Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje aby moderatorzy mieli obowiązek zamykania tematów w których przez 2 tygodnie nikt się nie wypowiadał.
Zapobiegnie to niepotrzebnemu dawaniem warnów za punkt w regulaminie który brzmi tak:
 

Zabronione jest wypowiadanie się w starych tematach, tj. takich które nie były odświeżane od 2 tygodni.

EDIT do @Bezzi: Tak też zrobiłem, zgłosiłem temat z automatu ale zauważyłem że moderator Bene dodał swój post pomijając zamknięcie tematu dlatego myślałem że zaprzestaliście zamykać nieodświeżane tematy - dokładniej chodzi mi o ten temat ale widzę że już ktoś go zamknął 

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


powiem krótko, jak mi któryś da +1 to na zlocie się rozliczymy......

Nie wiem czy to jest problem z moim telefonem lub nie ale dawniej widziałem kto jest online a teraz jakieś z Duu reklamy mam w tym miejscu. @LOLSON działaj dziadu :P aha z Partią zielone ufoludki ooo :lolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taka propozycja przy rejestracji podajemy płeć. Mężczyzna Kobieta, można zrobić tak, że po zaznaczeniu opcji 'kobieta' ranga płeć piękna będzie dodawana z automatu? Chyba, że to niewykonalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Propozycja dodania administracji online.

Screenshot_20180417-170342.jpg.aa5fc3ea3462eed9fbf5f8352fbeb098.jpg

Ułatwi to użytkownikom szukania osób do których mają pisać w sprawach ważnych aniżeli spamowania do każdego po kolei.

Jeśli było to omawiane to spoczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej.Piszę to z powodu resetu konta za budowanie .

Lecz ja niebywałej ani razu st iż uważam że to jest niepotrzebnie.

Wystawiłem skin za ponad 1mln i ktoś to kupił. 

Jakbym wiedział że tak nie można to bym tego nie robił (sr za orto Ale mam dysgrafię ).

 

Napisał gracz momo12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zmienić nazwy dni na Polskie 

2djxik9.jpg

- zrobić tak aby po wpisaniu ;) zamieniało się na emotoikonkę
- zrobić tak aby użytkownicy zbanowani którzy wypowiedzieli się w temacie widnieli z rangą zbanowanego (obecnie trzeba wejść na profil danej osoby)
(poniżej przykład)

- dodać przycisk kluby w pasku gdzie jest amxbans itd.
- odświeżyć temat poniżej (tutaj chyba bardziej do @z.r.a.z. #URLOP)

- połączenie bądź usunięcie jednego z tych tematów, bo trochę bezsensu jest trzymanie dwóch takich samych działów
15clc12.jpg

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ranga Użytkownik Miesiąca wygląda tak samo jak Redaktor Naczelny.
Proponuję ją zmienić lub wyrzucić i zostać przy celebrycie, gdyż nie ma już dwóch konkursów odnoście użytkownika miesiąca. :lolek:

Nie działa autoplay muzyki na profilu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...