Skocz do zawartości
EHEM AIZY

sprawa serwera

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego był znowu reset . ostatnio ktoś mnie zapewniał ze na razie nie będzie żadnego resetu . wchodzę na serwer a tu nic nie ma ...

wydałem 400zł na skrzynki , co chwile resety innych graczy jak i mnie denerwuje to bardzo.

Edytowane przez EHEM AIZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, EHEM AIZY napisał:

dlaczego był znowu reset . ostatnio ktoś mnie zapewniał ze na razie nie będzie żadnego resetu . wchodzę na serwer a tu nic nie ma ...

wydałem 400zł na skrzynki , co chwile resety innych graczy jak i mnie denerwuje to bardzo.

Jeżeli rzeczywiście wydałeś 400zł na skrzynki w ostatnim czasie to proponuje napisać PW do @aquax i może coś Ci przywróci.
Co do resetu to z tego co się orientuje ten był ostatni i teraz przez dłuższy okres czasu nie będzie kolejnego.
 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reset był bo sami tego chcieliście ludzie. Skoro praktycznie każdy miał pobugowane skiny i np posiadał po 100 tych samych skinow jaki sens była gra ?  Niestety nie przywracamy skinow bo to mija się z celem. Nie ważne czy osoba wydała 1 zł czy 500. Na innych sieciach również tak jest. Po co ten reset by był ? Jak bysmy mieli oddawać skiny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...