Skocz do zawartości
MeGusta

[ODRZUCONE] Shoter Na Admina??

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:
- Wchodzenie raz dziennie na forum;         TAK  co chwilę 
- Minimum 16 lat; 17 ^^(Panowie 17 lat żeby nie było) 
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; Spędzam czasem po 18 :D 
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; Tak 
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; Jestem najlepszy więc przykład daje :D 
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; Rozumiem 
- Minimum 30h przegrane na serwerze;  Jest bo (-10h Premium)
- Obowiązkowo aktywne konto steam; A no jest 
- Posiadanie mikrofonu; Zakupiłem specjalnie na ten serwer. :P 

Wzór podania:
Nick: Shoter
Wiek: 17 
Doświadczenie (w byciu adminem): 9/10 ( Jestem Adminem DD2+DM ) 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 
Staż w CS-sie: 5-6 lat 
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty: Ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze , pomagam jako członek (UBT) jeśli jest to potrzebne , zgłaszam dużo na u@ jeśli trzeba , jestem bezkonfliktowy , wiadomo czasem emocje pójdą i padną słowa ( k... itd. ) bo mnie zabiją :D , Dodatkowe rączki się przydadzą na serwerze , młody ^^ Ogarnięta mordeczka , i botek ODD2#2 :P
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Powiem tak wyrabiam 2 tygodniówkę w UBT , tygodniówkę na DD2+DM , i tutaj tak tygodniowo 15h , po 2-3 godzinki dziennie gram. 
Kontakt: ( @Danke:*#URLOP Telefonicznie , FB , steam , forum ) reszta forum , steam , nie którzy fb 
Link do GameTracker'a:    https://www.gametracker.com/player/ShOter/80.72.43.106:27032/

Dziękuje  liczę na miłe komentarze  , oczywiście godzinki nadrobię bardzo szybko :(^^ 

Edytowane przez MeGusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak

+Aktywny 

+Steam 

+ Zgłasza na u@

- Godziny, ale myślę, że w twoim przypadku jesteś w stanie dobić je jeszcze dziś :D

Brać tego Batona :)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W UBT sprawujesz sie dobrze, ale martwi mnie czy dasz rade rozłożyć czas tak, aby wyrobić tygodniówki na dwóch serwerach do tego dochodzą obowiązki w UBT. Jeśli dasz radę to nie mam nic przeciwko, tylko nie chce żeby było coś kosztem czegoś. Skoro dobrze to sobie przemyślałeś to życzę powodzenia i masz moje tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W ubt dajesz radę sobie, ale tak samo jak @BeZzi bałbym się czy dasz radę na 2 serwerach wyrabiać tygodniowe skoro składasz podanie to pewnie wzięte pod uwagę było to z twojej strony więc.

Jestem na Tak:

+Rozpoznaje oszustów (cziterow)

+Aktywny 

+Staż

+AMX

+Steam

-Ten jeden dzień słabo wygląda na wykresie z minut przegranych a tak to fajnie. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

A dlaczego?

Nie poradzisz sobie z tygodniówką, już było wielu którzy obiecywali że wytrzymają dłużej niż 3 tygodnie, a po tych 3 tygodniach już ich z nami nie było.

Jeśli chcesz się wykazać graj więcej na serwerze, nie kojarzę cię więc nie dam ci tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

Na serwerze grasz raptem 12 dni, prawie wgl nikt Cię nie zna. 

Na serwerze nie ma tragicznej sytuacji, by brać kogoś "na gwałt"

Masz dobre referencje wśród forumowiczów to oczywiście jest na Twój plus. 

Pograj z nami troszkę dłużej, by móc Cię lepiej poznać, tym samym pokażesz nam że nie jest to chwilowy wyskok xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kojarzę tylko z forum.

Serwer? Mam trochę przerwy teraz jednak jak byłem ostatnimi czasy to nie za bardzo kojarzę.

Kryteria jak wiek, steam sa na TAK, jednak ja na tę chwile na NIE - posiedź dłużej z nami, a z chęcią zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem podobnego zdania co moi szanowni dwaj przedmówcy. Inną kwestią jest też chwytanie się kilku funkcji na raz... Jak wspomniał @Rebel z czasem możesz mieć trudności ze spełnieniem czasowych wymogów którejś ze sprawowanych funkcji i ostatecznie będziesz musiał wybrać. Potrzebna jest osoba, która będzie mogła spędzać czas na tym serwerze, a nie dzielić go z innymi zadaniami. Nie da się ciągnąć kilku srok za ogon :) Niestety na chwilę obecną jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Danke:*#URLOP tak jak pisaliśmy na steam , podanie może zbyt szybko fakt , prosiłbym o zamknięcie go na minimum 2tygodnie od 01/04/2017.

Kolejna sprawa 

@Rebel nie możesz  napisać mi takiego uzasadnienia ponieważ nie wiesz jak to będzie czy będę wyrabiał czy nie , ale jestem świecie przekonany że się mylisz.

@_Masta_Yoda_ Spokojnie na serwerze  jestem 2-3h dziennie czasem dłużej.

Nie mogę się wypowiadać ale proszę o zamknięcie podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...