdża na telefonie, przed crashem było ok.

Kiedy zostaną w końcu dodane wzory do warnów? Już czekamy miesiąc prawie.

Również też cała moderacja czeka na przywrócenie notatek, zamiata ciągle edytować czyjeś posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedy klikam temat błędów i propozycji w 'multiinformatorze' to przenosi mnie na pierwszą stronę zamiast do ostatniego posta.
Dalej nie widać kto przeglądał zamknięte tematy.
Wciąż nie widzę działów adminów niektórych serwerów, np. 45k czy cs:go#6,7,8 itd.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy w ogóle ktoś się interesuje tym tematem po za osobami zgłaszającymi błędy? Wszystko znowu stanęło w miejscu i nic nie jest robione...

p.s żeby nie było że to spam to podbijam błędy które zgłaszam od czwartku, bo część z nich jak np. brak wglądu w działy adminów niektórych serwerów utrudniają mi pracę w UBT.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN nie stoi w miejscu to, że ktoś nie daje info o naprawach nie znaczy, że ich nie ma. Została naprawiona rejestracja na forum i panel moda co jest dla mnie bardzo ważne, dziękuję. 

Proszę o możliwość dodawania tematów w podforach UB i BEZ UB, wiem o tym, że prosiłem o zamkniecie, ale chce zrobić porządek ze starymi tematami. Proszę także o usunięcie tego działu http://multi-head.pl/index.php?/forum/140-cod-600/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


47 minut temu, Bezzi napisał:

@SQNFUN nie stoi w miejscu to, że ktoś nie daje info o naprawach nie znaczy, że ich nie ma. Została naprawiona rejestracja na forum i panel moda co jest dla mnie bardzo ważne, dziękuję. 

Proszę o możliwość dodawania tematów w podforach UB i BEZ UB, wiem o tym, że prosiłem o zamkniecie, ale chce zrobić porządek ze starymi tematami. Proszę także o usunięcie tego działu http://multi-head.pl/index.php?/forum/140-cod-600/

Jeżeli jest tak jak mówisz to szkoda że jedne zgłoszenia są brane pod uwagę i naprawiane, a inne nie.

// zgłosiłem w czwartek fakt że nie mam dostępu do niektórych działów adminów i do tej pory nie zostało nic z tym zrobione, a z tego co się orientuje to nie jest jakiś problem aby dodać uprawnienia...

EDIT: @SUNN. OK ale jestem w UBT i dla mnie dostęp do wszystkich działów adminowskich serwerów jest tak samo ważny jak dla bezziego panel moderatora - kwestia ogarnięcia rangi UBT to 3minuty i nie bardzo rozumiem dlaczego czekam prawie tydzień na reakcje ze strony kogoś kto to może naprawić.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, SQNFUN napisał:

Jeżeli jest tak jak mówisz to szkoda że jedne zgłoszenia są brane pod uwagę i naprawiane, a inne nie.

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Nie wszystko co jest robione z forum jest związane z tym co widzicie. Pod maską też trzeba coś naprawić.

@SQNFUN bez tego dostępu tymczasowo jakoś sobie poradzisz (są sposoby na to), a z forum offline nie będziesz miał nawet z czym sobie radzić. Nikt nie jest robotem i nie będzie robił 24/7, tym bardziej że nie ma do tego armii ludzi tylko 1-2 osoby, które poza forum również mają swoje zajęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...