Skocz do zawartości
Drako

[ODRZUCONE] Podanie Drako

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Drako
Wiek: 18 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem raz opiekunem na innej sieci, posiadałem również admina na 3 innych sieciach na serwerach opartnych o mod CS:GO
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  8
Staż w CS-sie: 8 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Hmmm. Jestem osobą kulturalną, nie przeklinam co wiąże się z tym, że nie toleruje chociażby jednego wulgaryzmu. Mam doświadczenie oparte na temat takiej modyfikacji. Jestem staranny i sumienny. Szanuje zdanie innych, jak i potrafię przyznać się do błędu. Zachowuje poprawną polszczyznę.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy, w dniach roboczych, Z 5-10 godzin będzie, może też być więcej, ale na pewno nie miej niż 5 godziny. Wiadomo nie gram aktualnie tyle, lecz czas na pewno będzie oscylować w takich godzinach. W weekend (sobota, niedziela) uczęszczam do szkoły, co wiąże się z tym, że może mnie nie być w te dni w ogóle na serwerze, lub będę na kilka minut. Nie mam ochoty grać po 10 godzinach szkoły w CS'a.
Kontakt: PW forum, Steam:  http://steamcommunity.com/id/iam_Drako/
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Drako/80.72.33.58:27275/

Wymagania minimalne z PREMKĄ  zostały spełnione, a moja aktywność została poprawiona :)

Edytowane przez Drako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie. 

-Przez ostatnie 2tyg nie widziałem Cię na serwerze. 

-GT slabiutkie tak jak to napisałeś w przypadku podania Leonka. 

+Steam

+Amx

+Wiek

Podsumowując : Nie mam nic do Ciebie, gdy niekiedy byłeś na serwerze dobrze dogadywalismy się ze sobą a takze Ty z innymi graczami. Nadrob aktywność a wtedy będę na tak. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie.

Wszystko ładnie aczkolwiek GT nie powala.

Więc chcąc czy nie chcąc lepiej aby wymogi spełniać.
Bo zaraz będzie tak że każdy kto wymogów nie będzie spełniać zacznie podania pisać.
Troszkę śmieszne bo wymogi trzeba spełniać i dziwi mnie to że akceptują takie podania. No ale cóż nie do mnie należy decyzja.

Tak czy siak popraw aktywność wtedy zmienię zdanie.

A no tak i nie przesadzaj 5-10h xD Chyba na innych serwerach. Ostatni raz widziałem Cię kilka dni temu na assalucie i to na kilka minut.

I co związku z tym? Wymogi to wymogi i o czym my dyskutujemy?
Już pisałem to nie do mnie decyzja należy. Ale powinno wymogi się spełniać i tego powinno się trzymać.
Zaraz będzie bajzel bo każdy kto wymóg nie spełnia będzie tu z podaniami latał.

Edytowane przez exe.cfg [^]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 godzin które są wymagane zostały nabite. Aktywność moja uległa poprawię. Z tego co wiem premka coś daje i powinno się to respectować..  Wymagania WSZYSTKIE inne spełniam. 30 godzin jest wymagane do gry.

 

 

 

Edytowane przez Drako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem PRÓBNYM !!!

 

Wiek na (+)

doświadczenie na (+)

steam (+)

GT _ do poprawienia .

Poza tym nie kojarzę cię z serwera , w sumie to nic o tobie nie wiem :)

AAAa poza tym słyszałem i widziałem w podaniach innych graczy że steam jest mile widziany ale nie obowiązkowy :) A godziny jednak wyrabiać trzeba :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. 

Mimo mojej nieobecności przez urlop śmiem stwierdzić dzięki GT że za często na serverze nie bywasz.

Podanie ładnie napisane aczkolwiek to nie wszystko Wiek masz steam masz doswiadczenie także . Twoja usługa premium może i odejmuje godziny ale wymagania nadal zostają wymaganiami. Będę na tak po 30 przegranych godzinach. 

Ps. Steam nie jest wyznacznikiem odpowiedzialności lub umiejętności admina :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność została poprawiona, GT również przeszło sporą zmianę. Jakiś werdykt ostateczny?

Macie racje  co do aktywności, ale skoro jest taka możliwość to reasumując wszystkie wymagania spełniłem łącznie z poprawą GT. Na serwerze "dbam o porzadek" jako gracz, zgłaszając graczy w odpowiednim dziale, więc czemu by mi się nie należała szansa :).

Wypowiadać się nie powinienem, lecz chciałem napisać właśnie to co wyżej.  Wszystko uległo poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


35 minut temu, PiJaQ napisał:

Na ile PiJaQ dostal bana ????

 

 

To nie ten dział koleżko.

Zgłaszaj post, nie musisz kolejnego spamu tworzyć. / z.r.a.z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...