Skocz do zawartości
aureox

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Aureox 
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Duże 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie:  5 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:  Na serwerze spędzam dość sporo czasu , jestem graczem o wysokiej kulturze osobistej , można ze mną o wszystkim przedyskutować , pośmiać się. Staram się jak najwięcej upominać graczy którzy przeklinają , obrażają itd.  Moim zdaniem Administratorów na serwerze nigdy nie za wiele  a dodatkowa para rąk do pracy może się  przydać.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-3h , weekendy troszkę więcej :).
Kontakt: Steam Aureox
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Aureox/80.72.43.106:27032/ (Poprawiony  )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Danke:*#URLOP doba nie minęła jeszcze od złożenia podania :D

poza tym na podstawie tego poniżej: 

nie wiem czy spełnił warunek, który dał mu @aquax . 

 

Podanie co prawda jest po 14 dniach od odrzucenia , jednak był warunek pogodzenia. 

Poza tym jestem nastawiony NEUTRALNIE.  Godzinki nadrobił, nie jest niekulturalny, rozmawia z ludźmi, wiek spełniony. Minus to info z poprzedniego podania, wolałbym mieć pewność, że niesnaski poszły w niepamięć i postawa się zmieniła.

Edit: @Danke:*#URLOP @Aureox , jeżeli wszystko spełnione to okres próbny myślę, że będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, z.r.a.z. napisał:

@Danke:*#URLOP doba nie minęła jeszcze od złożenia podania :D

poza tym na podstawie tego poniżej: 

nie wiem czy spełnił warunek, który dał mu @aquax . 

 

Podanie co prawda jest po 14 dniach od odrzucenia , jednak był warunek pogodzenia. 

Poza tym jestem nastawiony NEUTRALNIE.  Godzinki nadrobił, nie jest niekulturalny, rozmawia z ludźmi, wiek spełniony. Minus to info z poprzedniego podania, wolałbym mieć pewność, że niesnaski poszły w niepamięć i postawa się zmieniła.

 

Wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Spełnił warunek o którym wspomniał @aquax. Ponadto otrzymał od niego zgodę na napisanie podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przywołany do tablicy i ja dorzucę swoje 5 groszy. Nie obchodzą mnie jakieś niesnaski z poprzednich pełnionych przez gracza funkcji na innych serwerach. Ważne jest jak będzie się sprawował, jako admin DD2#2. Jeżeli źle i współpraca będzie się nie układała, to wiadomo główka poleci ^^ Rozsądnym rozwiązaniem byłoby przyznanie funkcji admina na okres próbny, żeby gracz dał się nam poznać, jako współpracownik, tym bardziej, że niestety mamy braki kadrowe w naszych szeregach :8a8:  Na tyle ile miałem okazję z nim grać na serwerze, to jego zachowanie było odpowiednie i nie budziło jakichś negatywnych odczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie jestem na tak, bo na serwerze jesteś bezproblemowy i wydajesz się ogarnięty. Na duży minus info o robieniu SS i innych takich takich z poprzedniego podania, nie toleruję takiego podpierrrlalania i mam nadzieje że się ogarnąłeś.

Okres próbny można dać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro negatywne historie to przeszłość, to można dać na próbę. Ale zastrzegam, że jeśli będą się zdarzały podobne historie jak w przeszłości, pod tytułem screeny na innych adminów, jakieś dziwne skargi, problemy... to rozsypie się obecny skład...

Sytuacja ma być przejrzysta, @Aureox prawdopodobnie wszyscy admini są starsi od Ciebie, więc jeśli chcesz być szanowany - musisz okazywać szacunek, może to pomoże dostrzec Twoje pozytywne strony i przełamie lody... (oczywiście uwaga jest tylko moja i moje oczekiwania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Większość pisze o okresie próbnym, także przyznamy go na czas 14 dni. :)
Wbrew wszystkim i wszystkiemu cieszę się, że się nie poddałeś i walczyłeś do samego końca. To jest (przynajmniej dla mnie) dowód na to, że zależy Ci na funkcji Admina DD2#2. :)

Działaj, po zmianie mapki Admin. =)
POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
YXOArtw.png
Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...