Skocz do zawartości
Doman

Wywiad z prawdziwym kobieciarzem!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Dzisiaj pod lupę wziąłem kobieciarza, gamera i sumiennego ucznia. Zaczynajmy!

Doman

BobSON

Witaj Dawidku. Rozumiem, że wyrażasz zgodę na umieszczenie Twojego zdjęcia w tym artykule?

Hejka. Oczywiście.

ibyfjBI.jpg

Wywiad jak budowa domu. Zacznijmy od podstaw. Powiedź jak się nazywasz, skąd jesteś i co robisz.

A więc tak. Mam na imię Dawid mam 16 lat i pochodzę z małej wsi zwanej Cmolas i robię kupę. Chodzę do 3 klasy gimnazjum (Odpowiadam na kolejne pytanie. Tak boję się egzaminów ;_;)

Boisz się egzaminów. Po tym śmiem twierdzić, że nie jesteś z tych systematycznych, grzecznych i poukładanych uczniów. Zgadza się?

Oczywiście xD Unikam nauki zbędnych i głupich (wg. mnie) tematów jak tylko się da. Tych tzw. podstaw staram się uczyć na bieżąco.

 Każdy ma swoje podejście. Skoro rozmawiamy już o edukacji, gdzie masz zamiar pójść po gimnazjum?

 Po gimnazjum myślałem nad technikum. Tylko jeszcze nie jestem do końca zdecydowany jaki profil ;_;

Mechanik! ^^ Wracając jeszcze na chwilę do Twoich spraw prywatnych. Masz rodzeństwo? rodziców? psa? kota?

Rodzeństwo mam. Dwóch braci. Jeden 13 lat, drugi 11 miesięcy :D Rodziców też mam. (Nie zdradzę jakiej płci) Mój piesek wabi się "Luna". Kotów miałem dużo, lecz jak to one lubią "wiatr we włosach" ;_; 

Czy w Twoim życiu jest jakaś ważna kobieta? Ktoś, o kim myślisz na lekcjach, przerwach, w toalecie?

Oczywiście. Ma na imię Klaudia. Dla ciekawskich powiem, że jesteśmy ze sobą miesiąc :*

Co możesz powiedzieć o Klaudii?(Sporą część z nas to na pewno zainteresuje.)

 A więc tak. Jest blondynką z cudownymi zielonymi oczyma, niska ^^, z poczuciem humoru, pomocna i po prostu cudowna <3 *.* 

Co lubisz robić w wolnych chwilach? Samotne przygody w domu z rumakiem i papierem w ręku czy może coś innego?

 W wolnych chwilach tylko MG, a poza tym to spacery, gra w piłkę, siłownia. Nie kręcą mnie takie ,,zabawy". :D 

 Ile masz w bicku? Jaką masz ranga? Z kim spacerujesz?

hv23RLc.jpg

 Bica nie mierzyłem. Spaceruję głównie z moją lubą.

Jako dziecko niektórzy jedli czekoladę inni wsadzali kukurydzę w nos, a co Ty robiłeś?

 Ja? Ja uciekałem z domu i wciągałem białe kreski z takich śmiesznych soczków w proszku.^^ 

Jak reagowała mama na Twoje samozwańcze wyprawy po biały proszek?

Pamiętam to głównie z opowieści, tak więc raczej zamykała mnie w domu, lub nie pozwalała opuszczać podwórka. xD

 Widzę, że od najmłodszych lat była w Tobie dusza uciekiniera. Obecnie jesteś moderatorem forum. Poważna i odpowiedzialna funkcja. Liczysz na coś innego, więcej czy to Ci w zupełności wystarcza?

 Rangi na Multi-kupie są jak dobre oceny. Nigdy za wiele xD

 Ciekawie, ciekawie nie powiem. Jak znalazłeś się na tej ,,kupie"? Co Cię tu przyciągnęło? (poza zapachem)

Moja przygoda z MH (forum) rozpoczęła się we wrześniu 2013 roku. Założyłem wtedy konto i złożyłem podanie na najlepszy wtedy serwer jaki był (Cod 800 Pozdrawiam Satanka :*).Później jakoś się tak potoczyło, że zacząłem coraz więcej zaglądać na forum i tak oto jestem tutaj. :) 

A jakie gry najbardziej lubisz Dawidku? Strategie, wyścigi?

 Z małymi przerwami od 2014 League of Legends. Oczywiście CS 1.6, Minecraft( @Ripton)

Co możesz powiedzieć o sobie w kwestii muzycznej? Miałeś kiedyś marzenie żeby zostać wokalistą?

Biorąc pod uwagę to jak śpiewam myślę, że wokalista ze mnie marny by był, ale chciałem kiedyś zostać perkusistą. Lubiłem to.

A jakiej muzyki słuchasz? Pop, jazz, disco polo?

Pop, jazz owszem, ale to ostanie odpada. Muzyka disco polo mi się strasznie nie podoba.

Dlaczego żywisz niechęć do polskiej muzyki?

Nie podoba mi się przesłanie tych piosenek, ich budowa oraz ogólne wrażenie. Są to piosenki płytkie i denne.

Będąc małym niektórzy marzyli o zostaniu kosmonautą, lekarzem, doktorem, woźnym.O czym Ty marzyłeś za czasów dzieciaka?

Będąc małym bardzo lubiłem grać w koszykówkę. Często oglądałem mecze, kibicowałem, ale z czasem straciłem do tego zapał.

Skąd się wziął pomysł na nick ,,BobSON"?

Szczerze to całkiem przypadkiem. Kiedyś siedząc w oknie gry counter strike nie wiedziałem jaki nick wpisać. Z początku napisałem,,Bob", ale to było dosyć przeciętne. Pokombinowałem nieco i tak po przeróbkach, obróbkach i zamianach liter powstał nick ,,BobSON".

Czy jest coś, co zawsze chciałbyś zrobić? Jakaś rzecz, albo ktoś, komu chciałeś coś powiedzieć/zrobić?

Od małego lubiłem innymi zarządzać. Zostało mi to po dziś dzień i chciałbym wozić panie z punktu A do punktu B. Krótko mówiąc chciałbym być alfonsem. Praca dobrze płatna, można miło spędzić czas więc jest supi. ^^ 

Każdy ma jakieś upodobania. Zbliżamy się ku końcowi. Chciałbyś kogoś pozdrowić? Zaprosić do współpracy?

Oczywiście :D Pozdrawiam Ciebie, @Th3End, @Born To Kill, @VEX`, @Idealna Bania@ProSatanek, @Ripton, @DaNoN^^, @happy@señor@Gustaw99(żeby w końcu przeczytał) i @Missia.

Dziękuję Ci za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No gdybys mnie nie pozdrowil to bys byl walony na tsie :sheep: 

Dodam ze Boobson jest homoseksualista, sam nawet sie przyznal na tsie. Cos tam nawet wspomnial o dotykaniu w nocy i o swoim ojcu ale nie jestem pewien.

Wywiadzik bardzo fajny, nawet ciekawa osoba. Propsy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak średnio bym powiedział, tak średnio... :D Średni wywiad, średnia osoba, średnie pytania i poniżej średnie odpowiedzi. :D A tak na poważnie to super wywiadzik, całkiem sporo się dowiedziałem o tej popularnej Bobsonowej desce :kappa: Ciekawe, rozbudowane pytania, jednakże odpowiedzi nie powalają. Ogranicz ten proszek, przez co nadużywasz "xD" bo za dużo "xD". :D  Super! Podobało mnie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najs fotoszop grubasie. :* 

No wywiad dobry, brakuje kilka przecinków i popraw te "Powiedź". Powiedź jak się nazywasz, skąd jesteś i co robisz.

Plusomira dam, jak bd mogła. (limit) xD 

 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiedziałem, że taki kulturysta z ciebie Dawid :kappa:

Oczywiście bardzo ciekawy wywiad i dziękuję za pozdrowienia. :beer:

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo ładny wywiad, wszystko ładnie, estetycznie opisane, aczkolwiek za krótko! Chciałabym zwrócić uwagę na kolory, które moim zdaniem są bardzo dobrze dobrane. Oby tak dalej! :D 

Dziękuję za pozdrowienia @BoobSON :wub:  Daje łapkę za fotki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...