Skocz do zawartości
Eli

[ZAAKCEPTOWANE] Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Eli
Wiek:43
Doświadczenie (w byciu adminem):tak
Znajomość AMXX (W skali 1-10):    9
Staż w CS-sie: 9000h
Steam / NonSteam: Steam[STEAM_0:1:20143401]
Dlaczego Ty:Bo kiedyś tu miałem
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 5h
Kontakt:e-male
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/eli/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Podanie Kaina zostało przyjęte i wydaje mi się, że jest już wystarczająca liczba adminów.  

3 godziny temu, Eli napisał:

Dlaczego Ty:Bo kiedyś tu miałem

nie jest dla mnie żadnym argumentem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry Eli, ale niestety jestem na nie. Masz swoje lata, a zachowujesz się czasami jak dziecko. Odkąd pamiętam te Twoje CZĘSTE odzywki do innych graczy świadczą coś o Tobie (szczególnie te po nieudanym rzucie fb od kolegi). Popracuj nad zachowaniem i wtedy napisz jeszcze raz podanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

Gdy miałeś admina były tylko problemy, skargi, wyzywanie graczy gdy Cię zabijają, na forum nie wchodziłeś, na skargi nie reagowałeś. Proponuję się zastanowić nad tym kandydatem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.03.2017 o 14:59, MemesiO napisał:

Na tak, płacze jak ja, dre się jak ja. Adminów nigdy nie za mało.

Cele wykonuje, regulaminu przestrzega.

Adminów nigdy za mało wiec brać wszystkich jak leci,  nie?  Wybór adm na jakość nie ilość.  Jeżeli chodzi o Eli to adm się nie nadaje,  płacz z byle powodu. Na serwie jest 30 osób w drużynie po 15 losowych osób,  nie zgranych i nie grywajacych ze sobą na codzień wiec chyba jasne jest, że w ciągu dnia ktoś tego flesza walnie na ryj w takiej sytuacji trzeba się wykazać opanowaniem, a nie reagować wybuchowo. Pozatym Eli jest znany na servie z płaczu :-)  Jak Eli wchodzi na serwer to odrazu każdy ma banana na mordzie. Lubie Cię Eli bo poprawiasz chumor i jest zabawnie na servie gdy grasz hehe ale na adma się nie nadajesz. Przynajmniej na chwile obecną. 

Edytowane przez FremiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.03.2017 o 10:43, FremiK napisał:

Adminów nigdy za mało wiec brać wszystkich jak leci,  nie?  Wybór adm na jakość nie ilość.  Jeżeli chodzi o Eli to adm się nie nadaje,  płacz z byle powodu. Na serwie jest 30 osób w drużynie po 15 losowych osób,  nie zgranych i nie grywajacych ze sobą na codzień wiec chyba jasne jest, że w ciągu dnia ktoś tego flesza walnie na ryj w takiej sytuacji trzeba się wykazać opanowaniem, a nie reagować wybuchowo. Pozatym Eli jest znany na servie z płaczu :-)  Jak Eli wchodzi na serwer to odrazu każdy ma banana na mordzie. Lubie Cię Eli bo poprawiasz chumor i jest zabawnie na servie gdy grasz hehe ale na adma się nie nadajesz. Przynajmniej na chwile obecną. 

Czytaj ze zrozumieniem, adminów nigdy nie za wiele, nic nie pisałem o ty, żeby brać jak leci. Tylko obaliłem powód kolegi wyżej. 

Co do "płaczu", to powinienem stracić adma w natychmiastowym tempie.

Nigdy nie miałem piątki z języka ojczystego, ale "pozatym", "servie", "chumor", "odrazu"? Przeglądarka poprawia lub wyświetla błędne wyrazy, korzystajcie z tego.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrozumiałem co napisałeś i to doskonale.  Co do płaczu to twój płacz a kandydata różni się.  

Tez z jęz nigdy piątki jak widać nie miałem wiec dzięki za poprawkę, postaram się zapamiętać na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pewne obawy co do Twojej kandydatury ale postanowiłem dać Ci szansę na udowodnienie że od ostatniej kandydatury się poprawiłeś jako admin. Oczywiście z tego względu przyjęty zostajesz na 2-tygodniowy okres próbny, muszę zobaczyć jak po tej przerwie będziesz pracował na serwerze/forum.

Zaraz dodam Ci rangę i będziesz mógł się zapoznać z tematami w dziale admina (globalnym i DD2 #1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...