Skocz do zawartości
SQNFUN

Pan redaktor SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Arkadiusz
Wiek: 24
Staż na forum: Mam
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Mam
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Znam zasady pisowni ortograficznej, stylistyki i gramatyki jako tako
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Ciężko powiedzieć
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz moje poparcie, całkiem fajne artykuły oraz wywiady wychodziły spod twojej klawiatury. Wznieś redakcje na nowy lvl :kappa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arku jak najbardziej na tak. Nie wielu osób ma taki dryg to tego jak Ty. Masz wiele ciekawych pomysłów, dzięki temu nasza redakcja będzie 3 razy lepsza. Mam nadzieję że @Missia rozpatrzy pozytywnie twoje podanko. Powodzenia mordo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście nic do Ciebie nie mam Arku, ale jeśli będzie to wyglądało tak jak poprzednio to jest stara czasu moim zdaniem, natomiast jeśli nie i nie będziesz obrażał się za byle bzdety to jestem co do Ciebie pozytywnie nastawiony. Poprzednio dobrze pracowałeś w redakcji, tylko te foszki nie ma miejscu były. :D Byłeś pomocny, masz dystans do siebie, więc jestem na tak, brakuje redaktorów a redakcji przyda się kolejna para rąk do pomocy. Powodzenia. :)

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
39 minut temu, Th3End napisał:

Osobiście nic do Ciebie nie mam Arku, ale jeśli będzie to wyglądało tak jak poprzednio to jest stara czasu moim zdaniem, natomiast jeśli nie i nie będziesz obrażał się za byle bzdety to jestem co do Ciebie pozytywnie nastawiony. Poprzednio dobrze pracowałeś w redakcji, tylko te foszki nie ma miejscu były. :D Byłeś pomocny, masz dystans do siebie, więc jestem na tak, brakuje redaktorów a redakcji przyda się kolejna para rąk do pomocy. Powodzenia. :)

Ja pierdole, pisze to samo tym razem bez polskich znakow bo to pierdolone forum już 3ci raz skasowało mój tekst przy cytowaniu i po wcisnieciu alt+a aby zrobić literke "ą".


Skoro moje artykuly czy wywiady byly ok i sie podobaly to dlaczego uwazasz ze wczesniej robilem cos zle? To ze bylem przeciwny blokowaniu osobom z poza redakcji dodawania swoich prac nie oznacza ze zrobilem cos zle - powiem wiecej, dalej podtrzymuje swoje zdanie i kazdy jezeli ma ochote powinien miec mozliwosc wrzucenia swojej pracy bez proszenia sie o zgode. "Brakuje redaktorow" dlatego jestem za tym aby kazdy mogl wrzucac swoje prace - od tego sa moderatorzy aby moderowac to co jest wrzucane  na forum (w dziale redakcji rowniez).

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, SQNFUN napisał:

Ja pierdole, pisze to samo tym razem bez polskich znakow bo to pierdolone forum już 3ci raz skasowało mój tekst przy cytowaniu i po wcisnieciu alt+a aby zrobić literke "ą".

ctrl + z można wcisnąć jedną ręką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak o ile nie będziesz zbierał dalej głupich warnów, widać że robisz to celowo tylko nie wiem po co. Mam nadzieje, że w końcu Ci sie to znudzi. Popracuj troszkę nad tym pamiętam jak byłeś modem i zrezygnowales z błachego powodu a bardzo dobrze sobie radziłeś, nie szukaj wszędzie spin, nie na tym to polega masz ogromny potencjał tylko sam sobie podkladasz kłody pod nogi znam Cię bardzo długo i wiem, że zawsze chcesz jak najlepiej, ale nie zawsze Ci to wychodzi przez nadgorliwość. Masz moje tak mam nadzieję, że po dostaniu rangi troszkę się uspokoisz:D

Pjona ;)

 

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zbieram warnów celowo - są to po prostu emocje nad którymi czasami ciężko jest zapanować ;)
Przykład posta z góry - napisałem tekst na 5 linijek, a pod koniec jego pisania chciałem użyć literki "ą" i wszystko co pisałem się usunęło - 3y razy się na to złapałem tak więc każdy by się wku***ł.
Nie wiem co ma moderator wspólnego z redaktorem (no może po za tym że Missia ma obie te funkcje xd) ale z tego powodu na pewno się nie zmienię :D 

5 minut temu, BeZzi napisał:

Na tak o ile nie będziesz zbierał dalej głupich warnów, widać że robisz to celowo tylko nie wiem po co. Mam nadzieje, że w końcu Ci sie to znudzi. Popracuj troszkę nad tym pamiętam jak byłeś modem i zrezygnowales z błachego powodu a bardzo dobrze sobie radziłeś, nie szukaj wszędzie spin, nie na tym to polega masz ogromny potencjał tylko sam sobie podkladasz kłody pod nogi znam Cię bardzo długo i wiem, że zawsze chcesz jak najlepiej, ale nie zawsze Ci to wychodzi przez nadgorliwość. Masz moje tak mam nadzieję, że po dostaniu rangi troszkę się uspokoisz:D

Pjona ;)

 

Zacytowalem celowo pod tym co napisalem aby znowu nie musial sie wku****c sytuacja w ktorej caly tekst musialbym pisac 3 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz ogromny potencjał, ale nie potrafisz się do niektórych rzeczy dostosować. Moim zdaniem kolejna szansa mija się z celem, było ich już za dużo. :) 

Oczywiście, co do wywiadów i artykułów, nie mogę się przyczepić, bo są bardzo dobre, ale jednak, ja bym trochę zaczekał. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

i co z tego że do niektórych rzeczy nie potrafię się dostosować? Po prostu mam swoje zdanie i nie będę siedział cicho skoro uważam że mam rację.
Skoro wywiady/artykuły są spoko (, a chyba o to chodzi w redakcji) to raczej nie widzę problemu - po za tym jeżeli rzeczywiście to podanie zostanie odrzucone to będę i tak wrzucał swoje rzeczy tyle że bez rangi redaktora ;) 

17 minut temu, LOVASSS#urlopik! napisał:

Masz ogromny potencjał, ale nie potrafisz się do niektórych rzeczy dostosować. Moim zdaniem kolejna szansa mija się z celem, było ich już za dużo. :) 

Oczywiście, co do wywiadów i artykułów, nie mogę się przyczepić, bo są bardzo dobre, ale jednak, ja bym trochę zaczekał. :) 

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, SQNFUN napisał:

i co z tego że do niektórych rzeczy nie potrafię się dostosować? Po prostu mam swoje zdanie i nie będę siedział cicho skoro uważam że mam rację.

Nie chodzi o to, że paplasz swoje zdanie tylko o to że nie wiesz co to kompromis i zdanie innych, a to raczej nie jest zaletą przy pracy w teamie.

7 godzin temu, SQNFUN napisał:

Przykład posta z góry - napisałem tekst na 5 linijek, a pod koniec jego pisania chciałem użyć literki "ą" i wszystko co pisałem się usunęło - 3y razy się na to złapałem tak więc każdy by się wku***ł.

No właśnie - gorąca głowa ^^ Jak Ci ktoś napisze że artykuł beznadziejny to też Ci puszczą emocje jak na sb? :P Poza tym gramotnie skorzystałbyś z opcji ctrl+z i post by Ci magicznie powrócił. Nie musiałbyś go pisać 3x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
6 minut temu, SUNN. napisał:

Nie chodzi o to, że paplasz swoje zdanie tylko o to że nie wiesz co to kompromis i zdanie innych, a to raczej nie jest zaletą przy pracy w teamie.

No właśnie - gorąca głowa ^^ Jak Ci ktoś napisze że artykuł beznadziejny to też Ci puszczą emocje jak na sb? :P Poza tym gramotnie skorzystałbyś z opcji ctrl+z i post by Ci magicznie powrócił. Nie musiałbyś go pisać 3x.

Może i masz rację i nie potrafię pracować w teamie ale sna stanowisku moderatora ts3 przez ponad rok nikt mnie nie wyrzucił ani nie dostałem żadnego ostrzeżenia to też mówi swoje...
Co do ctrl+z to wybacz SUNN ale nie piszę tak wolno jak Ty - nie patrzę nawet na klawiaturę podczas pisania, a czasami nawet na ekran i kiedy wprowadzam słowo z literka 'ą" (teraz specjalnie się powstrzymałem) to po prostu z automatu usuwam wszystko co napisałem wcześniej, bo forum posiada jakiś beznadziejny bład którego przed resetem forum nie było.

edit: ok SUNN rozumiem już o co Tobie chodziło, nie wiedziałem o tym ;) 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, SQNFUN napisał:

Może i masz rację i nie potrafię pracować w teamie ale sna stanowisku moderatora ts3 przez ponad rok nikt mnie nie wyrzucił ani nie dostałem żadnego ostrzeżenia to też mówi swoje...

Mod TS3 a redakcja to tak jak byś porównał Goblina z Opiekunem sieci :P

8 minut temu, SQNFUN napisał:

Co do ctrl+z to wybacz SUNN ale nie piszę tak wolno jak Ty - nie patrzę nawet na klawiaturę podczas pisania, a czasami nawet na ekran i kiedy wprowadzam słowo z literka 'ą" (teraz specjalnie się powstrzymałem) to po prostu z automatu usuwam wszystko co napisałem wcześniej, bo forum posiada jakiś beznadziejny bład którego przed resetem forum nie było.

Powiedz że udajesz, pls XDDD Czwarty raz Ci to napiszę: użyj lewy KĄTROL + Zet (Z jak Zenek) albo chociaż wygoogluj co ten skrót robi w dokumentach i w formularzach, to może przestaniesz zawracać głowę przekleństwami spowodowanymi nie rozumieniem powyższego skrótu xD

A co do błędu, to odsyłam do propozycji i zmian, tam Ci napisałem czemu ten błąd nadal jest i kiedy zostanie usunięty. Do tego czasu po prostu skup się na czytaniu xD

 

/EOT

 

@SQNFUN pisałem o tym na forum w różnych miejscach od znalezienia tego błędu + tylko Tobie pisałem już 3-4 razy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
12 minut temu, SUNN. napisał:

Mod TS3 a redakcja to tak jak byś porównał Goblina z Opiekunem sieci :P

Powiedz że udajesz, pls XDDD Czwarty raz Ci to napiszę: użyj lewy KĄTROL + Zet (Z jak Zenek) albo chociaż wygoogluj co ten skrót robi w dokumentach i w formularzach, to może przestaniesz zawracać głowę przekleństwami spowodowanymi nie rozumieniem powyższego skrótu xD

A co do błędu, to odsyłam do propozycji i zmian, tam Ci napisałem czemu ten błąd nadal jest i kiedy zostanie usunięty. Do tego czasu po prostu skup się na czytaniu xD

Zrozum że nie wiedziałem do tej pory że CTRL+Z przywraca usunięty tekst - nigdy nie było mi to potrzebne no ale jak forum jest zbugowane to rzeczywiście jest to przydatna rzecz za którą dziękuję ;) 
Memesio napisał w błędach i propozycjach wyraźnie, że wystarczy napisać do supportu IPB, a oni podeślą odpowiednia łatkę aby to naprawić no ale jak widać nikt z naszych techników nie zamierzał tego zrobić.

EDIT: 
 

23 godziny temu, SUNN. napisał:

ctrl + z można wcisnąć jedną ręką ;)

no rzeczywiście mogłem się domyśleć o co Tobie chodzi skoro nigdy tego skrótu nie musiałem używać, bo nigdy nie popełniałem aż takich błędów... Dobrze że jednak finalnie wytłumaczyłeś to normalnie i już rozumiem o co Tobie chodziło, a nawet powiem więcej że jest to bardzo pomocne przy obecnie zbugowanym forum. Jeszcze raz dziękuję :) 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...