Skocz do zawartości
hl 045

[ZAMKNIĘTY] bugi i problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami gdy jest malo ludzi na serwerze np 5 osob lider mapy to gosciu ktory nie gra tylko siedzi na spect i wedlug serwera ma 30 fragow. Ostatnio w lewym gornym rogu pojawila mi sie ta "tabelka" jak admin jakiegos gracza zbanuje no to po pojawieniu sie i po przeczytaniu kto zostal zbanowany zauwazylem ze ten gosciu nadal gra, a jak sie spytalem "ty czasami nie dostales bana?" napisal mi ze nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A który to mądry że wchodzi na aktywnym ? Nie można sugerować się samym nickiem trzeba sprawdzic SID i IP jeżeli ta osoba ma aktywngeo bana na amxbans to zrób ss nakrec demko i wstaw na forum . Tylko czekaj napisałeś że admin zbanowal gracza i wszedł ponownie to admina już nie było czy nadal był . Właśnie jak jest mało ludzi to się tak pojawia wystarczy wpisać w konsoli komendę i wyskakują Ci gracze i miedzy Nimi sa boty :D hehe .

@hl 045musisz takie rzeczy pamiętać Beucik Soberius Panczo wtedy mial admina bo ja napewno go nie dawałam. 

Edytowane przez Olka♡
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Olka♡ napisał:

A który to mądry że wchodzi na aktywnym ? Nie można sugerować się samym nickiem trzeba sprawdzic SID i IP jeżeli ta osoba ma aktywngeo bana na amxbans to zrób ss nakrec demko i wstaw na forum . Tylko czekaj napisałeś że admin zbanowal gracza i wszedł ponownie to admina już nie było czy nadal był . Właśnie jak jest mało ludzi to się tak pojawia wystarczy wpisać w konsoli komendę i wyskakują Ci gracze i miedzy Nimi sa boty :D hehe .

admin nadal byl (tak wgl to juz 2 razy takie cos zauwazylem) gracz dostal bana na 30 min ale nie pamietam nicku ani admina ani tego gracza pamietam tylko ze mapa to byla wiocha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, hl 045 napisał:

admin nadal byl (tak wgl to juz 2 razy takie cos zauwazylem) gracz dostal bana na 30 min ale nie pamietam nicku ani admina ani tego gracza pamietam tylko ze mapa to byla wiocha :D

Kiedy to było o której godzinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, PHONEX napisał:

Kiedy to było o której godzinie?

ohoho tak dokladniej to ci nie powiem moge ci tylko powiedziec ze w tamtym tygodniu a nie pomyslalem ze mogloby sie to jakos przydac wiec dokladniej ci niestety nie powiem :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, Olka♡ napisał:

A który to mądry że wchodzi na aktywnym ? Nie można sugerować się samym nickiem trzeba sprawdzic SID i IP jeżeli ta osoba ma aktywngeo bana na amxbans to zrób ss nakrec demko i wstaw na forum . Tylko czekaj napisałeś że admin zbanowal gracza i wszedł ponownie to admina już nie było czy nadal był . Właśnie jak jest mało ludzi to się tak pojawia wystarczy wpisać w konsoli komendę i wyskakują Ci gracze i miedzy Nimi sa boty :D hehe .

@hl 045musisz takie rzeczy pamiętać Beucik Soberius Panczo wtedy mial admina bo ja napewno go nie dawałam. 

na serio nie pamietam teraz bd wiedzial ze takie cos mi sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@hl 045 tworzysz tematy które ciężko zrozumieć. Jeśli widzisz kogoś na aktywnym robisz ss-a , podajesz w dziale http://multi-head.pl/forum/119-zgłoś-cheatera/ gdzie dajesz jego sid, dane i godzinę i wtedy banujemy delikwetna. Gadaniem takim twoim, do niczego nie dąży, tylko spamujesz postami co według mnie nie przynoszą sensu. Prośba, jeśli na prawdę widzisz problem itp. To opisz go dokładnie. A nie piszesz, jest bo jest ale kiedy nie wiadomo.- w skrócie. 

 

Zamykam dla niezbędnego spamu, myślę że autor zrozumie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...