Skocz do zawartości
Missia

Zgłoś się do wywiadu!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. ;) 

Postanowiłam odświeżyć temat, w którym zgłaszacie się do przeprowadzenia wywiadu z Naszymi Redaktorami.
Napisz post poniżej stosując ten wzór, wtedy możesz spodziewać się propozycji wywiadu od któregoś Redaktora.


Wzór:

Nick:

Dlaczego Ty?:

Kontakt (steam, gg):


Pisząc zgłoszenie prosimy, abyś nas zachęcił/a do przeprowadzenia z Tobą wywiadu. Osoby, które nie mają nic ciekawego do powiedzenia nie będą brane pod uwagę. Chcielibyśmy skupić się na osobach, które mają swoje zdanie, swoją historię bądź chcą porozmawiać na interesujący temat. 


Kontakt do Redaktorów na forum: 

@FUHRER

@pemeq

@CLS63S AMG


Zapraszamy! ;) 

Edytowane przez pemeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Wyimaginowany.

Dlaczego Ty: Wiem, że jestem nowy na sieci. Ale czy to nie byłby dobry sposób na bliższe poznanie mnie ? Może niektórych zainteresuje moja osoba. Nie robię błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, więc Redaktor nie będzie musiał mnie poprawiać. Bardzo lubię takie wywiady. :) Chciałbym dostąpić zaszczytu i odpowiedzieć na kilka pytań. :) Mam ogromną nadzieję na przyjęcie tego nazwijmy "podania" . :D 

Kontakt (steam,gg): Steam Wyimaginowany. http://steamcommunity.com/profiles/76561198353339632/ 

Łączę pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: señor

Dlaczego Ty?: Nie wiem czemu ale czuję taką pustkę po pierwszym wywiadzie oraz parę kwestii zostało pominiętych, co chciałbym nadrobić w nowym wywiadzie.

Kontakt (steam, gg): Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: BeZzi

Dlaczego Ty? A dlaczego nie, sporo wywiadów ostatnio spływa po redakcji dlatego zgłaszam swoją kandydaturę! 

Kontakt: Forum, steam, gg, fb, instagram, myspace, twitter, mail, snapchat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Th3End

Dlaczego Ty? Zakończyłem moją profesjonalną karierę w redakcji, pracuje na najwyższych obrotach, więc czemu nie można zrobić małego wywiadziku ze mną? ;3

Kontakt: Forum, steam, fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek

Nick: ☆Verti☆ 

Dlaczego Ty?: Ponieważ wiele osób dużo o Mnie jeszcze nie wie, a także nowe osoby tutaj zagościły które pewnie też by chciały mnie lepiej poznać. ;)

Kontakt (steam, gg): PW na forum lub steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: HardeQ

Dlaczego ty?: Bo jestem największym noobem sieci od marca 2012 roku i nikt nigdy tego nie przebije. Poza tym mam bogatą przeszłość na MH, a przyszłość jeszcze bardziej złotą :D

Kontakt (230v hehe): forum, steam

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick:  call_me_Lukas

Dlaczego Ty?:Ponieważ chciałbym opowiedzieć o swojej historii jak skończyłem z cs 1.6 oraz jak do niego ponownie wróciłem, sadzę iż może to wielu zaciekawić :)

Kontakt (steam, gg): pw steam(  call_me_Lukas)

Edytowane przez call_me_Lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: 150kg 201iq 5cm

Dlaczego Ty?: dawno nie mialem wywiadu, a duzo sie pozmienialo w moim zyciu (ktore i tak nikogo nie obchodzi XD)

Kontakt (steam, gg): only steam, chyba ze komus ufam to dam swojego fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...