Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Missia napisał:

Klikając na przekierowanie do tematu "porządków na sieci" przerzuca mnie na temat "multikont". 
https://scr.hu/49wvVk 

@SUNN. tak sie dzieje przez notatki dodałeś jedną w mk i benc :3 

Proszę o usunięcie tych działów http://multi-head.pl/forum/130-zombie/

http://multi-head.pl/forum/140-cod-600/

Nie mogę edytować postów po dodaniu mi notatki :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 18.08.2017 o 23:44, nieprawdopodobniak napisał:

Żadna z propozycji nie została naprawiona/poprawiona więc pisze ją jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem jest taki że jak Moderator lub Ktoś z wyższej Administracji dodata notatke do mojego postu, to nie moge go edytowac. Nie wiem czy jest tak tylko u mnie czy inni użytkownicy też tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U Czarnej jest ta sama sprawa, co u Gustawa. Nie ma rangi op pod avkiem.

A i ranga celebryta (o ile pamiętam) miała "motyle" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, BORN2KILL. napisał:

A i ranga celebryta (o ile pamiętam) miała "motyle" :D .

Jeżeli chodzi o rangę celebryty to coś tutaj jest nie tak... Celebryta jest wybierany raz na miesiąc poprzez głosowanie, a obecnie mamy ich aż dwóch. WTF?

S0UaIg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy tylko ja mam problem z tabelą serwerów? Zobaczcie tutaj:

JXS9RmY.png

Na oddaleniu 90% tak wygląda, a powinno wyglądać tak:

Lcq1DCl.png

Ten screen jest robiony na oddaleniu równym 80%, niby nie dużo, lecz zróbcie sobie tak - nie da się nic przeczytać, bo litery i cyfry są tak małe... Słabo to wygląda :/

 

To samo tyczy się wyglądu tabeli z serwerami na dole. Tak wygląda w oddaleniu 90%:

bsrA8pH.png

 

A tak w oddaleniu 80% (to samo co w przypadku tabeli na górze - nie będę z tego korzystał, bo są za małe literki i nic nie widać, gdy np. korzystam z shoutboxa)

6NGvdf5.png

Technicy, dałoby radę to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.08.2017 o 18:10, Th3End napisał:

Czy tylko ja mam problem z tabelą serwerów? Zobaczcie tutaj:

JXS9RmY.png

Na oddaleniu 90% tak wygląda, a powinno wyglądać tak:

Lcq1DCl.png

Ten screen jest robiony na oddaleniu równym 80%, niby nie dużo, lecz zróbcie sobie tak - nie da się nic przeczytać, bo litery i cyfry są tak małe... Słabo to wygląda :/

 

To samo tyczy się wyglądu tabeli z serwerami na dole. Tak wygląda w oddaleniu 90%:

bsrA8pH.png

 

A tak w oddaleniu 80% (to samo co w przypadku tabeli na górze - nie będę z tego korzystał, bo są za małe literki i nic nie widać, gdy np. korzystam z shoutboxa)

6NGvdf5.png

Technicy, dałoby radę to naprawić?

to chyba logiczne, że jak oddalisz widok to czcionka będzie mniejsza xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje aby rozbudowac system dotacji. Po pierwsze to chcialbym móc wplacać grube hajsy poprzez zwykly przelew bankowy w zlotowkach ale korzystajac z opcji na forum, nie poprzez PW. Po drugie fajnym pomyslem byloby aby nie bylo ograniczenia kwoty ktora chce wplacic, obecnie jest to chyba 5 euro, a chyba lepiej abym wplacil 3zl niz nic, co nie? Po trzecie fajnie by bylo, aby zamiast konkretnego celu ktory jest teraz ustawiony, kazdy mogl dodac notatke na co konkretnie wplaca siano. Po czwarte po kliknieciu wesprzyj nas mogloby od razu przenosic do tej strony ktora jest ustawiona w glownym pasku na gorze 'donacje'. To taka moja propozycja, ktora na pewno pomogla by w zbieraniu dodatkowych srodkow na siec. P.s prosze mi nie pisac ze jak chce wspomoc to moge zrobic to zwyklym przelewem bo nie o to mi chodzi, chodzi konkretnie o opcje donacji na forum. @aquax @Freezu Lolka nicku nie mogę znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...