Skocz do zawartości
Mirabi

Propozycje na serwery

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Lubię kiedy wszystko jest idealnie perfekcyjnie zrobione. Dlatego też często piszę propozycje. Będziecie musieli się przyzwyczaić ^^ Dobra to ja zaczynam, bo dużo tego będzie :)

 

* Plugin od RoundSoundów - najlepiej jakby był to ten sam na każdym serwerze. Proponuję, żeby był dostępny pod następującymi komendami:

"say /roundsound"

"say_team /roundsound"

Tylko pod tymi dwiema komendami.

 

* Plugin od Info po śmierci - również nalegam, żeby był ten sam na każdym serwerze na którym jest to wymagane [PODKREŚLAM: NA SERWERACH NA KTÓRYCH JEST TO WYMAGANE], a nie np. na Only AWP. Nie rozumiem po co tam jest ten plugin. Proponuję także, żeby był pod tymi komendami:

"say /rs"

"say_team /rs"

"say /resetscore"

"say_team /resetscore"

"say /reset"

"say_team /rs"

 

* MOTD od VIPów - najlepiej, żeby było w nowoczesnym stylu, i na każdym serwerze z tym pluginem takim samym stylem, lecz ze zmianami zależnie od przywilejów (czyt. dodatków dla VIPa) na serwerach.

 

* Komenda przenosząca na inne serwery MH.pl - plugin przydatny, najczęściej dla adminów więcej niż jednego serwera. A więc proszę o aktualizację pluginu, dodanie go (czyt. danego pluginu) na każdy serwer. Niech będzie dostępny pod tymi komendami:

"say /serwery"

"say_team /serwery"

"say /serwer"

"say_team /serwer"

"say /servers"

"say_team /servers"

"say /server"

"say_team /server"

"say /s"

"say_team /s"

 

* Oczyszczenie serwerów ze zbędnych pluginów - chodzi po prostu o usunięcie niepotrzebnych pluginów i naprawienie różnych błędów (np. podczas wejścia na serwer Only AWP otwiera mi się automatycznie menu, nie wiem dlaczego, albo usunięcie pluginu od info na serwerze Only AWP  - trochę dziwne to jest, że takowy plugin jest na tym serwerze.

EDIT: Jeszcze proponuję wgrać przenikanie na każdy serwer, oraz Ping Kicker.

Mam nadzieję, że rozważycie te propki. Nie wiem czy dobry dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie wątku. Dziękuję i pozdrawiam

 

Mirabi

Edytowane przez mirabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że nie grasz na naszych serwerach za często. Większość twoich propozycji już jest. Jedyna słuszna opcja to dodanie: /serwer

Edytowane przez Mentosik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.03.2017 o 16:47, mirabi napisał:

Plugin od RoundSoundów - najlepiej jakby był to ten sam na każdym serwerze

Wykonalne ale problematyczne - na części serwerów lepiej działa inny plugin, na innych serwerach jeszcze inny (np. na GO modach jeśli dobrze pamiętam altendroundsound crashował, natomiast na DD2/INF itp. działa wybornie).

Dnia 26.03.2017 o 16:47, mirabi napisał:

Komenda przenosząca na inne serwery MH.pl - plugin przydatny, najczęściej dla adminów więcej niż jednego serwera. A więc proszę o aktualizację pluginu, dodanie go (czyt. danego pluginu) na każdy serwer.

Według mnie zbędne, bo wpisując /serwer i tak jest więcej klikania niż przejście na serwer przez menu CSa (tym bardziej że Support Admini są tylko na steam).

 

Dnia 26.03.2017 o 16:47, mirabi napisał:

Oczyszczenie serwerów ze zbędnych pluginów

Dlatego ww plugin nie został wgrany ^ ^' Reszta serwerów jest regularnie sprawdzana pod tym kątem (prócz GO MODów - póki co FireMachine i Aquax je szlifują i oni się nimi zajmują). Oczywiście, nie mówię tutaj o serwerach gdzie jest Opiekun - to oni muszą dbać o ten porządek i potem są z tego rozliczani.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...