Skocz do zawartości
LEON3k :)

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie -=LEONek=- (powrót :P )

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: -=LEONek=-
Wiek: 24
Doświadczenie (w byciu adminem): Jakieś pół roku tutaj (około pół roku temu) + jakieś 3-4lata temu miałem własny serwer podpięty pod chyba nawet tą sieć gdzie byłem adminem też około pół roku.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 (gdy ustawiałem swój serwer z kolegą troszkę więcej umiałem ale te lata przerwy od gry zrobiły swoje... Choć z doświadczenia wiem ze tu więcej nie potrzeba :) )
Staż w CS-sie: huhuh... Około 10 lat... Nie licząc przerwy oczywiście :)
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Wiem, że ubędzie adminów niedługo więc przyda się pomoc a ja doświadczenie już mam. Z polskim nie mam problemów, jestem przeważnie w godzinach wieczornych i pech chce że przeważnie wtedy gdy nie ma adminów i żadnego się nie można doprosić na forum aby wbił i zrobił porządek z co niektórymi... Stały kontakt z adminami servera, regularne przeglądanie forum.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie. czasami z braku czasu wcale a czasami siedzę sznurem kilka godzin (pracuję). Ale 7 godzin w tygodniu to dla mnie nie problem i wiedzą to starzy admini których biłem godzinówkami na głowę... nie TomaSS ? :D  Niestety GT jest jakie jest ale Ci, co powinni wiedzą, że przez ostatnie kilka dni miałem problem z grą (lagowała/ścinała) nie dało się grać, dlatego kilka dni przerwy bo siedziałem zawzięcie i szukałem rozwiązania problemu, jak widać po wczorajszym i dzisiejszym GT - skutecznie :)
Kontakt: Steam praktycznie 24h na dobę (apka w tel) + dla wybranych/zaufanych numer tel.
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/-%3DLEONek%3D-/80.72.33.58:27275/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, Born To Kill napisał:

Jestem na NIE.

Popraw aktywność i nie nabijaj h na spect.

Pozdrawiam eZ

 

 

nabijanie h na spect przy autokicku po 1,5min? brawo za logiczne myślenie dla tego pana :D

BTW- przeczytaj ale tym razem ze zrozumieniem jeszcze raz wszystko co napisałem :) jest tam wyjaśnienie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, GalanonimAkaRanzlej napisał:

Na nie :) 

-Aktywność słaba ^^ Pokaże się raz na jakiś czas i podanko składa ;) 
-Mikro masz ale używasz rzadko.

 

po 1: mikro używam częściej od ciebie co mogą potwierdzić normalni gracze bo info daje zawsze w przeciwieństwie do ciebie bo ty załatwiasz tylko prywatne sprawy a 0 infa co zresztą też jest łamaniem regulaminu- przypominam adminie :)

po 2: pokaż mi pkt regulaminu który mówi o tym że trzeba używać DUŻO mikro :) za to ja Ci pokażę pkt mówiący : - Obowiązkowo aktywne konto steam;. panie KRK nie spełniasz wymagań na admina :)

po 3: dostałeś upomnienie za mnie i pewnie to cie boli bo złożyłem skargę o nadużywanie praw- nie rozumiem zatem jak admin który nie umie korzystać ze swoich praw oskarża innych... powiało hipokryzją już trzeci raz ;)

po 4: czytanie ze zrozumieniem się kłania :) 

Edytowane przez LEON3k :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. 

+Aktywny 

+Kulturalny 

+Pomocny

+Dużo udziela się przez mikrofon

+Zgłasza na u@

+GT dobre (widać że się stara)  rozumiem że przez ostatnie dni miał problem z lagami bo miałem to samo na tym serwerze. 

+Były Admin

+Steam

Powodzenia Botku! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutralny.

+Wiek

+Doświadczenie

+ Steam (Tez mam NS i nikt z tym problemu nie miał ;) )

+Mikro

-Nadrób aktywność a będę na TAK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, Fejmer napisał:

Jestem neutralny.

+Wiek

+Doświadczenie

+ Steam (Tez mam NS i nikt z tym problemu nie miał ;) )

+Mikro

-Nadrób aktywność a będę na TAK

 

GT pokaze to dopiero jutro ale już dziś mam 3h. wczoraj 2 i w poniedziałek chyba 2 albo któregoś dnia. to już limit wyrobiony a dzień długi przed nami ale dzieki za komentarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

-Podanie to nie dyskusja PŁACZKU

-Aktywność słaba.

-Skoro wróciłes daj się poznać

-Admini są wieczorem np Gormit, także kłamstwa są dość słabe ???

+Wiek

+Steam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Nie mam nic do Ciebie ale są wymogi które trzeba po prostu mieć.

- GT
+Steam
+Wiek
+Mikro

Chcąc czy nie chcąc godziny nabite muszą być.
Jeśli się poprawi to oczywiście zmienię zdanie. ^,^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, LEON3k :) napisał:

 

po 1: mikro używam częściej od ciebie co mogą potwierdzić normalni gracze bo info daje zawsze w przeciwieństwie do ciebie bo ty załatwiasz tylko prywatne sprawy a 0 infa co zresztą też jest łamaniem regulaminu- przypominam adminie :)

po 2: pokaż mi pkt regulaminu który mówi o tym że trzeba używać DUŻO mikro :) za to ja Ci pokażę pkt mówiący : - Obowiązkowo aktywne konto steam;. panie KRK nie spełniasz wymagań na admina :)

po 3: dostałeś upomnienie za mnie i pewnie to cie boli bo złożyłem skargę o nadużywanie praw- nie rozumiem zatem jak admin który nie umie korzystać ze swoich praw oskarża innych... powiało hipokryzją już trzeci raz ;)

po 4: czytanie ze zrozumieniem się kłania :) 

Wybacz ale jak będąc na serwerze raz na rok możesz mówić co robię a co nie? :)
Widzisz skoro jestem adminem czyli spełniam te wymogi ;) 
Nie nic mnie nie boli :) Napisałeś okej Twoja wola ^^ Napisałem co uważam każdego traktuje tak samo wybacz :)
Ale dobra  nie mam zamiaru się z Toba sprzeczać pod podaniem ale widzisz większość adminów uważa tak jak JA że GT się kłania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JESTEM NA TAK!

+wiek

+osobowość

+steam

+micro

+aktywność

+GT

+znajomość graczy

Polecam tego gracza ponieważ sam jestem na serwerze od dawana i dość dobrze znam Leonka i potrafię stwierdzić,że jest on godnym kandydatem na admina :)
Jak gram w godzinach wieczornych to definitywnie brakuje aktywnych adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem po twoim gt widzę że raz jesteś a raz cie nie ma, do tego nie umiesz przyjąć tego na klate co inni piszą i wypowiadasz sie w swoim podaniu ale spełniasz większość wymogów, niech będzie, każdemu należy się szansa jestem na tak :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak. 7 godzin to jest minimum gry na serwerze, GT grasz może w kratkę ale wyrabiasz te godziny. Po opiniach widzę że jest różnie, ale dam Ci szansę. Zgłoś się do kogoś z s@ po admina. 

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...