Skocz do zawartości
EHEM AIZY

reset

Rekomendowane odpowiedzi

aquax sam mowiles ze resetu na razie nie będzie to zainwestowałem a teraz takie cos odwalacie nie wiem kto miał pobugowane wali mnie to ja wydalem ciężko zarobione pieniądze a po nie spelna miesiącu robicie reset to pozdro ...

Edytowane przez EHEM AIZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze - popraw tytuł tematu albo wyrzucę wątek do kosza za nieprawidłowy tytuł.

Po drugie - nie przeklinaj.

Po trzecie - info o resecie krążyło od dawna :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytuj

a wyslalem ostatnio 2x po 40 skrzynek to mi kody nie przyszly aquax kazal napisac do dostawcy to napisali ze przekroczyłem limit i nic więcej dla mnie to oznaczalo ze masz pecha a kasa przepadla

 

 

Nie pisz postu pod postem. Masz opcję "Edytuj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się z tobą. Reset na cs go modzie już jest praktycznie co miesiąc, nie wiem co ma to na celu ale niektóre dzieci wydają trochę pieniędzy na to a później je tracą. według mnie nie jest w porządku takie coś,Bo co? Bo tyle osób ma już dużo skinów?. Po to na to wydają pieniądze żeby mieć te skiny a nie żeby po miesiącu je stracili. Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poza tym tyle błędów ma teraz ten mod, że głowa boli. Radość z gry zerowa... Wczoraj teoretycznie na koniec mapy dostałam skrzynkę Famas, w praktyce nie było nic. Dzisiaj podobno sytuacja przed chwilą doslownie- wymieniłam się z typem skin za klucze i ten skin nie trafił w moje posiadanie, natomiast klucze przepadly, nie wiem czy on je dostał czy nie. Generalnie serwer idzie po równi pochyłej. Oby coś się poprawiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze są bugi, ale poprzez resety serwera jest ich coraz mniej. Wcześniej dało się skrzynie i klucze bugować, a teraz się nie da. Wiele graczy miało na start wiele skinów. Serwer poprzez dodanie skinów HD i wiele innych opcji coraz bardziej przypomina CS:GO i o to tutaj chodzi.

Co do wydawania pieniędzy na skrzynki/klucze. Porozmawiam z @aquax i przedstawię mu moją pewną propozycję, co do tego.

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pracujemy nad wynagrodzeniem dla osób, które wydały  100 + na serwer. Wkrótce będzie dostępna nowa opcja w sklepiesms a gracze którzy najwięcej wydali dostaną szansę stestowania tego za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...