Skocz do zawartości
Winn3R

Ja się nie dziwię że mało graczy gra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! 

Problem polega na tym że taki gracz turbo który ma 460 lvl elitarnym snajperem utrudnia grę innym tzn teraz naprzykład największy jaki lvl gra oprócz niego to ma 150lvl i jak ma ubić takiego 460 lvl w dodatku na premce , moje pytanie brzmi czy niedało by się jakoś turbosa przekonać że jak widzi takie małe levele to żeby zmienił klasę ,bo graczy zamiast przybywać na serwerze to ubywa bo taki turbo widzi że największy lvl oprócz niego jaki jest to 130 ale on musi cisnąć na premce i to zniechęca graczy , Dziękuje i Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Winn3R napisał:

moje pytanie brzmi czy niedało by się jakoś turbosa przekonać że jak widzi takie małe levele to żeby zmienił klasę

To tak jak byśmy poprosili oporowego gracza żeby dał się zabijać bo cały czas bije innych.... :) Nie rozumiem tej propozycji zupełnie. Im więcej grasz, tym większy lvl zyskujesz. Normalnie działa to motywująco jak ktoś inny ma wyższy lvl od Ciebie, więc ja nie wiem o co Ci chodzi. Innym też to przeszkadza, że na serwerze z lvlami ktoś wbił wysoki level?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie rozumiem go i niestety taka prawda jest dużo osób gra z malymi lvl .  Chciałabym dodać że nakupuja rakietek min i dynamit to odechciewa się wgl grać bo zamiast grać normalnie wala tymi rakietami i jak gracz początkujący ma się bronić? Dlatego też ludzie wychodzą z gry . Szczerze niestety nie pamiętam kiedy bylo full graczy :/ Moje zdanie jest takie aby usunąć ze sklepu te rzeczy kiedyś był nawet temat o tym przed padnieciem forum . Dodam aby ktoś ogarnął bug lvl bo niestety kolejna osoba poszła na odpoczynek .

Edytowane przez Olka♡
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@xTu[R]bO ma wysoki lvl i co z tego, perki mają pomagać w zabijaniu takich osób, a co idzie przy zabijaniu wysokiego lvla? dużo exp'a, więc nie wiem w czym @Winn3R masz problem, Ty praktycznie tylko rakietkami bijesz, po 300hp i taki @xTu[R]bO też nie ma za wielkich szans, a mówiłeś o graczach z malym lvlem, a Ty jak bijesz takim graczom po 300hp i giną za każdym razem to już okej??? Ciągle tylko dostaje wiadomości na u@ żeby Ci bana dać, bo nie da się grać.

PS: Jeśli graczom przeszkadzają duże lvl, to nie muszą w tym momencie grać, przecież nikt nie gra 24 na dobę.

Według mnie temat nie potrzebny, tyle z mojej strony.
Pozdrawiam PHONEX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...