Skocz do zawartości
~MiyaGu*

Wywiad z Mentosem

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @Mentosik..

 

Jula

Mentosik

 

Witaj Mentosik. Zgadzasz się na udział w wywiadzie?

 

mentos.thumb.jpg.bfb506c4bb8a012d7efeea637c051f20.jpg.6e2ef82464616eabad1262f926f3b3d5.jpg

Hejka. Jasne, że się zgadzam.

Więc standardowo. Mógłbyś się nam przedstawić?

Mam na imię Łukasz, lat 16. Uczęszczam do 1 technikum, moim kierunkiem kształcenia, jest technik-informatyk. Póki co nie szukam maniury. Pochodzę z małej miejscowości, która nosi nazwę Świnna (nie świnia). Znajduje się ona w województwie śląskim. 

Napisz czemu wybrałeś kierunek technik-informatyk? 

Wybrałem ten kierunek, ponieważ w pewien sposób chce być samowystarczalny. Nie wiąże żadnej przyszłości z tego typu kierunkiem.

Jakie są Twoje plany na przyszłość?

Na pewno moją wymarzoną pracą jest..... Strażak zawodowy. Spytacie dlaczego, a więc już tłumaczę. Od małego byłem zainteresowany wozami strażackimi itd. Póki co znajduję się w MDP (młodzieżowa drużyna pożarnicza), czyli póki co jeżdżę tylko na zawody strażackie, które odbywają się raz w roku :v. Syrena wyje, mentos pedałuje do straży i jedzie za strażą. Lubię pomagać drugim osobom, które potrzebują czyjej pomocy, praca jest bardzo dobrze płatna, każdy strażak jest lubiany. (nie to co policja )

osp.jpg.d7eaba7ed549d87a24852bbdeb23fb19.jpg

 

Co lubisz robić w wolnym czasie?

Na pewno lubię popykać w cs'ka, paladinsy. Lubię także grać w piłkę nożną, kiedyś nawet grałem w klubie piłkarskim, ale za dobrze grałem. 

Mógłbyś napisać czemu nie grasz już w klubie?

Nie gram już w klubie, ponieważ nie miałem już czasu na tego typu ""zabawy"". Tutaj zamieszczam swoje klubowe zdjęcie. Jestem drugi od lewej. Ten z długimi włosami. xD 

gorczek.jpg

 

Jest coś ciekawego, co można zwiedzić w Świnnie?

Szczerze powiedziawszy nie ma nic ciekawego. Kaczki nam chleb rzucają, więc nie jest kolorowo. Obok Świnnej znajduje się miasto Żywiec, dla każdego piwosza, jest to znana nazwa. Żywiec = Galerie, kina, baseny, kebaby, pizzernie, kręgielnie, restauracje, mc'donaldy i smog, mino to @Malu i @Ania ;) zwlekają z wizytą :vvvv

Gdybyś miał możliwość, to wyprowadził byś się do innego miasta/państwa?

Może głupio to zabrzmi, ale chciałbym wyprowadzić się do Czarnobyla ( na jakiś czas). Nie wiem dlaczego, ale historia tej elektrowni, bardzo mnie ciekawi. Pozwiedziałbym elektorownie od zewnatrz, jak i te opuszczone budynki.

Jakie jest Twoje zdanie na temat konfliktu na Ukrainie?

Jest ono wielkim nieporozumieniem. ( Nieporozumieniem, jest mój brat Tomasz :v)

Co sądzisz o uchodźcach w Europie?

Wyobraź sobie, że jesteś w klatce z 1000 wężami i skąd masz wiedzieć, który Cię ugryzie? To samo sądzę o uchodźcach.

Mógłbyś napisać coś więcej o swoim rodzeństwie?

Tomasz- patologia na kółkach, żyje by uprzykrzyć komuś życie (sqn, malu, ania coś o tym wiedzą :v), Marta- bliźniaczka starsza o 45 minut. Mateusz- 22 lata stary, ale głupi :v

Jaki byłeś zza czasów dzieciństwa? Łobuz czy aniołek?

W gimbie byłem dzikusem nie do opanowania xd. Zawsze pod koniec roku miałem -400pkt za zachowanie :vv i kończyłem z zachowaniem odpowiednim :v. Palenie, picie coś nie dla mnie :>.

Jaki był Twój największy przypał?

Hmm największym przypałem było wyjście na daszek szkoły xD. Łatwo było wejść na niego przez daszek, więc czemu nie. W połowie daszku siadłem i oglądałem smog, aż tu dyro wchodzi do klasy xD.

Jaki jest Twój lubiany i mniej lubiany przedmiot w szkole?

Lubiany- PUTK (pracownia urządzeń technologi komputerowej),a mniej lubiany - matematyka.

Przejdźmy do rzeczy związanych z CS'em i forum. Napisz, skąd się wziął pomysł na Twój nick "Mentosik"?

Jest, to w 100% szczera historia. Grałem wraz z kolegą w Dota 2 i tam należało wpisać swój nick, więc pomyślałem sobie Mentosik fajnie brzmi, więc czemu nie.

Napisz, jak znalazłeś się na forum?

Niestety, nie pamiętam jak się tutaj znalazłem, ale wiem, że na pewno nie był to przypadek.

Rozumiem, rozumiem. Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter Strike?

Pamiętam jak pożyczałem płytę do cs'a 1.6. Gdy grałem na boty mama wbiła mi do pokoju, złamała płytę, usunęła kantera i powiedziała mi, że jestem jeszcze na to za młody :v. Cs'a:go polecili mi koledzy i takim oto sposobem mam w niego 1600h i rangę: LE

Mógłbyś wypisać wszystkie rangi, jakie miałeś na forum?

Rangi jakie miałem, to:  Admin cod 400, Admin odd2#2, Redaktor Fanpeg'a, Redaktor Naczelny Fanpeg'a, UBTeam, Support Admin i Opiekun CS GO MOD#3.

Czemu zrezygnowałeś z tych rang?

Głównie rezygnowałem przez brak wolnego czasu, którego nie miałem za dużo. 

Jakie masz plany dotyczące forum?

Na pewno chciałbym awansować na moderatora forum, ale jak każdy z nas wie nie jest to łatwy kawałek chleba, mimo to chciałbym spróbować swoich sił w tej randze. Broń Boże nie jestem łowcą rang!

Co sądzisz o nowym stylu forum, oraz nowym wyglądzie szablonów?

Obecny styl jest wporządku, wraz ze sqnem czuwamy, aby usterek/problemów było, jak najmniej. Technicy coś o tym wiedzą.  

Co byś zmienił na forum?

Na pewno zmieniłbym podejście niektórych osób do tego forum, chodzi mi o warny, które są dla mnie "żałosne". Czasami za śmieszkowanie dostaniemy warna (trochę dystansu nikomu nie zaszkodzi).

Kończymy wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić, coś dodać?

Chciałbym pozdrowić: Ciebie kochana Julio, @Missia, @Malu, @SQNFUN, @Ania ;), @Freezu i @LOLSON. Jeżeli kogoś zapomniałem przepraszam. Dzięki za wywiadzik. 

Dzięki za pozdrowienia. Również dziękuję za wywiad i życzę miłego dnia!  

Dziękuję, wzajemnie!  

 

 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek

No no wywiadzik miód malyna i orzeszki ;p chyba najbardziej ciekawy wywiad jaki czytałem ;D + leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...