Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.08.2017 o 16:12, .:Aga:. napisał:

Z oznaczaniem jest chyba mały problem :/ Co widać w większości tematów np. -> http://multi-head.pl/topic/85332-zamkniętygrafik-awans-~kucyk~/?tab=comments#comment-464454

Przez chwilę jest normalnie, a potem zmienia się na zwykły tekst, chyba że ja mam coś nie tak :D

Podpinam jest to strasznie uciążliwe ponieważ nie wiem czy kogoś oznaczyłem czy może FAKE story.

 

20 godzin temu, Missia napisał:

Już parę osób skarżyło się na brak możliwości edycji postu. Zrobią jakiś błąd w tekście i nie mogą go poprawić. 

Baaaaaaaaaaa pamiętam wielu userów gdzie pisali o braku edycji posta. Gdzie dostawali :fair_fight_by_cookiemagik: po głowach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mogę ustawić sygnatury, nawet @Bezzi spróbował i mu działa a Mi nie :/ + dodam że jak daje na swoim profilu reakcję Ono po prostu znika na telefonie za każdym razem jak chciałam wbić reakcji nie było i teraz znów dałam 2 osobom a przy trzeciej Mi znika i muszę na nowo dać.

 

Sygna naprawiona dzieki @Aureox :x a reputacja bez zmian 

Edytowane przez Lalcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje zaktualizować ten temat. Już pomijając to, że wygląda to jak wygląda, to odnosniki do "pluginów" odnosza do różnych tematów albo wywalają błąd. Wiem, że nie jest to sprawa która zajmie 5 minut czy nawet 30, ale są chyba na forum odpowiednie rangi które się tym powinny zająć, ale to juz chyba nie moje zadanie zlecać coś takiego. 

 

Edit. Z tego co zauważyłem, też chyba w żadnym temacie z pluginem nie ma możliwości jego pobrania. Jaki jest sens trzymać takie tematy na forum? Wg. mnie trzeba zrobić odwazny krok i wyczyscić cały ten dział i zmobilizować odpowiednie osoby do działania. :P

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak avatarów klasycznych (tych z czaszka) na sb dla osób które nie mają swoich. 

Razi to trochę w oczy, że tekst innych ułożony jest normalnie a tych osób tak jak poniżej :

 

Screenshot_20170805-180800.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Dodać programiste do legendy rang

2. Zmobilizowac moderatorów do ogarniecia działu Multi-AMXX. Jest tam po prostu syf a dział jest strasznie zaniedbany, aż przykro patrzeć na tematy które były pisane na bbcode i się teraz porozjeżdżały i nie wiadomo co jeszcze. Jak już wyżej wspominałem - jaki jest sens trzymania na forum tematów z pluginami do których nie ma downloadu?

3. Wg. mnie wymaganie do Support AMXX które brzmi: "min. 5 tematów tygodniowo w strefie Multi-AMXX (pluginy/paczki/przydatne programy)." lekko mija się z celem. Dlaczego? Jaki jest sens na siłe wyszukiwać i wrzucać jakieś paczki czy pluginy. Zrobiłby się bezsensowny spam pluginami które ktoś po pijaku pisał i są przydatne jak pewnym gronie kobiet majtki czy paczkami które nie działają, bo przy takiej ilości tygodniowo nawet by nie było czasu ich sprawdzać. Gdyby się znalazło coś ciekawego i wartego udostępnienia to wtedy by coś wrzucał, a nie z przymusu. Można je zmniejszyć do 1/2 tygodniowo albo wgl usunąć.

4. Dodać Support AMXX do http://multi-head.pl/staff/. Są wszystkie rangi na które trzeba składać podania w dziale 'Rekrutacja" z wyjątkiem tej? Jakaś dyskryminacja! :D

 

Tak wiem, uczepiłem się tego działu :D

 

5. http://imgur.com/a/tUufL coś się IP nie zgadzają

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, ~KUCYK~ napisał:

Błędy- Nadal brak edycji postu, oraz szwankuje oznaczanie user'ów.

Oczywiście, jeśli mogę poprosić to proszę o dodanie mi do moderacj opcja "zamknij" oraz owierania tematów ;) 

Uprawnienia już masz.
Co do edycji postów, oznaczania i avatarów na chatboxie, proszę nie zgłaszać tych błędów bo to wina aktualizacji forum, pracuję nad tym.

21 godzin temu, klqs napisał:

1. Dodać programiste do legendy rang

2. Zmobilizowac moderatorów do ogarniecia działu Multi-AMXX. Jest tam po prostu syf a dział jest strasznie zaniedbany, aż przykro patrzeć na tematy które były pisane na bbcode i się teraz porozjeżdżały i nie wiadomo co jeszcze. Jak już wyżej wspominałem - jaki jest sens trzymania na forum tematów z pluginami do których nie ma downloadu?

3. Wg. mnie wymaganie do Support AMXX które brzmi: "min. 5 tematów tygodniowo w strefie Multi-AMXX (pluginy/paczki/przydatne programy)." lekko mija się z celem. Dlaczego? Jaki jest sens na siłe wyszukiwać i wrzucać jakieś paczki czy pluginy. Zrobiłby się bezsensowny spam pluginami które ktoś po pijaku pisał i są przydatne jak pewnym gronie kobiet majtki czy paczkami które nie działają, bo przy takiej ilości tygodniowo nawet by nie było czasu ich sprawdzać. Gdyby się znalazło coś ciekawego i wartego udostępnienia to wtedy by coś wrzucał, a nie z przymusu. Można je zmniejszyć do 1/2 tygodniowo albo wgl usunąć.

4. Dodać Support AMXX do http://multi-head.pl/staff/. Są wszystkie rangi na które trzeba składać podania w dziale 'Rekrutacja" z wyjątkiem tej? Jakaś dyskryminacja! :D

 

Tak wiem, uczepiłem się tego działu :D

 

5. http://imgur.com/a/tUufL coś się IP nie zgadzają

1. done
2. odezwij się do super moderatora na pw
3. to samo co punkt 2.
4. dodane
5. zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje dodać do profilu z lewej strony mini-info "Informacje" umieścić to nad tytułem o ile to możliwe.

Płeć:

Miejscowość:

Steam ID:

Imię:

GG skype jakiś kontakt inny niż forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  1. Zakaz wysyłania gifów, o każdej treści. (spoza biblioteki multi-head

Ten punkt jest słaby, wczoraj oberwałem warna za gif z bramką asensio, no bez przesady z tego co pamiętam dopisywaliśmy ten punkt w takim celu żeby ludziom znudziło się wstawianie półnagich tańczących lasek a teraz to chyba idzie za daleko. nie chcialo mi sie pisac odrębnego tematu to pisze tu 

@LOVASSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy było, ale w dotacji na wsparcie serwerów mogliście uwzględnić inne sposoby płatności oprócz PayPala chociażby przelew tradycyjny. To bardziej kieruje do administracji @aquax @Malu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


#1 - proponuje przedłużyć 'historie SB' o dwa razy niż jest obecnie aby nie klikać Load more/Wczytaj więcej, bo jest to strasznie męczące, a ponadto gdy ktoś napisze w między czasie to cofane wiadomości cofają się z powrotem i trzeba powtórzyć wczytywanie starych wpisów (mind fu*k, nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi)

#2 - to akurat jest propozycja do wyższej administracji @LOVASSS - przydałoby się dopracować regulamin czatboxa, bo całkowity zakaz wrzucania gifów z poza biblioteki MH jest kompletnie bez sensu i został chyba stworzony tylko i wyłącznie pod knope aka @knoppcio... Skoro można wrzucać zdjęcia to dlaczego nie gify? @aquax @Malu @SUNN.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...