Skocz do zawartości
exe.cfg [^]

Spadek fps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Otóż mam pytanie. Czy miną mi te spadki fps na serwerach cs go mod? Na cs go mod #2 te fpsy spadają tragicznie. To samo na innych serwerach tego typu aczkolwiek spadają mi tylko i wyłącznie na cs go modach i to na tej sieci serwerów (proszę bardzo). Z ciekawości patrzałem na innych sieciach cs go mody. I tam spadków nie mam fpsy trzymają się równe 100.
Tutaj wchodząc moje fpsy spadają 30-40:
 

fpsy.jpg

Sprawdzałem inne serwery np Cod Mody tutaj. I fpsy również są normalne.

Tak się dzieje od resetu.
Moje GT wygląda tak: https://cache.gametracker.com/player/mYm exe.cfg [^]/80.72.33.58:27275/

I po prostu dostać ostrzeżenia bym nie chciał. Dlatego urlop wziąłem z nadzieją że miną te spadki.
Aczkolwiek to nie mija. Grając na takich fps'ach nie mam zamiaru. Po prostu grać się nie da :v

Edytowane przez exe.cfg [^]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Różnica między naszymi a innymi go modami jest jasna - my mamy swoją unikalną paczkę przygotowywaną przez @FireMachine. Mieliśmy swego czasu kupioną, ale okazało się że zarządza nią Janusz więc kazaliśmy mu spadać na drzewo i zrobiliśmy własną.

Co do spadków - po resecie mogą i najpewniej będa się pojawiać. Serwer musi wszystko w bazach pozapisywać. Ponoć z czasem ma ten problem ustąpić ale tutaj musiałby się wypowiedzieć albo @aquax albo wspomniany @FireMachine bo ja nie jestem into go mody :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. #URLOP Okej rozumiem. W takim razie poczekam na ich wypowiedź. Może czegoś się dowiem i nie będę musiał kończyć gry na tym serwie ;D

@Chudy`90 Gdyby to był problem ode mnie. To raczej miałbym tak na wszystkich serwerach a pisałem że mam tylko i wyłącznie na CS GO MODACH tutaj. Nigdzie indziej także wątpię aby to było ode mnie.
No chyba że jeśli tak jest i dostanę odpowiedź od wyższych to zacznę kombinować.

@NaPewnoNieMaGGik Oke. Jak będę miał tak na wszystkich serwerach cs"a to kupie nowy komputer :D Oby minęło. ;d

Edytowane przez exe.cfg [^]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie jest normalnie 100 jak zawsze, jeżeli chcesz podnieść sobie ilość fpsów to proponuje zmniejszyć rozdzielczość oraz zapoznanie się z jakimś dobrym poradnikiem których w necie jest pełno i tam zawsze podają komendy na zwiększenie fpsów sam kiedyś korzystałem, wyłączenie wybuchów, płomienie z lufy, dziury po kulach itp.

Chciałbym się zwrócić do opiekuna serwera o to by zmniejszył czas oczekiwania na zmiane mapy bo od paru dni jest to 120 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tez nie mam zadnego problemu z fps'ami. Jak przed resetem bylo po 100+ teraz i tez tak jest.

@exe.cfg [^] kup nowy komputer :D Jak dla mnie, to jest chwilowe. Mialem tak w poprzednim resecie ale po jakims tygodniu zeszlo ;d

Edytowane przez NaPewnoNieMaGGik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek

Może to być też spowodowane wersją systemu ja np. jak miałem 32bit windowsa to miałem max 30-60 fpsów a na 64 bit  mam 100 ;P lub więcej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak potwierdzam. Nie raz podczas gry jest na początku wszystko w porządku. 3 lub 4 rundy później zaczynają spadać FPSy.Jest to nieco uciążliwe również w sytuacji administracji poniewaz błędy servera lub moda przy lagach trochę przeszkadzają w grze. Siedzenie na spect i nabijanie bezsensu godzin jest lekko przesadne moim szczerym zdaniem.A w takiej sytuacji przy lagach nie jedna osoba może mieć mniej przegranych godzin przez co nie z własnej winy dostanie upomnienie.Razem z @exe.cfg [^] jak i myślę z wieloma graczami a także adminami mamy nadzieje ze główna administracja w końcu coś  na to poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...