Skocz do zawartości
Silverka

Nie tylko pomoc, ale i admin .

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Silverka

Wiek:28

Doświadczenie : Byłam tu adminem, ale chciałabym żeby było oficjalnie. Nie tylko Support i pomoc. 

Znajomość AMXX :7 

Staż w CS-sie: z 4 lata.

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Gram przeważnie od rana, wtedy kiedy adminów jest mało. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Róźnie. 

Kontakt:Steam,PW 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Silverka/80.72.43.106:27027/

 

Jestem do tego serwera "przywiązana" od samego początku, kiedy znalazłam sieć.  Myślę, że moja współpraca z pozostałymi adminami była dobra. 

Być może i game-tracker w tym tygodniu nie zachęca- ale staram się być na serwerze codziennie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo odpowiedzialna, aktywna i idealna kandydatka. Nie widzę żądnych przeszkód, miałaś bardzo długo admina i sprawowałaś się świetnie, tylko Anetko pamiętaj dojdą kolejne obowiązki.:)

 

 

 

Na tak :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Choć ostatnimi dniami rzadko przebywam w grze to wiem jak wcześniej adminowala. Dobra , ogarnieta pomocna .

 

 

@@Silverka zawsze jest chętnym fragiem ale daje radę odwiedzić się z kosa choć prowadzę 2:0 . :D

 

 

Wiek

 

Doświadczenie

 

Znajomość

 

 

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...