Skocz do zawartości
Zbakane_OkO

propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proponował bym żeby była wyświetlana ilość zabitych przeciwników w jednym respawn (odrodzeniu) gdzieś  z boku ekranu, spotkałem się z tym na innych serverach. Dodatkowo chciałbym zaproponować gratisa za 7 killed w jednym respawn w postaci granatu. Z doświadczenia wiem ze powinno to przyciągnąć graczy i zapełnić wolne sloty, jeszcze pytanko o CampMeter widzę ze temat był lecz nie działa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Zbakane_OkO Co do tych (ilości zabitych osób) to odpada nie warto dodawać tego na serwer bo tylko nie którym przeszkadzać może i zaraz będzie pisanie o usunięciu tego z serwera , co do tych (7killed) to może być dobre . Skonsultuje to z S@  bo nie mam na razie pełnego dostępu do tego, ale propozycja nawet dobra. 

Edytowane przez MeGusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Zbakane_OkO napisał:

Witam proponował bym żeby była wyświetlana ilość zabitych przeciwników w jednym respawn (odrodzeniu) gdzieś  z boku ekranu, spotkałem się z tym na innych serverach. Dodatkowo chciałbym zaproponować gratisa za 7 killed w jednym respawn w postaci granatu. Z doświadczenia wiem ze powinno to przyciągnąć graczy i zapełnić wolne sloty, jeszcze pytanko o CampMeter widzę ze temat był lecz nie działa;)

 temat CampMetera był ale został usunięty, gdyż za dużo osób uciekło wtedy z serwera, gdyż większość graczy nie rozumie różnicy między DM a FFA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale z tego co wiem macie za 10 tysięcy możliwość kupienia granatu, więc takie dublowanie nie sprzyja dobrze amxx. 

 

@Pablito :D nie chodzi że by nie obciążyła, ale chodzi że by bugować mogło serwer. Masz kupiony za 8 tysięcy i zabijasz 7 to kwestia tego czy się nie pomiesza. Propozycja dobra nie powiem, można spróbować, ale się martwię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy za 8000$ jest ale myślę, że taka możliwość by za bardzo nie obciążyła serwa :)

 

@happy jak się dobrze ogarnie to nie pomiesza, w końcu na niektórych serwach możesz dostać jeden granat he a 2 he sobie dokupić. trza potestować po prostu :) 

 

nie wiem tylko czy @MeGusta  sobie poradzi z tym :P

Edytowane przez Pablito :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, NovaQ napisał:

A propo dodanych skinów do dm są one brzydkie (oprócz karambita)   Zamiast wrzucić tego glocka i usp w jakości HD to wy dodajecie takie z --py 

Karambita nie będzie,  żadnych skinów  na serwerze również nie będzie ponieważ  , zaczynają się  lagi na serwerze dla większości osób  więc nie chce by ludzie opuszczali serwer przez skiny .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MeGusta myślisz, że przez 1 skina będą takie lagi? 

 

 

Tak tak rozmawiałem z Happim i były  ścinki serwera a ja oczywiście tego na serwerze nie chcę. / MeGusta

Edytowane przez MeGusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co myślicie o losowym vipie na mapę dla gracza

@happy to można wycofać sklep, dać granat za 7 kill w jednym respawn (odrodzeniu) dla vipa może za 5 killed

Opiekunie dało by rade ustawić bullet damage dla wszystkich graczy nie tylko dla vip oraz przemyśl te granaty

Edytowane przez Zbakane_OkO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem nie powinno być wgl sklepu i tego rodzaju dodatków np kamizelki. Poprostu normalna gra /propo vipa usunąć bulet dmg dać wszystkim zostawić te magazynek i hp za zabicie i dodać Do Vipa jakiegoś skina by Vipowi? Przyjemniej się grało. Tyle z mojej strony dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@z.r.a.z. Nie zamykałem  bo akurat tutaj każdy piszę  inne propozycje xD 

- Dodatkowy granat?  Nie  będzie  ponieważ można kupić go w sklepie

- Skiny z CS:GO  również  nie będzie ponieważ zaczynają się  lagi na serwerze przez nawet 1 skin  , co do komendy /modele nieee bo będzie cielo,  ktoś  ,chce  skiny to zapraszam na pw dam wam paczkę  i wgrajcie sobie własne :P^^

- Bullet Damage  wgrany na serwer ale blokuje go VIP. 

- Camp Meter był i no został usunięty  ale zastępują go admini którzy sprawdzają  graczy jeśli  zostaje on zgłoszony  na u@ o nadmierne kampienie. 

- Wyświetlane  zabójstwa , Ale po co zaśmiecać serwer   jak to  DM,  za dużo osób nie interesuje się  zabójstwami tylko miłą zabawą. 

- Sklep zostaje (kamizelka 10000  , granat 8000 , życie 10000) wszystko dobrze jest nie każdy tyle uzbiera czy np.  wykorzysta , więc  sklepik zostaje :*

- Nocny VIP ma zaczynać się  od pory 23-9 rano,  czyli będzie zmieniany :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@MeGusta wyżej pisałeś że do dobry pomysł z granatami za 7 kill, dla vipa za 5 killed. Myślałem że wprowadzacie te zmiany tak samo jak Bullet Damage dla wszystkich graczy.

Jestem zdania że DM to gra dynamiczna i na profesjonalnym serverze powinien być wgrany CampMeter tak samo nie powinno być zabawy w jakiś sklepik.

Proponował bym vote na końcu mapy, czy w następnej mapie rodzimy się na swoim team czy chaotycznie

a co myślicie o losowym vipie na mapę dla gracza?

Edytowane przez Zbakane_OkO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Zbakane_OkO napisał:

@MeGusta wyżej pisałeś że do dobry pomysł z granatami za 7 kill, dla vipa za 5 killed. Myślałem że wprowadzacie te zmiany tak samo jak Bullet Damage dla wszystkich graczy.

Jestem zdania że DM to gra dynamiczna i na profesjonalnym serverze powinien być wgrany CampMeter tak samo nie powinno być zabawy w jakiś sklepik.

Proponował bym vote na końcu mapy, czy w następnej mapie rodzimy się na swoim team czy chaotycznie

a co myślicie o losowym vipie na mapę dla gracza?

Nie, nie powinien ze względu na ograniczenie umysłowe graczy. przejrzyj serwery dm na których gra sporo osób i policz na ilu jest campmeter... campmeter był ale gracze znikali... ok 50% więc już lepiej samemu ogarniać 

vote? po co ? żeby zaśmiecać serwer ? masz do wyboru drużynę... najczęściej (chociażby tt) 1 odrodzenie po wejściu na serwer masz albo na respie albo przed ciemnią więc bez sensu. 

losowego vipa można wgrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Zbakane_OkO 

-Sklep na serwerze zostaje bez zmian zostało to tak ustalone i zostanie. - Zostaje bez zmian 

- CampMeter  nieee ponieważ będą  odchodzić ludzie i jest to nie potrzebne bo (admini) dobrze wykonują swoją rolę. - Odpada bo już był i się nie spisał.

- Losowy VIP co mape ? Po rozmowie z H@ nie będzie tego na serwie ponieważ buguje się wtedy VIP. - Odpada.

- Vote  po co vote ?  Przydzielony jest resp dla TT I CT  i jest to w innych działach - Odpada. 

Rozmawiałem z Aquaxem i zobaczymy czy coś nowego w połowie miesiąca będzie wprowadzane , jeśli tak to zostaje to niespodzianką  dla was ^^ .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja nwm moim zdaniem Zbąkane dobrze gada z tym dmg co do sklepu to po ##j on tylko zaśmieca zanim wpiszesz to /sklep i kupisz granat to już giniesz co do nowości to by przydały by się jakieś dźwięki?czy coś takiego bo nudno np jak ktoś zabije z kosy to jakiś dźwięk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...