Skocz do zawartości
LOVASSS

[ZAMKNIĘTY] Informacja odnośnie warnów.

Rekomendowane odpowiedzi

Od dnia dzisiejszego każdemu użytkownikowi przysługuje odrobienie jedynie 5 warnów. Jeżeli przykładowo gracz będzie miał 6 warnów to będzie mógł odrobić jedynie 5.

Kolejne warny zostają, nawet jeżeli zdejmiemy te 5, następnych pod żadnym pozorem wam nie zdejmiemy. Chcemy tym uniknąć ciągłego nakładania i zdejmowania warnów.  Zostaje również to, że zdejmujemy wszystkie warny, albo w ogóle.

Proszę sobie tą informację wziąć do serca. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6-5=1 1>0 wszystko czyli do 0 :D

Jeżeli kierunkowskaz wskazuje kierunek na Szczecin i jest on prawdziwy jest to znak czy oznaka? I na odwrót, jeżeli kierunkowskaz wskazuje Szczecin ale nie jest to prawdziwy kierunek, jest to znak czy oznaka?

Szczecin jest zupełnie losowo wybranym miastem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, Consecuente napisał:

6-5=1 1>0 wszystko czyli do 0 :D

Jeżeli kierunkowskaz wskazuje kierunek na Szczecin i jest on prawdziwy jest to znak czy oznaka? I na odwrót, jeżeli kierunkowskaz wskazuje Szczecin ale nie jest to prawdziwy kierunek, jest to znak czy oznaka?

Szczecin jest zupełnie losowo wybranym miastem :D

Czytam czwarty raz to co napisałeś i dalej nie rozumiem... 

EDIT: @LOVASSS nie chodziło mi o Twój post jakbyś nie zauważył ;) 

Edytowane przez Komisarz SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będziesz miał 6 warnów zdejmę Ci 5, 1 zostaje, dostaniesz kolejne, również już zostają, nie ma możliwości ich zdjęcia. :) 

Takie info, trzeba się teraz do tego stosować i uważać z warnami, ponieważ, nie będzie możliwości ich ściągnięcia, w żaden sposób. 

 

@Komisarz SQNFUN tym bardziej, bo twój post kompletnie nie nie wnosi, a ja wytłumaczyłem to ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już czuję te przemoczone ze strachu pieluchy użytkowników regularnie zbierających warny :3

Bardzo dobra zmiana, o takie MG walczyłem. Skończy się odrabianie warnów w kółko. I tak część z Was nic to nie nauczyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytanie :

 

Jeżeli petent ma teraz już 2 warny do odrobienia, to rozumiem, że prawo nie działa wstecz i one jeszcze nie będą brane pod uwagę?

Według mnie najlepiej zakomunikować, że każdy kto do dziś miał warny może je odrobić do niedzieli/ Świąt , by każdy mógł wystartować z czystym kontem.

 

Pozdr,

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałbym pewną propozycje odnośnie tych warnów. Wprowadzić jakiś temat, gdzie każdy kto ma warna byłby oznaczony, wiedziałby ile warnów zostało odrobione, i ile może jeszcze odrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...