Skocz do zawartości
POLSKI KALORYFER

Bug ze stattrackami

Rekomendowane odpowiedzi

Stattraki jak zbugowane tak zbugowane.

Gramy assaluta i trzeci raz z rzędu umieram na początku rundy..
Prosiłbym o zrobienie czegoś z tym. Nie przytrafiło mi się to tylko na Assalucie.
Również miałem tak na Duscie 2 i 3.

Edytowane przez exe.cfg [^]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na GG inaczej wyjaśnisz niż na gg? 
Pisz tutaj, jak są bugi to i tak pewnie 99% o nich wie więc to nie robi różnicy czy ktoś się o nich dowie stąd czy od ludzi na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Daroxxx Co sądzę na ten temat? 

Czytając ten temat i słowa domiino "  na #7 wlasnie kandydat na admina sie tak bawil "VinperPro" takze nooo jak chcecie to przyjmujcie.  " To aż nasuwa mi się myśl, żeby zbanować ich i odebrać Admina na serwerze. Domiino, zgłaszasz bugi, " kablujesz " na kolegę, żeby nie dostał admina, bo sam chciałeś, żeby mieć większe szanse. Okej, nawet do mnie się na początku spinałeś, że źle ogarniam. Ale jeżeli zgłaszasz bugi, to PODKREŚL, że je WYKORZYSTYWAŁEŚ tyle czasu, nie " testowałeś " Aż dziwne, że teraz na ten temat trafiłem. Każdy o tym wie, a Ty świętego udajesz teraz, aż mi się ciśnienie podnosi jak widzę takie coś. Powinieneś się cieszyć, że skarg na Ciebie nie piszą gracze, jeszcze. 

 

@Domiinoo Duży - za te słowa, tyle zawiści.

Następny bug :
Kupując molotova, i przeżywszy runde, na następnej mamy 104 granaty HE, poważny bug, o nim prawie nikt nie wie, to szybko naprawcie. ( Warunkiem jest, jeśli przeżyjemy i molotova zachowamy )  ( gracz mi pokazał i zgłosił na u@ )

@SUNN. @aquax 

Pozdrawiam, Tyle w temacie. Nic dodać, nic ująć. Mam nadzieje, że zrestartujecie nam serwer, gracze prosili. I naprawicie wszystkie bugi :) Miłego dnia

 

@Siwucha Z tego co wiem, bug który działał na innym modzie, działał też u nas, wiec 2 czu 7 to za różnica, warto zgłosić

Edytowane przez ENVYUS kennyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko już jest w fazie napraw :) Jak będę wiedział więcej dam znać :)  

Pracujemy też również nad zaawansowanymi klanami. Więcej informacji wkrótce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...