Skocz do zawartości
Doman

Podanie na adm dd2#2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Doman
Wiek: 15 ( w maju 16)
Doświadczenie (w byciu adminem): rok posiadania na csgo mod#1
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10
Staż w CS-sie: 2-3 lata
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: steam mam, część mnie zna. GT najpiękniejsze nie jest, ale to się poprawi spokojnie ;):D 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1g
Kontakt: steam, fb
Link do GameTracker'a:  https://cache.gametracker.com/player/DOMAN/80.72.43.106:27032/

 

@z.r.a.z. mowa tutaj o posadzie admina serwera, nie o chodzeniu do jakiś klubów czy co tam napisałeś. Jest to podkreślam GRA, a nie życie realne. Mam rozumieć, że należy zabrać adma wszystkim co mają 15 lat? Przecież nie spełniają wymagań.

 

@Tony Montana przypomnę Ci, że ubiegam się o stanowisko admina, a nie premiera czy osoby wysoko postawionej. ,,Nie wprowadza nic nowego". Co mam Ci wprowadzić jako gracz? 

@Tony Montana przypomnę Ci coś,, mikro +16 ALBO po mutacji''.  Brzmi znajomo? Tak się składa, że mutację mam za sobą. Widzę, że ewidentnie masz coś do mnie więc zapraszam na steam, podanie nie jestem miejscem na takie rzeczy. 

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Mikrofon posiada

Steam jest

Mimo swojego wieku jest bardzo ogarnięty i wie chłopak co robi :)

Jedyny minus to ,że troszkę suabo gra :/ xDDDDDD

Spędzam dużo czasu na serwerze , więc wiem co mówię  , brać tego bota !.

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako były admin wypowiem sie.

Na Tak chłopak ogarnia były admin cs go#1 gdzie świetnie sobie radził te godziny trochę słabiutkie, ale myślę, że jak będzie trzeba to przycisnie. Doświadczenie oczywiście posiada wiek to tylko liczba już kilku sie o tym przekonało, mikrofon na miejscu. Nic tylko brać :D

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja powiem tak: wiek.

 

Wszyscy zawsze gadali o tym, że osoba 13-14-15 letnia jest dojrzalsza i może piastować stanowisko gdy jest 16+  - jednak jeżeli regulamin mówi o podaniu:

" - Minimum 16 lat; "

to znaczy, że taki jest i nie ma odstępstw. Mając 17 lat nie powinno się wchodzic do klubu 18+.

Żeby nie stanęło na powyzszym dodam, że nie sprawiasz kłopotów, jesteś nie na bakier z kulturą oraz znasz ludzi/serwer. Spełniasz taki wymóg jak steam, jednak:

 

- godzinki w kratkę

- regulamin jasno mówi o wieku.

 

 

Gdybyś miał już te 16 lat mógłbym powiedzieć tak, jednak dla mnie regulamin to regulamin - niestety na NIE , w maju co innego:)

Edit: @Doman @SQNFUN jestem za przejrzystym reguaminem i stosowaniem się do niego - jeżeli jest taki wymóg to jest i basta. Jeżeli w tym sie nie stosujemy, to nie stosujmy się w innych ? - do tego to prowadzi. ALbo zmiana regulaminu na wyzszych szczeblach albo na NIE. A klub to metafora.

Edit2: Jak zedytuje i zmieni to powinien dostać warna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako support admin również się wypowiem.
@z.r.a.z.ik mordo - gdyby wszyscy tutaj się trzymali wymogu wiekowego to 30% obecnych adminów powinno wylecieć.
Ponadto w podaniach wiek większość osób przekłamuje, a podanie prawdziwego wieku jest według mnie bardziej na plusie niż walenie w kulki.
Doman ogarnięta morda, bynajmniej w redakcji - uważam że na stanowisku admina równie dobrze się sprawdzi.
Jestem za daniem mu szansy, a jeżeli nie będzie wyrabiał tygodniówki albo odwali inną lipę to po prostu zostanie zdegradowany,
sieeeema!

EDIT: @z.r.a.z. to jak @Doman z edytuje podanie i zmieni wiek będzie ok xD?
Liczy się szczerość, a akurat wiek nic nie znaczy - na moderatora forum też był wiek wymagany, a jednak Missia nim została tak więc jaki problem?
Piona!

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznę od cytacji " Liczy się szczerość, a akurat wiek nic nie znaczy - na moderatora forum też był wiek wymagany, a jednak Missia nim została tak więc jaki problem? " - odpowiadam: ano taki że nie zawsze osoba która się spisuje na jednej funkcji będzie się spisywała w drugiej roli. W przypadku Domana mam duże wątpliwości.

Wg mnie nie powinno być żadnej dyskusji 15 lat to lat 15 i tyle.

Piszecie, że sprawdzał się na innych serwerach.... Ja natomiast nie widzę nic ,co mógłby wnieść na serwer. Zero zgłoszeń o cheaterach, jedyne zgłoszenia to że ktoś ma ping za wysoki, albo celów nie realizuje (gdzie sam aplikujący ma  z tym problem i zdarzało mu się wyłapywać kicki za notoryczne łamanie zasad). Czasami można odnieść wrażenie że on już ma admina xD

 

Czy takiego admina potrzebujemy na serwerze, nie sądzę..... Potrzebujemy osoby która coś wniesie, on na chwile obecną nic od siebie nie daje...

Zarzutów do kultury brak.

Reasumując ZDECYDOWANE NIE

p.s. 16 lat to jest minimum wymagane dla składających podania. Zlitujcie się i chociaż tej reguły nie łamcie - tu trzeba odpowiedzialnych osób a nie dzieci.....

@Doman " jeżeli dziecko, które ma nie więcej niż 13 lat i rozmawia przez mikrofon,to jest coś nie tak, prawda? przecież ,,mikro +16''. Zgłosiłem to do admina, ale ten mnie nie wysłuchał. Parę minut wcześniej napisałem ,,afk na spect'', to admin mówił żebym pilnował swojego słota czy coś podobnego. Kolejna sprawa staż w CS odnosi się do czasu grania kandydata ogólnie, a nie tylko na jednym serwerze. "  - a jeżeli dziecko ma 15 lat i rozmawia przez mikro - to też powinno być usunięte z serwera??

Widzisz, pomijasz jeden fakt, zwróciłem uwagę temu dziecku, że mikro +16 i może podawać jedynie info. Paplanie przez mikro sie skończyło... Ty masz 15 lat i też gadasz przez mikro, więc oszczędz nam takich uwag....Co do specta to skąd wiesz, że nie było to zgłoszone??? Na serwerze grało 20 osób 4 były na spekcie, nikomu miejsca na serwerze nie brakowało... także skończ już te dziecinne rozkminki bo tylko się pogrążasz...

p.s. I właśnie o to mi chodzi, że nic nie wnosisz na odd2x2.... reszty powinieneś się sam domyśleć

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Regulamin to regulamin... oczywiście zdarzają się wyjątki od reguły i sam byłem świadkiem adminów w wieku mniejszym niż 15 lat, ale byli to gracze wyróżniający się na serwerze, którzy swoją postawą zasłużyli na taki awans. W tym konkretnym przypadku nie widzę możliwości odejścia od regulaminu, tym bardziej, że gracz nie będąc jeszcze adminem już uzurpuje sobie tą funkcję i poucza innych adminów co mają robić, jak miało to miejsce dziś. Druga kwestia to jak wspomniał zacny kolega @z.r.a.z. godziny są w kratkę. Aż trudno w to uwierzyć, że gracz który 3 lata temu zagościł po raz pierwszy na serwerze dopiero ma przegranych 38 godzin. Na chwilę obecna jestem na NIE, zaś po spełnieniu wymogu formalnego co do wieku, zobaczymy, bo musisz też dać się nam poznać jak i innym graczom na serwerze. That's It.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Doman Daj się bardziej poznać innym ludziom, ja ciebie znam ale każdym nie jestem. Twój diagram co do godzin wygląda fajnie, szkoda tylko że przy takich małych liczbach.  Moim zdaniem okej kultura, bycie adminem, steam, ale to nie wystarczy by pozostać adminem na dd2#2. Byłbym za okresem próbnym dla Domana.

@_Masta_Yoda_ o kim masz na myśli? :D"oczywiście zdarzają się wyjątki od reguły i sam byłem świadkiem adminów w wieku mniejszym niż 15 lat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, _Masta_Yoda_ napisał:

Regulamin to regulamin... oczywiście zdarzają się wyjątki od reguły i sam byłem świadkiem adminów w wieku mniejszym niż 15 lat, ale byli to gracze wyróżniający się na serwerze, którzy swoją postawą zasłużyli na taki awans. W tym konkretnym przypadku nie widzę możliwości odejścia od regulaminu, tym bardziej, że gracz nie będąc jeszcze adminem już uzurpuje sobie tą funkcję i poucza innych adminów co mają robić, jak miało to miejsce dziś. Druga kwestia to jak wspomniał zacny kolega @z.r.a.z. godziny są w kratkę. Aż trudno w to uwierzyć, że gracz który 3 lata temu zagościł po raz pierwszy na serwerze dopiero ma przegranych 38 godzin. Na chwilę obecna jestem na NIE, zaś po spełnieniu wymogu formalnego co do wieku, zobaczymy, bo musisz też dać się nam poznać jak i innym graczom na serwerze. That's It.

Jeżeli dziecko, które ma nie więcej niż 13 lat i rozmawia przez mikrofon,to jest coś nie tak, prawda? przecież ,,mikro +16''. Zgłosiłem to do admina, ale ten mnie nie wysłuchał. Parę minut wcześniej napisałem ,,afk na spect'', to admin mówił żebym pilnował swojego słota czy coś podobnego. Kolejna sprawa staż w CS odnosi się do czasu grania kandydata ogólnie, a nie tylko na jednym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, SQNFUN napisał:

@z.r.a.z.ik mordo - gdyby wszyscy tutaj się trzymali wymogu wiekowego to 30% obecnych adminów powinno wylecieć.

W pewnym sensie masz rację ale z drugiej strony zupełnie jej nie masz. Na wiek przymykamy oko tylko i wyłącznie na serwerach które mają ewidentne braki w składzie adminów (głównie GO mody, cody). DD2 #2 na pewno do takich serwerów się nie zalicza, tak samo jak DD2 #1 czy DD2/INF.

 

1 godzinę temu, Tony Montana napisał:

p.s. 16 lat to jest minimum wymagane dla składających podania. Zlitujcie się i chociaż tej reguły nie łamcie - tu trzeba odpowiedzialnych osób a nie dzieci.....

Jest to krzywdzące zdanie ale również niejako prawdziwe. Zanim na mnie naskoczycie, to przypomnę że sam wypromowałem szczyla (xD) na OP UBT (nie bezpośrednio, najpierw go wziąłem do UBT). @Th3End jest żywym, chodzącym (mam nadzieję) przykładem, że nie patrzę ślepo na wiek. Ale w przypadku serwera jest drugie dno. Śladem DD2 #1 powinniśmy i musimy ciągnąć #2 za uszy do góry, co według mnie samo za siebie mówi że i rygor rekrutacji musi być odpowiednio wyższy. Owszem, z jednej strony admin jak admin, wyczyści serwer ale popatrzcie na to ze strony gracza, który wchodzi na jeden z czołowych serwerów jednej z czołowych sieci w PL i według niego może być krzywdzące to, że jego zachowanie ocenia nastolatek. Żeby nie było - to nie jest moje zdanie, tylko opinia z jaką się spotykam od +/- 10 lat.

Między DD2 #1 a #2 jest sporo różnic i to wielkich różnic, ale jeśli chodzi o wiek to w tym względzie nie uginałbym się ani trochę. Obok DD2 #1 mamy właśnie DD2 #2 i DD2/INF gdzie wiek kadry adminów przekracza 20 lat (w przypadku #1 średnia w tej chwili jest chyba w okolicach trzydziestki). Ja wiem, że wg niektórych wiek admina to jest szczegół ale w ogólnym rozliczeniu póki co wychodzi na to, że ma jednak większe znaczenie niż Wam się wydaje ;) Zresztą odbija się to m.in. na ilości skarg i ilości graczy na serwerze, więc poniekąd każdy może to zaobserwować.

Podsumowując - wiek adminów a serwer to jest jeden wielki, gigantyczny kompromis. Na mniejszych serwerach można iść na ugodę, na czołowych serwerach nie ma miejsca na odstępstwa, bo są tuzami i rozpychają nam miejsce w rankingach.

Debatujcie dalej, @Danke:* będzie miała co czytać i będzie miała na czym podjąć decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na prośbę @NKE. który nie może dodać swojej wypowiedzi na forum zamieszczam jego odniesienie się do tego tematu:

Jestem na NIE. Gracza prawdopodobnie nigdy nie spotkałem na serwerze. Myślę, że nie zna graczy i dużo stałych bywalców dostanie niepotrzebne SSy. Brakuje adminów ale wydaje mi się że bezcelowe jest przyjmowanie jak leci, bo może to przynieść odwrotny skutek od zamierzonego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Doman trochę dziecinnie się zachowujesz. Dostałeś kilka słów krytyki i prosisz moderatora o odrzucenie podania. To ja na Twoim miejscu już dawno bym zwariowała i zesiwiała, gdybym się tak przejmowała, ale dziękuję za podjęcie decyzji za mnie. ;) 

 

@SUNN. #URLOP - samo się podjęło. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...