Skocz do zawartości
~MiyaGu*

Dupny wywiad

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @dupadupadupadupa.

Miłego czytania! ;)

 

 

Jula

Dupa

 

Ave dupcia! Zgadzasz się na udział w wywiadzie? :D

Ave Andżi, gazowcu Ty. No pewnie, jadym z tematem!

Więc, mógłbyś nam coś o sobie napisać? Wiek, imię, skąd jesteś?

Haha zawsze, to samo na początku wywiadu. :D No to jestem sobie Patryk (dla ciekawskich na drugie imię mam Gabriel), w czerwcu będzie już 21 wiosen, czyli stara dupa. Mieszkam na granicy polsko-czeskiej, a dokładniej rzecz ujmując w Trzebinie. O zainteresowania może nie pytałaś, ale trzeba dodać coś od siebie. Od niedawna interesowałem się produkcją muzyki, dj'ką i te sprawy, ale muzyka klubowa mnie pomału nudzi, dlatego z muzyki przerzuciłem się na militaria, wojsko i te sprawy. Myślę, że tyle o mnie wystarczy, zwykły szary człowieczek. :D

Jakie są Twoje hobby? Oprócz gazowania serwera, oraz ludzi wokół Ciebie.

Gazowanie ludzi, to chyba moje jedyne hobby... nie mam za bardzo jakiegoś zajęcia, które wykonuję dla relaksu. W wolnej chwili po prostu odpoczywam, a dokładniej mówiąc to leżę, słucham muzyki, piję piwo (obowiązkowo!) i krążę po jutubach oglądając filmiki poświęcone broni. No to chyba tyle. Smutne życie moje.

Wspomniałeś, że mieszkasz na granicy polsko-czeskiej. Są jakieś ciekawe miejsca, które można zwiedzić w Twojej okolicy?

Niby coś tam jest... takie małe lokalne zabytki, nic wielkiego. Ale co tam zabytki... Góry Opawskie! Może i nie są najwyższe, nie są kamienne... ale są piękne! Każdemu, kto będzie w mojej okolicy polecam poświęcić trochę czasu i dostać się na szczyt jakiegoś "pagórka" (np. Kopa Biskupia) i rozkoszować się widokiem. Poważnie, piękne są. :D

Pracujesz gdzieś czy nadal się edukujesz?

 Jedno i drugie. Pracuję - na szlifierce i spawarce, a uczę się na PWSZ w Nysie - bezpieczeństwo wewnętrzne. Ogółem żałuję, że wcześniej dokładniej nie przemyślałem, gdzie studiować. Niby fajny kierunek, niby taki na topie, niby mundurówka..., ale wolałbym zrobić szkołę oficerską i zastanawiam się, czy po pierwszym roku nie rzucę nauki w PWSZ na rzecz szkoły oficerskiej. Ale jeszcze się zastanawiam. :D

Wspomniałeś wcześniej, że interesujesz się militariom. Mógłbyś napisać czym dokładniej?

Najprościej mówiąc fascynuje mnie broń palna i jestem za jej legalizacją w Polsce - oczywiście po spełnieniu pewnych wymagań. Na chwilę obecną osoba ubiegająca się o pozwolenie na broń musi uzbroić się w cierpliwość, straci masę czasu, przejdzie masę testów i straci około 5000 zł. A mało kto wie, że można legalnie posiadać broń w domu. Dokładniej- czarnoprochowca. I tu jest duża luka w systemie, ponieważ taką broń może kupić nawet 15-latek. Dlaczego? Bo jest, to tylko REPLIKA broni. Replika, z której można do kogoś strzelić, jak z normalnego pistoletu, ale to już jest nieważne. Czasami spędzam godziny na jutubach i zwyczajnie oglądam, jak ludzie sobie strzelają, oglądam ćwiczenia wojskowe, filmiki z Afganistanu i takie tam. Marzy mi się w domu szafa z kilkoma "pistolecikami". :D

Cofnijmy się bardziej. Jakie masz trzecie imię, oraz jaki był najlepszy prezent, który dostałeś na Pierwszą Komunię Świętą?

Najlepszy prezent? Chyba teleskop... tak, zdecydowanie teleskop. Pomijam fakt, że użyłem go kilka razy, potem kurzył się pod ścianą przez kilka lat, aż w końcu oddałem go mojemu bratankowi. :D Na trzecie imię wziąłem sobie Jakub.

Mógłbyś napisać, jaki byłeś w dzieciństwie?

W dzieciństwie? Po((*^%%ny. Kochałem niszczyć wszystko, co spotkałem na swojej drodze. Przykład? Impreza w domu, goście się rozchodzą, przed samymi drzwiami. Kolega ojca mówi do niego, że ma bardzo grzecznego syna. Nagle yeeeeeeb, srututututu, bum bum bum wrererere, chaos jak w piekle. Co się stało? Mały Patryczek stwierdził, że za dużo jest na stole to chciał pomóc sprzątać. Złapałem za obrus i wszystko co było na stole znalazło się na podłodze. Na następne imprezy ojciec przybijał obrus do stołu zszywaczem. :v I ogółem zawsze byłem trochę inny od wszystkich. Taki jakby twardszy,  strasznie stanowczy i chamski dla tych, którzy ze mną się nie zgadzali, a kiedy to wiedziałem, że mam rację. Ogółem jak coś się stłukło, coś się zgubiło, coś się stało, wiadomo było, że to ja. Ojciec wtedy do mnie podchodził, pytał się kto to zrobił, a ja na to "Hugo". Ten hugo, to mi dupę ratował, cześć mu i chwała. Lecz do tej pory, jak coś się w domu stanie, to do ojca mówię, że to Hugo. :v

Jaka była Twoja ulubiona Bajka?

Jak tak się zastanowiłem, to w sumie chyba Gumisie! Od małego do teraz. Zawsze jak w tv gdzieś zobaczę, że lecą Gumisie to włączam, siedzę i oglądam jakbym miał 7 lat. :D

Napisz, jaki był Twój największy przypał?

Największy przypał... już wspominałem o tym raz na forum, ale specjalnie dla Ciebie gazowcu napiszę, to jeszcze raz... no wstyd pisać -,- Ok do rzeczy: podstawówka, 10 lvl vs chłopak z Kazachstanu (ale Polak) też 10 lvl. Stoję i czekam na kolegę i mieliśmy iść na autobus. Czekam, czekam a wspomniany wyżej człowiek zaczął do mnie fakery przez szybę pokazywać. No to kozak wróciłem się do środka "o uj Ci chodzi" i jazda. Coś tam mu przywaliłem, on coś mi oddał, ja poprawiłem. Potem zrobiłem rzecz, której nie powinno być, wstydzę się tefo i jak o tym wspominam to jest mi głupio, ale należy mi się. Wyjechałem do niego z tekstem że jest obcokrajowcem, że ma wy*****... wypierdzielać tam, skąd przyjechał i takie tam. Beeee, brzydko z mojej strony, wiem. Jego rodzice na next dzień do szkoły, przypaaał, obniżona ocena z zachowania i takie tam.

Jesteś tolerancyjną osobą?

Czy jestem tolerancyjny? Odpowiem krótko: nie. Nie chcę pisać dlaczego, ponieważ wielu osobom mogłoby się to nie podobać, dlatego oszczędzę szczegóły i zostańmy tylko przy tym, że nie jestem tolerancyjny. :D

Co myślisz o "Islamizacji Europy"?

To, co narobiły sobie Niemcy czy Szwecja, to ich sprawa. "Przyjmujmy uchodźców, wzbogacą nas kulturowo". Heh... jeśli gwałty, zamachy i strach wychodzenia w nocy na ulicę to wzbogacenie kulturowe, to spoko. xd Ja jestem całkowicie przeciwny islamizacji i uważam, że ci... ci ludzie (dzieci mogą, to czytać więc oszczędzę niemiłych określeń) powinni, jak najszybciej wrócić tam, skąd przybili. Tam niech sobie robią co chcą, ale Europę niech zostawią w spokoju. Całe szczęście, że mamy kiepski socjal i nie pchają się do nas...

Przejdźmy dalej. Masz może jakieś rodzeństwo?

A no mam! Dwóch braci. Starszych braci. Jeden 32, drugi dobija do czterdziestki. Ja 21... jestem pewien, że byłem "wypadkiem" przy pracy. :D

Jakie są relacje między Wami?

 Powiem Ci, ze bardzo dobre. Co prawda rzadki się z nimi widzę, ponieważ jeden mieszka w Austrii, a drugi pod Wrocławiem, ale jak się widzimy to tak jak z kumplami. Np. ze starszym bratem wyzywam się od żuli i meneli (hehehe...), a najstarszemu zawsze walę muki, próbuję go namówić na małą bitkę i śmieję się z jego łysiny. :D

Jak byłeś mały, to bracia Ci dokuczali? :D

Powiem Ci, że najstarszego brata z tych najmłodszych lat mało pamiętam. Ale z kolei ten "średni" baaardzo utkwił mi w pamięci. Bójki na porządku dziennym (oczywiście, to ja zawsze z płaczem do mamy leciałem). Czasami mnie przekupywał i dawał mi jakąś pierdołę żebym nie mówił mamie, że mi nastukał czy coś. Aczkolwiek wydaje mi się, że to ja zawsze byłem prowodyrem wszystkich konfliktów. :D

Masz może, jakieś zwierzęta w domu? 

Niee, nie mam zwierzątek w domu. Na dworze tyko psa (owczarek długowłosy), ale to jednak nie w domu :D Kiedyś miałem papugę, ale sobie wzięła u uciekła. Potem miałem drugą papugę- ta wzięła i ducha wyzionęła. Ale, chciałbym mieć małego węża - ahaetulla nasuta, czyli wąż bicz. Ładny taki. :D

Jakie masz plany na przyszłość?

Plany na przyszłość, to zmieniają mi się z roku na rok. Do niedawna chciałem pracować w straży granicznej, ale teraz mi się uwaliło wojsko... też mundur w sumie. :D Najbardziej marzy mi się kariera w siłach powietrznych, ale nie robię sobie nawet nadziei, za duże wymagania intelektualne i psychofizyczne. :(

Jaki jest Twój wymarzony typ kobiety?

Wymarzony typ kobiety? Ładna buźka, bystra, uśmiechnięta, wesoła, jakieś zderzaki z przodu i z tyłu też może mieć, cudowna z charakteru. Kolor włosów, długość włosów, kolor oczu itd. nie mają wpływu na, to jak postrzegam kobietę. No moja wymarzona wybranka jeszcze mogłaby w sumie być rodzicielką moich dzieci, diabelską kochanką i aniołem w domu. Takie skromne wymagania. :D

Przejdźmy do spraw związanych z CS'em, oraz z forum. Napisz, jak znalazłeś się na forum?

Był to maj 2014. Powstał nick dupadupadupadupa, znalazłem serwer DD2/INF z MG. Gram, gram - i screeny. No to szybko na forum, wrzuciłem i gram dalej. Za pół godziny znowu screeny. Mijają 2 godziny- znowu screeny. Na następny dzień- znowu screeny. Czy jakoś tak. No i wrzuciłem 4 razy screeny wchodząc 4 razy na serwer. Prosiłem o litość i więcej screenów mi nie robiono. Pograłem dłużej, fajny serwer, kupiłem steama, dostałem Admina... i tak się toczy do dziś - z małymi przerwami. :D

Mógłbyś napisać pod jakimi nickami jeszcze grałeś? 

Hah takie głupie nicki... Pierwszy nick, na którym grałem 8 lat temu - Szajbus. Potem coś Mendoza... Potem |_|_|Homo-Niewiadomo|_|_|, potem `HomEq.* i dupaaaaa :D Wiem, głupie nicki. :v

Mógłbyś napisać wszystkie Twoje rangi, jakie miałeś na MH?

No pewnie. Ale zaznaczam, że nie byłem jakimś łowcą rang czy coś. No to tak: Admin DD2/INF, Admin DD2/DM, Opiekun DD2/DM, Admin CS:GO #1, Goblin MH i VIP. Więcej rang nie pamiętam, żadnej nie żałuję. :D

Mógłbyś napisać, co Cię skłoniło, że zrezygnowałeś z Opiekuna DD2/DM?

Ogółem rezygnowałem już 2 razy... ale nevermind. Dlaczego zrezygnowałem? Praca, szkoła, praca, szkoła, praca, szkoła. Dłuższy czas nie grałem, urlopy cały czas. W końcu przyszła ta chwila, w której trzeba było zejść ze sceny. Co to za opiekun, który nawet na serwerze nie pojawia się? Jedyne co robiłem, to sprawdzałem aktywność adminów, rozpatrywałem podania na adminów i czasami coś w fpt pogrzebałem... stwierdziłem, że rezygnuję. Niech ktoś lepszy i bardziej zaangażowany zajmie się serwerem. ;p

Co cię skłoniło, że po powrocie napisałeś podanie na admina CS GO MOD #1, a nie na starym serwerze na, którym byłeś OP?

Powiem Ci, że gra na serwerze DM zaczęła mnie denerwować. Za duży chaos, za dużo strzałów, za mało taktyki i "pomyślunku". Zacząłem potem grać na codzie, ale że tak powiem zaciągnęłaś mnie na serwer csgo i spodobało mi się tam bardzo. Skrzynki, klucze, skiny. Fajna rzecz. Wpadłem na chwilę, zostałem na stałe. A jak gram na jakimś serwie długo, to muszę mieć tam admina. :D No i tak to właśnie było. 

Napisz, jak zaczęła się Twoja przygoda z grą CS 1.6?

A młody wtedy byłem. 6 klasa podstawówki i starsi o rok kumple zaczęli grać w strzelankę jakąś- okazało się, że to był właśnie cs. Popatrzyłem jak grają, spodobało mi się, ściągnąłem na swojego peceta i rżnąłem z karabinków całymi dniami. Kumple szybko przestali grać - ja gram do dzisiaj.

Kończymy wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić, jak się czujesz, chciałbyś coś dodać?

A pewnie, że tak. Pozdrowienia dla ekipy CS GO #1 (no może nie dla Majkela, bo on głupi  xD), dla wszystkich, którym chciało się dotrwać do końca, a Tobie chciałbym podziękować za ten wywiadzik <3 Czuję się głodny, bo zamiast obiad robić, to odpowiadam na pytania, ale warto było. :D Nic dodać, nic ująć. Wszystko, co miało być powiedziane, zostało powiedziane. :D

Również dziękuję za wywiad. Smacznego Adi i życzę miłego dnia! Ave!

Dzięki. Ave ave ave ave!

2017-02-27 20.40.29.png

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Just NoOne napisał:

Góry Opawskie! Może i nie są najwyższe, nie są kamienne...

@dupadupadupadupa jak nie są kamienne jak są xD Masz facje metamorficzne, słabo metamorficzne i osadowe, kłamczuszku :D Ja tam jeżdżę szukać almandynów :P 

1 godzinę temu, Just NoOne napisał:

Jaki jest Twój wymarzony typ kobiety?

@Mariola:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, SUNN. #URLOP napisał:

@dupadupadupadupa jak nie są kamienne jak są xD Masz facje metamorficzne, słabo metamorficzne i osadowe, kłamczuszku :D Ja tam jeżdżę szukać almandynów :P 

@Mariola:D

Tak w sumie to masz rację... ale ciii. Ja zawsze jeździłem w miejsca, w których znajdziesz samą roślinność i nic więcej :D Jak znajdziesz to pochwal się :P

No właśnie ostatnio się oświadczałem @Mariola, ale nie chce się ze mną ohajtać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...