Skocz do zawartości
BaronTHC

[ZAMKNIĘTY Głosowanie na trzecią mapę

Powrót COD 301+BF4  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Powrót COD 301+BF4

    • Tak
      8
    • Nie
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do głosowania w ankiecie, mapa będzie dodana pierwszego kwietnia.

Oddane głosy liczą się jedynie w ANKIECIE !

Edytowane przez BaronTHC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmiana planów, trzecia nowa mapa zostanie dodana jak najszybciej ze względu na bardzo słabą aktywność na mapie de_nuke. Głosowanie zostanie zakończone pierwszego dnia nowego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. #URLOP To są ESL mapy, no moze po za nuke które jest wgrane. Chodzi mi o to, żeby ludzie sami mogli wybrać co chcą grać i żeby potem nie było do mnie pretensji czemu wgrałeś tą mapę i ciągłych  niekończących się pytań itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sercem jestem za trainem, ale ludzie niestety nie lubią tej mapy.
Dlatego głos poleciał na mirage'a - trochę mała jak na tyle slotów ale zdecydowanie bardziej pozytywnie odbierana, z chęcią wpadnę na serwer jeśli przejdzie.

Z tuscana ludzie też wychodzą, nawet na serwerach tp.

Edytowane przez Nati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem od starszych stażem graczy u nas Serwer był przewidziany  ONLY DD2/INFERNO dodanie 3 mapy(nuke)  zepsuło ten klimat co i zmniejszyło liczbę graczy (nie wiem po ponownym dodaniu bo nie miałem zbytnio czasu się przyjrzeć ) i obym się mylił ze za zmiana 3 mapy na inna nie przyniesie jeszcze bardziej spadku liczby graczy osobiście właśnie przyciągnął mnie system dd2 inf i dla tego spodobał mi się ten serwer,   szkoda że pierwotna forma serwera zostaje zmieniona,lecz mam nadzieje baron,że wiesz co robisz i że graczy na serwerze nie ubędzie ;) 
Z poważaniem Xiaulin :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Xiaulin napisał:

Z tego co wiem od starszych stażem graczy u nas Serwer był przewidziany  ONLY DD2/INFERNO dodanie 3 mapy(nuke)  zepsuło ten klimat co i zmniejszyło liczbę graczy

Oryginalnie mod był DD2/INF i tak długo hulał w tej postaci, w zasadzie był 2-3 najlepszym serwerem sieci, co potwierdzi choćby @Jellyfish.. To był jeden z bardzo niewielu serwerów które nie było modem DD2/INF/NUKE i to powodowało że był rodzynkiem. A potem przyszły gorsze czasy kiedy część adminów wyleciała za pajacowanie i następstwem tego był spadek ilości graczy (poniekąd aktywnie na to zadziałali zdegradowani nawołując do zmiany serwera i utrudniając grę gdy nie było adminów). A potem jeszcze doszła 3 mapa i serwer utonął w potoku podobnych serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety to jest fakt, jak też gram na tym serwerze juz z 2 lata właśnie dlatego, że było to dd2/inf najbardziej odpowiadająca mi opcja. Obawiam się, że dodanie jakiejkolwiek trzeciej mapy, spowoduje spadek graczy, ale ja już wypowiadałem się na ten temat wielokrotnie. Ludzie jednak wolą uczyć się na swoich błędach niż na cudzych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przede wszystkim widzę zależność między mapami dd2 oraz inf. Są to najbardziej popularne mapy i liczące się zainteresowanie graczy.

de_nuke jest ciężką mapą, jak train więc myślę że jej też nie powinniśmy brać pod uwagę.

Najlepszym rozwiązaniem bedzie losowanie mapy przez graczy i dlatego muszą być conajmniej 3. (aztec, tuscan oraz mirrage)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie wiem co to za tradycja, co nowy opiekun to by mapy dodawał.. to jest dd2/inf i niech nim zostanie. Wiele było prób zmiany map na tym serwie i mam nadzieję, że tym razem również to nie przejdzie. Oczywiście bez urazy, ale takie pomysły nie podniosą statystyk serwera . I myślę, że nie jedna osoba tak uważa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamiętam ile niezliczonych razy była mowa o trzeciej mapie, że kiedy w końcu ona będzie. Nawet jak jeszcze byłem tylko adminem to prawie codziennie ktoś się o to pytał i upominał. Ja już zostało dodane nuke serwer niby podskoczył w rankingu o te 310 oczek, ale co z tego skoro spadła grywalność na tej mapie do zera i praktycznie na całym serwerze. Jeżeli nowa trzecia mapa się nie przyjmie wrócimy do starego cyklu only dd2/inf.  Tak to jest, czego byś nie zrobił to i tak komuś jest źle i nigdy się nie dogodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ilu graczy tyle opinii będzie, każdy by chciał to co dla niego najlepsze. Dlatego myślę że pozostanie przy tradycyjnym dd2/inf w zupełności wystarczy, dwie najpopularniejsze mapy które odpowiadają dużej ilości graczy.

Jak weszło tylko nuke to tyle osób zrzędziło że po co a na co a czemu ta a nie inna.

Nie ma co na siłę uszczęśliwiać ludzi i pozostać przy oryginalnej koncepcji myślę.

Pozdrawiam.

Skipper

 

Edit: Głosuje na de_dust :luz:

Edytowane przez xxxpredoxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a co myslicie nad czyms takim, zeby bylo grane dd2 pozniej inferno i przy koncu mapy bylo glosowanie na mape  np: nuke, train, tuscan, wg mnie dobry pomysl i moglby on wypalic bo wtedy sami gracze sobie wybieraja co chca zagrac ;) 

Pozdro. Snejku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może od razu zrobić Serwer ffa2, zamiast dd2 inf ...
Na starym forum był ten temat poruszany i sami s@ nie pamiętam happy chyba pisał że na Serwerze nie ma opcji aby dodać inne mapy .Przez takie zmiany serwer straci swoją unikatowość  i będzie tylko kolejnym z wielu .
Popieram @Jellyfish.
Ps. Jeżeli gracze mają ochotę na więcej map , JEST na naszej serwerowni już odpowiedni serwer i dla takich osób 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


masz racje, ale ta 3 mapa dobierana na jakis okres to tez bezsens, juz lepiej zrobic tak jak ja mowilem :) a jak grasz dluzej to sie nudzi only dd2 i inferno w kolko, chyba ze wydluzyc lekko czas mapy bo jak na dwie mapy to jest wg mnie za krotko troche :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak ja tutaj zawitałem na serwerze było DD2/INF/NUKE dość długi czas, później po pół roku mapa naukę została usunięta, nie mam pojęcia z jakiego powodu ponieważ grywalnosc na naukę była bardzo dobra. A wiec po usunięciu nuke sporo graczy się pytalo mapę nuke było wiele tematów o tym, teraz gdy wróciło nuke znowu jest źle. Wszystko musi się przyjąć każdy narzeka na nowości, zapewne jak by została znowu usunięta to znowu było by miliony tematów o powrocie naukę. Moje zdanie jest takie niech zostanie DD2/INF/NUKE. 

A co do tego ze przez ta mapę dużo osób odeszło to bzdura, ponieważ na duscie czy inferno również mała grywalnosc wiec nie zganiajcie na naukę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zeby nie bylo, ze kazdy teraz czysty i nikt nie chcial nuke to osobiscie bylem za tym zeby zostala dodana ta mapka, ale nie sadzilem, ze az tyle osob jej zwyczajnie nie lubi. Ale wg mnie to nie glowna przyczyna slabej frekwencji ostatnio, bo kiedy zaczynalem tutaj grac w lipcu/sierpniu to nuke jeszcze nie nie bylo, dopiero jakos 2 tygodniu pozniej zostala ta mapka wprowadzona i dobrze pamietam, ze cale 3 mapy na okraglo byl pelny serwer. Jak dla mnie dobra opcja jest to co napisal pare komentarzy wyzej h4x lub po prostu powrot do bazowej wersji only dd2/inf. To tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie, a mianowicie czy  coś będzie robione w tym temacie dalej? Czy po rezygnacje Op dd2 inf ten temat będzie rozwinięty czy zamknięty? 
Mozę po prostu przywrócić dawny system dd2/inf lub  tak jak było jakiś czas temu system dd2 inf/dd2 inf nuke/dd2 inf/
Co o tym myślicie ,proszę o jakieś informacje  @happy, @SUNN., @Malu @aquax
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...