Skocz do zawartości
DrRaku

Podanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [yyy]Mleko:) DrRaku

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem kilka razy admina oraz swoje serwery, lokalnie z znajomymi.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Nic trudnego - 9

Staż w CS-sie: 8lat z małymi przerwami

Steam / NonSteam: Posiadam Steama chociaż częściej grywam na ns ze względu na wygodę :)

Dlaczego Ty: Na serwerze rzadko bywa admin chociażby przed godziną 15 jest tych paru graczy i dołączy jakiś cheater i nie mogą nic zrobić ponieważ nie ma admina, ja często bywam na serwerze przed 15, Większość ludzi na serwerze mnie lubi mam z nimi dobry kontakt Podkreślam większość nie wszyscy mnie lubią bo jestem za dobry heh, Jestem na serwerze codziennie i potrafię rozpoznać czy ktoś oszukuję w jakiś sposób czy ma dobry refleks i jest spostrzegawczy :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 5-6 nawet do 7 Godzin jeśli życie na to pozwoli.

Kontakt: GG 58596181

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%5Byyy%5DMleko%3A%29%20DrRaku/80.72.33.58:27275/Rank coś się nie zgadza ponieważ aktualnie jestem 29 w ranku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK jest Aktywny na serwerze :) Jest kulturalny i zna sie na rozpoznawaniu gdy ktoś "czysto nie gra " : ) Jak widać ma doświadczenia można mu dać szanse ;) ps. Kolejny admin przyda się :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Obowiązkowo aktywne konto steam; gram tu kilka dni, ale nie widzialem ani razu zebys byl na Steamie, a bez tego to raczej lipa :/

 

OK po tym jak to napisalem to wszedles na serwer na Steam, a nie tak jak Ty to ujales. oprocz tego Twoje odzywanie (odpisywanie) do innych raczej powinienes poprawic :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

- Obowiązkowo aktywne konto steam; gram tu kilka dni ale nie wiedzialem ani razu zebys byl na Steamie, a bez tego to raczej lipa :/

 

 

Gram zazwyczaj na ns ale posiadam steam, i teraz będę tylko na steam :), napisałeś to o 16;00 a jakoś po 15 wysyłałem Ci zaproszenie na steam ;) #PS: Grałeś wtedy ze mną ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak 

 

 

 

-oganięty 

 

 

 

- Steam posiada bo sam widziałem

 

 

 

- Kto inny jak nie on jak nigdy nikogo nie ma a w tej chwili gra typ na aimie

 

 

 

1 mi się zdarzyło że był nie kulturalny ale myślę że jak by dostał admina to by było w porządku.  Nie ma adminów na tym servie wgl jak widać opiekuna też server nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

+

 

- ten gracz nie zalicza się do grona dzieci którzy chcą admina dla szpanu i żeby się wyżyć na innych, on chce tylko żeby była czysta gra :)

 

-wiek i doświadczenie

 

 

-

 

-ten czas gry trochę chyba zawyżony

 

 

To co kolega wyżej wspominał nie ma często adminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poczekamy jeszcze 2-3 dni.

 

Jeżeli Twoja aktywność będzie dobra - podanie zostanie zaakceptowane.

 

Jeżeli nie wykażesz się aktywnością przez te najbliższe dni - podanie zostanie odrzucone.

 

 

 

Wszystko zależy od Ciebie - @@DrRaku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...