Skocz do zawartości
VerteN

Świeżak :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:VerteN,
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem):i w tym jest problem bo gram sporo czasu w csa ale nigdy nie starałem się o admina dlatego chciałbym spróbować :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):hmm nie będę was kłamał zerowa :D ale od czego się ma YT :P
Staż w CS-sie:8 lat ale oczywiście z przerwami :)
Steam / NonSteam: nie posiadam konta steam 
Dlaczego Ty: Gram bardzo często na waszym serwerze można powiedzieć ze na nim mieszkam hehe . Dogaduje się z graczami jestem milutki i kulturalny oczywiście czasem dodam swoje dwa słowa no i co tu więcej dodać po prostu chciałbym spróbować :) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: myślę ze nawet po 6/7 godzin dziennie jestem po prostu maniak :D

Kontakt: forum :D
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/VerteN%2C/80.72.33.58:27275/

Edytowane przez VerteN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś dostałeś bana za kulturę, jak to określiłeś poniosło Cię, a moim zdaniem admina nie powinno ponosić ;)

- Obowiązkowo aktywne konto steam. Ty nie posiadasz takowego więc kolejny minus, wielu pewnie napiszę że dużo adminów nie ma konta steam i to jest złe, ale po co więcej adminów z ns'em?

 

@LOVASSS ogarnij proszę tem spam :)

Edytowane przez Frost`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

- NS

- kultura

- popraw aktywność 

- umawia się na wspólne plantowanie i rozbrajanie paki ;) (css_dust2 09:05 dzisiaj)

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym. 

+Aktywność nie jest zła 

+NS (No i co z tego? Sam jak zaczynałem byłem bez Steama. Myślę że dla niego żaden problem zakupić. Poza tym mamy 2 graczy bez Steama i grają.)

+Pomocny 

+Amx (Z tym nie ma problemu, mogę mu pomóc) 

-Musiałbyś popracować trochę nad słowami, i nie przeklinać ale bardzo rzadko Ci się to zdarza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okres próbny dla takiego Botka się należy :) 
+Aktywność dobra jest :)
+Lubiany  
+Amx (z chęcią pomogę )
+NS (sam nie mam i jakoś daję radę ) 
+ GT 
-Kulture poprawi ;) 
Mam nadzieję że dostaniesz tą szansę

Edytowane przez GalanonimAkaRanzlej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, GalanonimAkaRanzlej napisał:

@Drako co Ci nie pasuję w jego GT? :)

No nie wiem. Jakbym dał tutaj swoje podanie gdzie nie grałem 14-7 dni to byście dali tak samo? XD.

Jego aktywność jest 20 dni temu. Następnie przerwa na kilkanaście dni i znowu gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie jestem na nie, przed chwilą z kolegą sobie misje ustawiali za co zresztą dostali ode mnie bana.
Nie ma co się zastanawiać, podanie do zamknięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak ban masz 1 za kulturę, więc takie dziwne spostrzeżenie o tym, ale dzisiejsze misji zniechęciło mnie do dania jak na razie Ci szansy. Powiem też tak, godziny masz, ale grasz w kratkę 2 dni grasz 6 dni Cie nie ma, teraz ostatni tydzień jakoś pograłeś, ale i tak słabo. Sorry zrobimy, umówimy się tak. Pokaż że Ci zależy, pograj tydzień, nie rób głupstw, GT będzie dobre przez ten tydzień, wtedy otworzę podanie i zobaczymy co inni powiedzą. W tej chwili zamykam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...