Skocz do zawartości
Missia

Propozycje dotyczące redakcji

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Freezu napisał:

polecam czasami wyjsc na dwor, istnieje tez zycie prywatne poza multi-headem, za bardzo sie wczuwacie w wirtualny swiat
plakalem jak czytalem niektore posty w tym temacie

Tutaj się z Tobą zgodzę, dużo czasu spędzam po za domem i jak już jestem to staram zaangażować się w sieć MH jak tylko mogę, a tym bardziej w redakcję którą bardzo cenie.

 

59 minut temu, Missia napisał:

 @SQNFUN Pisz do mnie - zgadamy się. ;) 

Ok, jutro popołudniu się odezwę :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem redakcja dobrze się prezentuje, fajnie, że są osoby, które się starają pomagać itp. Jednak moim zdaniem, ciągłe mieszanie się i wytykanie błędów, w niczym nie pomaga, wręcz przeciwnie szkodzi. Oby tak dalej. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 5.04.2017 o 23:26, ScoobyDoo napisał:

Może jakiś zacny artykuł napiszecie o alkoholu np piwo albo bimberek lub też wódeczka.... :)

Oczekujesz artykułu o pędzeniu bimbru czy raczej historii? Obie te kwestię da się załatwić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie dotyczące tygodnika.
Miał pojawiać się regularnie co tydzień ale coś Wam to nie idzie. Jak sprawa wygląda? @Missia

Dobrze.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie dotyczące tygodnika.
Miał pojawiać się regularnie co tydzień, a znowu coś Wam to nie idzie. Jak sprawa wygląda? @Missia

p.s chodzi mi o tygodnik który miał się ukazać w poprzednią niedziele

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się za Michalinke, dobrze wiesz, że forum nie działało jak trzeba nawet Missia napisała post, że nie można dodawać zdjęć bo wyskakuje błąd. 

Później forum "padło" na jakiś czas więc nie było możliwości żeby cokolwiek wrzucić. Tygodnik jest gotowy, ale najprawdopodobniej będzie połączony w jeden dwu-tygodnik. ;) 

Jutro albo dziś będzie gotowy Missia jest ambitna i na pewno to ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN Tak jak napisał Bezzi. Informowałam o tym, że nie mogę dodawać zdjęć, ponieważ wyskakiwał błąd. Następnie nie działało forum przez kilka dni i stwierdziłam, że połączę jedno z drugim. Tygodnik sprzed tygodnia już mam gotowy, dziś będę pisać dzisiejszy. Nie rozumiem "znowu Wam coś nie idzie", tygodnik jest regularnie co tydzień i jak na razie nie było tygodnia, żeby go nie było. Nie ogarniam :D 

@SQNFUN Może nie widziałeś, ale była :D W porządeczku ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Missia napisał:

@SQNFUN Tak jak napisał Bezzi. Informowałam o tym, że nie mogę dodawać zdjęć, ponieważ wyskakiwał błąd. Następnie nie działało forum przez kilka dni i stwierdziłam, że połączę jedno z drugim. Tygodnik sprzed tygodnia już mam gotowy, dziś będę pisać dzisiejszy. Nie rozumiem "znowu Wam coś nie idzie", tygodnik jest regularnie co tydzień i jak na razie nie było tygodnia, żeby go nie było. Nie ogarniam :D 

W zeszłym tygodniu tygodnika nie było, a żadnej informacji z Twojej strony na ten temat nie widziałem.
Teraz już wszystko rozumiem.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako że z redakcją jest krucho proponuje po raz setny znieść obowiązek pytania się o zgodę na dodanie artykułu czy też wywiadu, może to zachęci redaktorów-amatorów do dodawania swoich prac.
Jeżeli ktoś doda jakąś lipę to temat wyląduje w koszu oraz dana osoba dostanie ostrzeżenie - proste. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, SQNFUN napisał:

Jako, że z redakcją jest krucho proponuje po raz setny znieść obowiązek pytania się o zgodę na dodanie artykułu czy też wywiadu, może to zachęci redaktorów-amatorów do dodawania swoich prac.
Jeżeli ktoś doda jakąś lipę to temat wyląduje w koszu oraz dana osoba dostanie ostrzeżenie - proste. 

Pytanie o dodanie jakiejkolwiek pracy zostaje. Nie róbmy z redakcji,,syfu", że każdy będzie wrzucać to co chce. Jeżeli mamy zwiększać poziom prac w redakcji to pierw Redaktor Naczelny musi zobaczyć co dana osoba napisała. Teraz jest fb, priv, steam i to nie problem wysłać i swoją pracę do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, Doman napisał:

Pytanie o dodanie jakiejkolwiek pracy zostaje. Nie róbmy z redakcji,,syfu", że każdy będzie wrzucać to co chce. Jeżeli mamy zwiększać poziom prac w redakcji to pierw Redaktor Naczelny musi zobaczyć co dana osoba napisała. Teraz jest fb, priv, steam i to nie problem wysłać i swoją pracę do sprawdzenia.

Rozumiem tylko przed wprowadzeniem tego zakazu widziałem większą aktywność społeczności MH w dziale redakcji i chociaż coś się działo. OK.
Nawet chociażby jeden użytkownik z drugim robił wywiad i redakcja się kręciła. 

Hazard to byl tylko przyklad ;)

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, SQNFUN napisał:

Rozumiem tylko przed wprowadzeniem tego zakazu widziałem większą aktywność społeczności MH w dziale redakcji i chociaż coś się działo. OK.
Nawet chociażby jeden użytkownik z drugim robił wywiad i redakcja się kręciła. 

A komu sie chce czytać z jakim no namem aminem go moda 35691820874102 ktory ma 3 posty na forum. Jak ktos chce napisac cos sensownego to napisze do rn i jak będzie umiał to dobrze przedstawić to dostanie zgode, po co drążyć temat.

ps. czasem piszesz zdania totalnie ze sobą sprzeczne, np.

''Nawet chociażby jeden użytkownik z drugim robił wywiad i redakcja się kręciła. ''

W podaniu enda ''p.s tylko nie przesadzajcie z wywiadami ''

Albo mamy tutaj osobe która nie wie czego chce, albo robisz sobie jaja.

 

 

Edytowane przez HaZarD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, SQNFUN napisał:

Rozumiem tylko przed wprowadzeniem tego zakazu widziałem większą aktywność społeczności MH w dziale redakcji i chociaż coś się działo. OK.
Nawet chociażby jeden użytkownik z drugim robił wywiad i redakcja się kręciła. 

Dokładnie wiem jakie błędy niektórzy potrafią napisać. Uwierz mi, czasem musiałam zastanawiać się o co autorowi dokładnie chodziło. Sqnik każdy wie, że dobrze piszesz, więc myślę, że Doman nie będzie miał problemu z tym abyś coś wrzucał. Popieram zdanie Kamilka. ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka dni temu założyłem temat "Propozycje" w dziale zgadywanek z jedyną moją propozycją która zdecydowanie rozkręciła by ten dział no ale została z góry odrzucona, a temat zamknięty, ponieważ obecnie zgadywanki się cieszą taką świetną popularnością i są świetną sprawą dla naszej społeczności, że nie ma co zmieniać.
Moje pytanie brzmi - czy ktoś w ogóle na poważnie zajmuje się tym działem? Temat pozostawiony sam sobie - odpowiedzi miały być wysyłane do 16stego, mamy 19sty i co? i nic.
Proponuje trochę obniżyć poziom, bo podpowiedzi dotyczące osób są mega słabe i bez sensu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...