Skocz do zawartości
Medusa

[ODRZUCONE] Podanie Medusa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Medusa
Wiek:20
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie w byciu Adminem mam spore grałem już tu na paru serwerach widać nawet po starym nicku :) ,że się grało i konto założone w 2015 roku :) także sądzę ,że warto by było wrócić na stare śmieci :P
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10
Staż w CS-sie: Około 6/7 Lat :)
Steam / NonSteam: Niestety już NonSteam
Dlaczego Ty: Dlaczego ja trudne pytanie :P chciałbym powrócić na stare śmieci oraz serwer kompletnie mi się spodobał oraz ludzi mili chodź czasem jest parę spin na serwie ale staram się jak mogę :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 10 rano chodź gram w sumie ciągle :D
Kontakt: Kontakt najlepiej na PW na forum :)
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Medusa/80.72.33.58:27275/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. 

+Wiek

+Amx

+GT 

+Aktywny 

+Nie wdaje się w kłótnie 

+Staż 

-Jedyny problem to że nie masz Steama :| Ale myślę że zakupienie to żaden problem :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę następny ogarnięty gracz się stara o Admina :)  i bardzo dobrze . A więc tak :

 

Wiek  (+)

Staż  (+)

Lekki  (-)  że nie masz steama 

Doświadczenie  (+)

GT  (+)

Micro posiada

Mało razy z tobą grałem , w sumie to może ze 2 raz dzisiaj , ale widziałem że nie wdajesz się w konflikty z graczami , info dajesz itd w sumie nic więcej do dodania nic TYLKO BRAĆ  !!!

 

JESTEM NA TAK !!!!   POWODZENIA :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

+Staz dobry

+Wiek jest

+ GT dobry

+Doświadczenia także jest

Mam nadzieje ze dostaniesz szanse aby zostać na serwerze adminem :> Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niech będzie na Tak

-Aktywny

-Kultura

-GT no tydzień gra, ale każdemu dać szansę trzeba, nie można nikogo po GT skreslać.

-Wiek

Na nie, po tym co cfg, zdanie zmieniam. Widać, że banowałbyś od razu kogo popadnie.

-Te argumenty zostają, po za kulturą.

natomiast na minus brak steam. Admin powinien mieć steam moim zdaniem i uważam, że ktoś bez steam nawet nie powinien pisać podania.

-Zachowanie niezbyt miłe, szczególnie w stosunku do młodszych graczy. Owszem nie używasz wulgaryzmów, ale chamski jesteś czasami :)

 

 

20170329093912_1.jpg

Edytowane przez Drako
Zmieniam zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozśmieszaj mnie. Ty i admin a zachować się wobec cheatera nie potrafisz? Pisałeś raz na u@ i tyle starczy czytać potrafię.

Później pisałeś na say'u normalny. ; ) Dostałeś kicka i jeszcze straszyłeś mnie skargą. To czekam na skargę.

A w tym podaniu jestem na NIE.

Tutaj ss;a ładnego mam.

medusa.jpg

@eNt. To Ja Jak bym mógł. To bym po prosił linka o GT. Nie przypominam sobie Ciebie na serwie a z tego co pamiętam osoby które nie grają nie mają prawa się wypowiadać w podaniach c:

Edytowane przez exe.cfg [^]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.03.2017 o 15:26, Drako napisał:

niech będzie na Tak

-Aktywny

-Kultura

-GT no tydzień gra, ale każdemu dać szansę trzeba, nie można nikogo po GT skreslac.

-Wiek

Na nie, po tym co cfg, zdanie zmieniam. Widać, że banowałbyś od razu kogo popadnie.

-Te argumenty zostają, po za kulturą.

natomiast na minus brak steam. Admin powinien mieć steam moim zdaniem i uważam, że ktoś bez steam nawet nie powinien pisać podania.

-Zachowanie niezbyt miłe, szczególnie w stosunku do młodszych graczy. Owszem nie używasz wulgaryzmów, ale chamski jesteś czasami :)

 

20170329093912_1.jpg

Przepraszam ,że wypowiadam się w moim podaniu :) ale muszę drogi kolego co ty dajesz za ss wogóle obraziłem kogoś tam kultury nie mam ? to już nikt nie może napisać za przeproszeniem ,że wku****y jest ? i piszesz o steamie ;) nie raz są ludzie bardziej aktywni i ogarnięci bez steam niż ci z steam uwierz :) a STEAM NIE SZTUKA KUPIĆ ... i co do zachowania wspominając jakoś na serwerze ludzie mnie lubią grasz na serwerze zaledwie 12h ... i się wypowiadasz żałosne :) pozdrawiam Medusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, KATSU napisał:

Na Tak: 

- Wiek

- Staż

-AMXX

Powodzenia Medusa ;)

Po co ty sie tu wypowiadasz skoro nie grasz na tym serwerze, nabijasz tylko posty !!!  Co do podania można dać szansę

+wiek

+wydaje się ogarnięty

jeden - to brak steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Medusa nie chodzi o to czy ktoś jest ogarniety czy nie w kwestii steam. Tylko o to, że to podstawa kontaktu między admami. Aktualnie nie mamy opiekuna choć mam nadzieję że TomaSS niedługo się tym zajmie ale w razie jakichś pytań - najszybsza droga to steam a brak jego znacząco utrudnia kontakt a co za tym idzie pełnienie funkcji. mnie osobiście bardzo drażni jak chce coś przekazać adminowi a nie ma steam- brak jakiegokolwiek kontaktu.

+ wiek

+ ogarnięty

+ GT

+ staż

+ AMXX

- STEAM

 

Póki co na nie z powodu podanego wyżej. Piszesz, że 'to nie sztuka zakupić steam' i masz rację. na allegro wczoraj widziałem za 20zł steam ze wszystkimi wersjami CS :) sam kiedyś kupiłem za 10zł z 2 wersjami CS i wszystkimi Half'ami. Bedzie steam- będzie TAK.

 

Edytowane przez LEON3k :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko ładnie spoko ale w wymaganiach jest obowiązkowe aktywne konto steam, a z tego co widzę nawet nie ma jak tego pominąć skoro reszta adminów spełnia to wymaganie.

Ogarnij steam i zapraszamy ponownie z podaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...