Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ranga premium nie może edytować swoich postów na shoutboxie.
Mogę dać tylko 5 reputacji dziennie, a widziałem że niektórzy mogą dawać więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, HaZarD napisał:

Brakuje mi opcji sprawdzania poprzedniej nazwy użytkowników

Wejdź w profil i przy nicku jest taka strzałka skręcająca w lewo xD 

@SUNN. dzięki, nie wiem albo nie widziałem albo się nagle pojawiło :D

Edytowane przez HaZarD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 20.02.2017 o 17:58, BoobSON napisał:

Z wzoru na UBT wyrzucić "steam_id" "Link banid" i " Czas spędzony na forum"

@BoobSON wzór ja układałem, fakt czas spędzony na forum z przyzwyczajenia napisany, ale banid i steam_id zostaje. Dlaczego? Bo wymagany jest steam, to ma mi podać sid, a banid po to aby sprawdzić jego steam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie widać rang w profilu użytkownika.
2. Nie mogę dodawać statusu. 
3. Wyłączyć możliwość nabijania postów w Przywitaj/Pożegnaj się.
4. Przydałoby się odświeżyć banery serwerów skoro forum i logo mamy nowe.
5. Szablony również liczą się jako posty.
6. Nie widać legendy rang na samym dole. 
7. Dalej kiedy tworze temat nie widzę 'narzędzi' takich jak przy dodawaniu posta (zmiana koloru, rozmiaru, wyśrodkowania itd.)
8. Przy podglądzie tematu który zakładam okienko jest na 1/4 strony i nie oddaje to rzeczywistego podglądu tematu który zamierzam dodać.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podbijam post Sqnika, mam z tym samym problem. Nie widzę IP użytkowników na telefonie, oraz dalej jest ten sam problem z powiadomieniami. Będę czekać cierpliwie, tylko po prostu nie mogę normalnie z tym pracować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Odnośniki w Multi Informatorze otwierają się w nowej stronie.
2. Kiedy jestem w "Uprawnieniach" i klikam na logo MH to również otwiera się nowa strona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 22.02.2017 o 09:44, SQNFUN napisał:

7. Dalej kiedy tworze temat nie widzę 'narzędzi' takich jak przy dodawaniu posta (zmiana koloru, rozmiaru, wyśrodkowania itd.)
8. Przy podglądzie tematu który zakładam okienko jest na 1/4 strony i nie oddaje to rzeczywistego podglądu tematu który zamierzam dodać.

7. Błąd silnika, nie tylko u nas występuje taki problem po aktualizacji do 4.1.18.2. Twórcy zostali poinformowani, liczę że niedługo będzie jakaś łatka.
8. Nic z tym nie zrobię, musiałbym wtedy poszerzać całe forum.

Dnia 22.02.2017 o 11:24, Missia napisał:

Podbijam post Sqnika, mam z tym samym problem. Nie widzę IP użytkowników na telefonie, oraz dalej jest ten sam problem z powiadomieniami. Będę czekać cierpliwie, tylko po prostu nie mogę normalnie z tym pracować. :D

Działam, do wieczora powinno śmigać jak trzeba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, SQNFUN napisał:

Po zaznaczeniu w "nieprzeczytanej zawartości", że chciałbym widzieć wszystko to i tak dalej nie widzę tego co już przeczytałem.

http://iv.pl/images/49095878476269490442.jpg 

Zobacz teraz.

2 godziny temu, MemesiO napisał:

Nie mogę pisać nowych tematów:

http://iv.pl/images/32161730715872444067.png

Naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. http://prntscr.com/eclwm5  - Tylko ja tak mam?

2. Nie mogę nikomu przyznać pkt reputacji, błąd jakiś czy po prostu jestem ślepy?

3. Prawdopodobnie nie mogę dodawać statusu, lecz mogę się mylić (nigdzie nie widze opcji wstawienia swojego statusu)

Edytowane przez WujekSasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

9 godzin temu, BeZzi napisał:

UBT nie widzi IP użytkowników.

Dalej nie mam powiadomień z obserwowanych tematów.

UBT nigdy nie widziało IP użytkowników. Chyba, że się coś zmieniło.

 

7 godzin temu, WujekSasza napisał:

1. http://prntscr.com/eclwm5  - Tylko ja tak mam?

2. Nie mogę nikomu przyznać pkt reputacji, błąd jakiś czy po prostu jestem ślepy?

3. Prawdopodobnie nie mogę dodawać statusu, lecz mogę się mylić (nigdzie nie widze opcji wstawienia swojego statusu)

1. Mam tak samo

3. Także nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć, dziś chciałbym zaproponować coś. Mianowicie, jak mamy te kolorowe nicki na forum i na chatboxie to, żeby one wszystkie miały tę swoją animację. Kurcze, moją wypowiedź mogą niektórzy nie zrozumieć. 

Jeszcze bardziej wyjaśnię, gdy ktoś napisał wiadomość w chatboxie, jego nick ma kolor, oczywiście o ile posiada rangę na forum jakąś. I jak klikniemy w jego nick, aby mu odpisać to nasz nick ma kolor, ale ten w wiadomości już nie.

Przesyłam tu screena, który ma pokazać co i jak. Screen poniżej(jak klikniecie w obrazek, zostaniecie przekierowani na stronę imgura i będziecie mogli sobie powiększyć) . Na czerwono zaznaczony jest nick obok awataru, który ma kolor taki bardziej pogrubiony czy jak to tam nazwiemy, ale już gdy napiszę wiadomość, do jakiegoś użytkownika, jego nick zaznaczony tu na niebiesko jest w kolorze czcionki i takiej grubości. Wiem, że to nie zmieni działania forum, ale dla mnie ładniej tą wygląda. Dziękuję, że mogłem się tu wypowiedzieć. Siemka.

 

Edytowane przez Wyimaginowany12332
dopracowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wcześniej w statusach było widać małe okienka z YT, a teraz wygląda to tak:

14mxa8z.jpg

14 godzin temu, Freezu #URLOP napisał:

Zobacz teraz.

Naprawione.

dalej lipa, nie widzę całej zawartości tylko to czego jeszcze nie przeczytałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, Wyimaginowany12332 napisał:

Cześć, dziś chciałbym zaproponować coś. Mianowicie, jak mamy te kolorowe nicki na forum i na chatboxie to, żeby one wszystkie miały tę swoją animację. Kurcze, moją wypowiedź mogą niektórzy nie zrozumieć. 

Jeszcze bardziej wyjaśnię, gdy ktoś napisał wiadomość w chatboxie, jego nick ma kolor, oczywiście o ile posiada rangę na forum jakąś. I jak klikniemy w jego nick, aby mu odpisać to nasz nick ma kolor, ale ten w wiadomości już nie.

Przesyłam tu screena, który ma pokazać co i jak. Screen poniżej(jak klikniecie w obrazek, zostaniecie przekierowani na stronę imgura i będziecie mogli sobie powiększyć) . Na czerwono zaznaczony jest nick obok awataru, który ma kolor taki bardziej pogrubiony czy jak to tam nazwiemy, ale już gdy napiszę wiadomość, do jakiegoś użytkownika, jego nick zaznaczony tu na niebiesko jest w kolorze czcionki i takiej grubości. Wiem, że to nie zmieni działania forum, ale dla mnie ładniej tą wygląda. Dziękuję, że mogłem się tu wypowiedzieć. Siemka.

 

Zapewne odpisza ci, że nie ma takiego rozszerzenia ^.^

 

 

Występuje problem z ą nadal zaznacza cała treść. Tylko i wyłącznie podczas cytowania.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmiana nazwy Działu COD 25K na COD 5K LvL

Zmiana baneru COD 25K

Dodanie Baneru do COD 500K LVL

Dodanie możliwości OP zamykania postów w ADMIN SERWER - Rezygnacje

 

I moja prywatna prośba dodanie Archiwum do ADMIN [COD 500K LVL] oraz do ADMIN [COD 25K]

Edytowane przez WolfIDraV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...