Skocz do zawartości
Doman

Konfrontacja! Doman vs Aureox

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, witam i o drogę pytam.

Dzisiejszą osobą, którą będzie dane mi przesłuchać jest- @Aureox. Przekonajcie się co skrywa ten człowiek. Zaczynajmy!

Kolor

Doman

Aureox

 

Witaj Łukaszku.

Hej Paweł.

Wywiad jak życie- ma początek i koniec. Tak więc zacznijmy od początku. Kim jesteś? Skąd pochodzisz?

Mam na imię Łukasz mam 17 lat pochodzę z Gniezna . Mam brata oraz siostrę.

Gniezno to ważny punkt, na osi czasu Polski. Co możesz nam o tym miejscu powiedzieć?

Dobry z przedmiotów nigdy nie byłem, ale wiem trochę o moim rodzinnym mieście. Jak każdy z Was wie, Gniezno to pierwsza stolica Polski. Miasto to ma głęboką kulturę. Znajdują się tutaj różne, ciekawe zabytki chociażby kościół Św. Wojciecha.

Masz 17 lat, a więc już dzieckiem nie jesteś. Do jakiej szkoły chodzisz?

Chodzę do zawodowej szkoły w Swarzędzu jako operator maszyn i urządzeń odlewniczych.

Lubisz to co robisz? Masz z tego ,,frajdę" ?

 Czy to lubię hmm, "Lubię" to  chyba za dużo powiedziane ,ale też nie narzekam. Można tak powiedzieć ,że mam frajdę codziennie uczę się nowych rzeczy ,zdobywam doświadczenie.

 Doświadczenie zarówno w grach jak i w życiu jest bardzo ważne. Po skończonych lekcjach jak spędzasz czas wolny?

Zależy to głównie od tego do której przebywam w szkole ,jeżeli wracam dość szybko to staram się ,że tak powiem  nie "marnować" reszty dnia i wykorzystuję go na świeżym powietrzu (siłownia, bieganie,piłka nożna).Również dużo wolnego czasu poświęcam dla bilarda , ponieważ jest to moje ulubiona dyscyplina.A jeżeli wracam późno z szkoły to po powrocie do domku obiadek , kilka mapek w cs-a , położyć się do wyrka obejrzeć jakiś film na yt i spać.

Wcześniej wspomniałem o ,,doświadczeniu w grach". Jakie gry wolisz? W co najczęściej grasz?

Zależy co przypadnie mi do gustu, ale głównie to preferuję takie gry "Strategiczne/Akcji.Obecnie najczęściej grywam w Counter Strika 1.6.

 Jakoś trzeba zaspokoić żądzę mordu, prawda? :D Teraz pytanie nieco z innej beczki. Masz dziewczynę? Kochankę? Jakąś kobietę,  którą kochasz?

Miałem dziewczynę przez 3 lata w sumie ,ale wszystko się rozpadło przez takiego jednego "gnojka". Obecnie jestem sam , wiadomo u mnie w szkole kręci się kilka ładnych dziewczyn ,ale ja póki co nie mam na to czasu ,żeby z jakąś spróbować pogadać czy tam wyjść na spacer. Ale myślę ,że i na to przyjdzie czas.

,,Czas leczy rany"- powiedzenie ponoć prawdziwe. Przechodząc do nieco lżejszych tematów, jakiej muzyki słuchasz?

Wszystkiego oprócz Reggae i Disco polo. Zazwyczaj lubię słuchać piosenek Bastiego , ponieważ ten chłopak śpiewa o takiej "Prawdziwej prawdzie"

Rozumiem Cię doskonale, a co powiesz o muzyce Justin-a Bieber-a?

Szczerze mówiąc , nigdy go nie darzyłem sympatią, ponieważ jego piosenki nie są raczej w moim guście (wiadomo każdy ma inny gust).A co do Justina to robi to co lubi i tyle, raczej nie warto jest nikogo obrażać /sądzić po jego utwortach. Takie jest moje zdanie. :) 

Słowa godne podziwu. Z czym Ci się kojarzy słowo ,,Aureox"? Skąd pomysł na taki nick?

W sumie to z niczym mi się nie kojarzy.Mój nick w zasadzie zrodził się bardzo dziwnie. Kiedyś gdy zaczynałem grać w gry komputerowe gdzieś otarło mi się o ucho słowo "Aurox" –( tworzona od 2002 r. w Polsce dystrybucja systemu GNU/Linux. Obecnie jest już nierozwijana),  postanowiłem ,że troszkę wzbogacę sobie te słówko  , no i jakoś się tak stało ,że przekształciłem to na Aureox .

Fajnie je się wymawia- Aureox ^^  Co zmieniłbyś na obecnym forum?

Raczej nic , jak dla mnie wszystko jest jak najbardziej w porządku.

 A co sądzisz o nowej stylistyce MH? Jak sądzisz lepsza grafika była przed czy po zmianach?

 Nie jest zła ,ale jak dla mnie to  lepsza grafika była przed zmianami , gdyż ten obrazek jaki widzimy do góry "czaszka" to jakoś nie specjalnie pasuję do Multi-Heada. 

 Popieram ^^ Obecnie pełnisz rangę redaktora FP, czy to Ci wystarcza czy chciałbyś coś więcej?

 Obecnie to spędzam teraz dużo czasu na forum jak i w Cs-ie. Chciałbym też wolny czas jakoś pożytecznie wykorzystywać dlatego będę się starał aby dołączyć do ekipy UBT,  oraz Administracji serwera Only DD2#2.Jednak wiadomo ,że nic na siłę czasami jest tak ,że wszystko przychodzi z czasem i ja to doskonale rozumiem , dlatego staram się jakoś nie popełniać szybkich i nie dojrzałych decyzji.Mówią ,że "Cel uświęca środki" Ja odbieram to na takiej zasadzie, że dążąc do osiągnięcia jakiegoś celu , dążymy do niego bez względu na cenę jaką musimy zapłacić by go zrealizować , a jak już go zrealizujemy możemy powiedzieć '' warto było''

Życzę powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki. Czy jest coś takiego, co chciałbyś koniecznie zrobić w życiu? Skok na linie, wspinaczka?

Nic z tych rzeczy, jedyna rzecz którą chciałbym koniecznie raczej nie zrobić a osiągnąć to tytuł Mistrz Polski w bilardzie.

Pisząc z Tobą często pojawia się słowo ,,bilard". Czym ono jest dla Ciebie?

Powiem tak-nie wyobrażam sobie życia bez gry w bilard można tak powiedzieć ,że potrzebuje gry w bilard jak "Człowiek powietrza" , jak "Ryba wody".W bilarda gram już od 2 lat dużo czasu poświęcam na trening.

Masz jakiegoś ulubionego zawodnika? Osobę, na której się wzorujesz?

 Moim idolem jest zdecydowanie Mieszko Fortuński , jego umiejętności wzbudzają we mnie wielki podziw.Mieszko ma na koncie kilkakrotne Mistrzostwo Polski oraz Europy.Jednym z większych jego osiągnięć jest wygrany turniej w Włoszech "Euro tour" , wygrał tam on 40tys Euro .

Wydaję mi się, że bilard to gra strategiczna. Trzeba przewidywać, planować, mam rację?

Tak masz rację.  Każdy zazwyczaj myśli ,że bilard to najmniej Nerwowy sport jednak tak nie jest. W bilardzie trzeba na prawdę dużo myśleć , nie podejmować szybkich decyzji , ponieważ dam przykład grałem w zeszłym roku na Mistrzostwach Polski w Kielcach z jednym z najlepszych zawodników popełniłem pierwszy błąd i to zaledwie na początku partii , uświadomiłem sobie ,że takich błędów nie może być wtedy kiedy straciłem partię i nie podszedłem do stołu.

Pozory mylą jak widać. Duże masz doświadczenie w takich eventach bilardowych? Masz jakieś tytuły na swoim koncie?

Czy mam duże doświadczenie to raczej nie , duże doświadczenie ma raczej ten co gra już z 10-20 lat przynajmniej mi się tak wydaję , ale jednak jakieś doświadczenia mam , ponieważ co roku w maju wyjeżdżam na najważniejszy turniej w Polsce czyli Mistrzostwa Polski w Kielcach.Mam osiągnięcia ,ale to jeszcze z czasów gimnazjum mieliśmy tam turnieje o Mistrzostwo szkoły oraz powiatu.Na 4 turnieje o Mistrza szkoły wygrałem 3, te trzy wygrane turnieje pod rząd dały już mi tytuł Mistrza szkoły w roku 2016.Na lidze wojewódzkiej udało mi się wygrać tylko raz  na 4 turnieje , pozostałe 3 turnieje to zawsze ocierałem się o strefę medalową 4-5 miejsce, jednak po 4 turniejach w lidze wojewódzkiej udało mi się zdobyć 3 miejsce w całym powiecie z czego jestem bardzo zadowolony. Posiadam również 10 medali z takich turniejów jakby "Mniej" ważnych.

 Człowiek sukcesu widzę. Fajnie, że lubisz to co robisz, sprawia Ci  to przyjemność. Tak jak dzień chyli się ku końcowi tak i nadszedł czas aby się pożegnać. Chcesz kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam Całą ekipę Multi-Head , a Tobie chciałbym podziękować za poświęcony dla mnie czas .:) 

 Również Ci dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i gitara fajnie sie czyta można się dużo dowiedzieć, trzymam za Ciebie kciuki, że kiedyś uda Ci sie dołączyć do ekipy fioletowych bananów! Wiesz co masz robić :D Wywiad nie krótki a w sam raz tak trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No miło się czytało, miło, ale coś krótki ten wywiad (pewnie dlatego, że kiedyś robiłam dwa razy dłuższe niż ten, to mi się taki wydaje). :D
Chciałabym jeszcze zwrócić uwagę @Doman na to, że według mnie jako redaktor powinieneś poprawiać osobę udzielającą odpowiedzi, gdyż nie wie ona jak poprawnie stawiać przecinki. :D xD

Nie mniej jednak plusik bociki. :D

 

@Danke:* dość późno to pisaliśmy, ale  uwzględnię to następnym razem :D

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...