Skocz do zawartości
Sokół31

Podanie o admina dd2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że rekrutacja off ale mimo to postanowiłem złożyć luźne podanie, bez najmniejszych oczekiwań, mi tam admin zbytni a w dodatku czasem może nawet przeszkadzać w grze , ale dla dobra serwera jestem gotów podjąć odpowiedzialność. 

Nick: Redrum
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem):półtora roku multiadmin CS lamers ( piskle) 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):9
Staż w CS-sie:od 2007 z licznymi przerwami 
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty:nie ma co tutaj gledzic trzy po trzy jedynie czynem można na to odpowiedzieć,na moją korzyść przemawia aktywność, zawsze się przydadzą kolejne ręce do pracy. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:ciężko się określić, często przy weekendzie mnie w ogóle nie ma w domu tudzież w cs'ie, ale średnio 2-4 h będzie. 
Kontakt:Steam, dla płci przeciwnej również fb, snapchat xD
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Redrum/80.72.43.106:27027/

 

Podanie jest głównie spowodowane niskim poziomem(delikatnie rzecz ujmując)kadry adminów, oczywiście nie wszystkich ale zdecydowanej większości która pomijając brak utrzymywania porządku (czy chociażby udawania że im na tym zależy)większość swoich irracjonalnych decyzji kieruje złością zazdrością oraz indywidualnymi preferencjami, również większość z nich niezbyt dobrze zna się z zasadami gry - przykład z dziś: delikwent aka pan admin(CT) ruszając środek zostaje zwyczajnie zabity przez gracza (TT)będącego przy zielonych skrzynkach obok gali ( który dostając info o raszu postanowił wyczekac)  po czym owy gracz dostaję bana (5 Min) - rzekomy powód " RESP TT DO 1 MIN". Nie wspominając o tym że było +/- 1 min do końca rundy, to od kiedy zielone / gala /anarchia zaliczają się do respa ( plus paka byla na końcu gali także nawet gdyby było 10 s do końca to tt wykonując cele mapy ma prawo nawet cofnąć z B i pójść przez respa po pake gdy ta się znajduje w okolicach respa itd ).  Takie przypadki zdarzają się średnio co 15 min. 

[...]

Ps. Tak, podanie ma na celu urazić poszczególnych "adminów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BoobSON ??? A Ty tu co?

 

@Sokół31 podanie odrzucam z prostej przyczyny - nie znasz regulaminu. W dodatku w zasadzie powinieneś już kilka dni temu dostać blokadę mikrofonu.

Dnia 4.03.2017 o 02:54, Sokół31 napisał:

Podanie jest głównie spowodowane niskim poziomem(delikatnie rzecz ujmując)kadry adminów, oczywiście nie wszystkich ale zdecydowanej większości która pomijając brak utrzymywania porządku (czy chociażby udawania że im na tym zależy)większość swoich irracjonalnych decyzji kieruje złością zazdrością oraz indywidualnymi preferencjami, również większość z nich niezbyt dobrze zna się z zasadami gry - przykład z dziś: delikwent aka pan admin(CT) ruszając środek zostaje zwyczajnie zabity przez gracza (TT)będącego przy zielonych skrzynkach obok gali ( który dostając info o raszu postanowił wyczekac)  po czym owy gracz dostaję bana (5 Min) - rzekomy powód " RESP TT DO 1 MIN". Nie wspominając o tym że było +/- 1 min do końca rundy, to od kiedy zielone / gala /anarchia zaliczają się do respa ( plus paka byla na końcu gali także nawet gdyby było 10 s do końca to tt wykonując cele mapy ma prawo nawet cofnąć z B i pójść przez respa po pake gdy ta się znajduje w okolicach respa itd ).  Takie przypadki zdarzają się średnio co 15 min. 

Po raz setny - D O W O D Y. Utyskiwanie nie przyniesie wiele skutku, a jak wszyscy wiemy Ty jesteś z regulaminem na bakier (co ostatnio udowodniłeś, nie wiedząc nawet do jakich granic jest resp). Jakoś nie widzę larum, że admini nie ogarniają, największe pretensje masz Ty, bo masz już 5-6 wygasłych banów ;) 

 

Dnia 4.03.2017 o 02:54, Sokół31 napisał:

Ps. Tak, podanie ma na celu urazić poszczególnych "adminów"

A ja Cię urażę odrzuceniem podania. Jeśli ktoś nie zna regulaminu, przeszkadza innym graczom i jedyne co potrafi to narzekać na adminów (nie przedstawiając nawet screenshota żebym mógł się do tego ustosunkować) to nie będzie mógł tutaj liczyć nawet na jedną flagę. Aktywny rzeczywiście jesteś, ale nie przyjmę kogoś kto ma ujemny wpływ na atmosferę wśród graczy i adminów.

Może jak zmienisz swój stosunek do serwera, zachowanie i w końcu przeczytasz regulamin, to nad podaniem się zastanowimy. Zapraszamy za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...