Skocz do zawartości
~Tazor~

[ZAAKCEPTOWANE] Musiek na Admina :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Musiek
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):Nigdy nie byłem. Tomass obiecał mi, że mi pomoże. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):0
Staż w CS-sie:7lat 
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty:Ponieważ spędzam bardzo dużo czasu na serwerze i nieraz niema admina żadnego a wchodzą osoby np.młodsze które nadużywają mikrofonu, bugujące skrzynie lub klucze i oczywiście cheaterzy lub inni którzy nie potrafią zachować się na serwerze i nadużywają łaciny czy to do admina czy to graczy. Uważam, że ten pierwszy raz nie zaszkodziło by spróbować sprawdzić się w roli admina.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Mniej więcej od 4-6 godz zależy od dnia. 
Kontakt:Można się ze mną skontaktować przez:Facebook lub Steam, jeżeli będzie trzeba to numer telefonu mogę podać.
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/Musiek/80.72.33.58:27275/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ Mikro

+ Steam

+ Wiek

+ Kultura

+ Pomocny (zgłasza na u@)

++ Imponujące GT

wydawałoby się że jedynym minusem jest znajomość AMX ale każdy admin wie, że to jest kwestia 10min na YouTube. Z chęcią pomogę mu też osobiście bo o ogarniętego człowieka na to stanowisko ciężko.

 

Na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK pogrywam czasem na tym serwerze więc się udzielę:)

+++ aktywność 

+ steam 

++ kulturalny 

+ mikro 

+ wiek 

+dogaduje się z graczami

AMX podstawowe rzeczy szybko się nauczy , także jakbyś miał jakieś pytania pisz śmiało :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż tu dużo pisać.Znamy Cię z serwera i można powiedzieć że kiedy nie wejdę zawszę Cię widzę.Aktywność bardzo dobra,masz bardzo dobry kontakt z graczami,zgłaszasz na [email protected] tylko popracować z AMX ale to żaden problem :) Zapraszam po odbiór admina na PW/STEAM. Witamy na stanowisku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...