Skocz do zawartości
SQNFUN

Pan redaktor SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na TAK 

 

Dobra morda dużo go na forum, pisać chyba potrafi może to drugi Mickiewicz tylko talentu jeszcze do końca nie odkrył.... 

A jak da ciała to degrad i po sprawie :)

Może zrobi dział dla dorosłych i zacznie pisać świerszczyki.... No kto wie....

Myślę że wart jest zainteresowania, chce pisać niech pisze a jak da ciała to degrad i beka na forum :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W końcu doczekałeś się mojej decyzji! Dziękuję za ciągły spam, najwidoczniej już dawno skończyłeś szkołę i nie rozumiesz pojęcia "uczę się, jestem zajęta, później, nie ma mnie na forum" :D Przypominam, że na każde podanie przeznaczone jest aż do 7 dni, więc mogłam zwlekać jeszcze dłużej. 

Podsumowując. 

Lubię Twoje prace, są kreatywne, pomysłowe i ciekawe. Piszesz na prawdę je bardzo fajnie, ale to nie wystarczy. Nie widzę naszej współpracy. Dlaczego? Miałeś już 2 szanse, których nie wykorzystałeś. Mało tego - zrezygnowałeś z wielkim brakiem szacunku do mnie samej jak i do redaktorów. 

Lubię osoby, które trzymają się danych zasad, my w redakcji nie mamy jakoś bardzo ich wygórowanych (przynajmniej nikt mi się nie skarży), a ja już z góry wiem, że nie będziesz się do nich stosować. Lubisz robić sobie wszystko po swojemu, rozumiem, też jestem tego typu osobą, ale w niektórych przypadkach trzeba posłuchać kogoś innego. 

Jeszcze nie Twoja pora. Chcę zobaczyć, że na prawdę zależy Ci na tej funkcji, że zdołasz się posłuchać chociaż raz kogoś innego i w końcu zaczniesz być mniej wybuchowy. 

Chciałabym w ekipie osoby pozytywnie nastawione do wszystkiego, a nie takie, które wprowadzają zły nastrój. 

Zapraszam w innym terminie. :) 

Ps. 

 Przypominam o tym temacie, często o nim zapominasz. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...